برگزیده های پرشین تولز

قضاوت عادلانه

eslamy2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همه دوستان

من چند وقت پیش از سینا هاست خدمات هاست گرفتم اما ایشون برخلاف تمام هاستینگهای ماهانه با من قرداد بست و گفت ماهی 1 دلار برای لینوکس .

خوب ما هم گرفتیم و بعد سایت روی سرور ایشون قرار گرفت و من هم یه اسکریپت برای سایتم خریدم 145 دلار بعد روی هاستینگ سینا هاست نصب کردم و همچنین قفل امنیتی SSL از ايشون خريدم 25 دلار و روي سايتم نصب كرد بدون اينكه پولي بابت آي پي اختصاصي بدم و ايشون هم چيزي به من نگفتند بگزريم غير از اين كه ايشون خدمات ساپورت بدي رو ميدادند و ..............

گذشت تا زماني كه يك ايميل از يكي اومد مبني بر اينكه DDOS به سرورتون ميفرستم ما هم به سينا هاست گزارش داديم اما به محض اينكه به ايشون گفتيم ايشون بعد چند ثانيه سايت من را بستند.

كه ضرر بزرگي به من داشت وارد ميشد حتي به ايشون پيشنهاد كردم كه ماهي 10 دلار بهتون ميدم تا سايت من رو دوباره راه بندازي اما ايشون موافقت نكردند در صورتي كه اين ايميل بعدها فهميديم از يه آدم بيكار بوده كه فقط ميخواسته اذيت كنه

و حتي تا يك هفته به دنبال هاستينگي خوب بودم كه ddos protect داشته باشه اما پیدا نکردم و تو این یک هفته سایت خوابیده بود و در تمامی سایتها اسم سایت منو جز, سایتهای کلاهبردار زده بودند

بگزریم که چقدر تلفن به سینا هاست زدیم که سایت راه اندازی کنه اما ایشون موافقت نکردند

به هر حال ما یه هاستینگ پیدا کردیم و کل اطلاعات رو روی اون هاستینگ انتقال دادیم اما بازم سایت بالا نمی امد و مشکل از Backup ها بود و حتي طرف كه هاستينگ ازشون گرفته بودم زنگ به سينا هاست ميزدند ايشون باهاشون همكاري نمي كردند و حتي خودم بهشون زنگ زدم اما بازم ايشون ........

بگزريم كه سايت دوباره راه اندازي شد و رفتيم كه قفل امنيتي SSL که هنوز 15 روز از عمرشون نگذشته بود انتقال بدیم اما ایشون حتی برای انتقال هم همکاری نمی کردند و باز هم ما شاهد خدمات ایشون بودیم و ...........
و SSL را نصب کردیم اما خیلی زود SSL از نصب خارج میشد و طرف که نصب کردند خودشون میگفتند شما به آی پی اختصاصی برای نصب SSL نیاز دارید و هزینه اون سالی 40-50 هزار تومان هست
که SSL اینجوری پرید

حالا میخواستم شما ها قضاوت کنید که آیا اینجوری رسمه هاستینگ هست

این ضرری که من این وسط کردم کی باید بده :

145 دلار برای اسکریپ و 25 دلار برای SSL و 10 دلار برای دامین

اما سینا هاست بدون اینکه حتی 1 ساعت به من وقت بده برای عوض کردن سرور در سایتمو بسته

و سایت من در تمامی سایتها از لیست خارج شده و جز سایتهای کلاهبردار هست

در مورد SSL که ایشون انتقال نمی تونند بدند اینکه ایشون روی آی پی خودشون نصب کردند

eslamy2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا اين تايپيك پاك نكنيد :happy:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
بگزريم غير از اين كه ايشون خدمات ساپورت بدي رو ميدادند و ...
اولین باره که اینو میشنوم
مطمئن نیستم اینطور باشه

به ايشون پيشنهاد كردم كه ماهي 10 دلار بهتون ميدم تا سايت من رو دوباره راه بندازي اما ايشون موافقت نكردند
جهت تنویر افکار عمومی متن اون گفتگو رو اینجا بذارید
چون فکر نمیکنم کسی از پول بدش بیاد
-اونم پولی که دلیلی برای پرداختش نیست

حالا میخواستم شما ها قضاوت کنید که آیا اینجوری رسمه هاستینگ هست

این ضرری که من این وسط کردم کی باید بده :

اما سینا هاست بدون اینکه حتی 1 ساعت به من وقت بده برای عوض کردن سرور در سایتمو بسته

در مورد SSL که ایشون انتقال نمی تونند بدند اینکه ایشون روی آی پی خودشون نصب کردند
باهاشون صحبت میکنم
میگم بیان اینجا جواب بدن

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبلا در تاپیک زیر راعجبه این موضوع صحبت شده
190.gif

http://forum.persiantools.com/t27179.html

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از good_pesar :
قبلا در تاپیک زیر راعجبه این موضوع صحبت شده
190.gif

http://forum.persiantools.com/t27179.html
سلام
جهت روشن شدن افکار عمومی :

------------------

سلام خدمت همه دوستان و از اینکه ایشون این ادعا شون رو اینجا مطرح کردن خیلی خوشحالم و من ازشون خواستم که اینجا بنویسن تا دوستان عزیز قضاوت کنن که حق با کیه ...
خوب ما هم گرفتیم و بعد سایت روی سرور ایشون قرار گرفت و من هم یه اسکریپت برای سایتم خریدم 145 دلار بعد روی هاستینگ سینا هاست نصب کردم و همچنین قفل امنیتی SSL از ايشون خريدم 25 دلار و روي سايتم نصب كرد بدون اينكه پولي بابت آي پي اختصاصي بدم و ايشون هم چيزي به من نگفتند بگزريم غير از اين كه ايشون خدمات ساپورت بدي رو ميدادند و .............
در مورد ساپورت ما که میگن بده اولا شما بگین که ساپورت در چه مورد و آیا اون ساپورتی که شما ادعاشون رو میکنین توی قرار داد ما هست یا نه ؟؟؟؟ شما می خواستین من براتون اسکریپتی رو که داشتین و یا گرته بودین رو نصب کنم ولی در حالی که شما این اسکریپت رو از یه جایه دیگه خریدین و هیچ کجای دنیا برای اسکریپت ساپورت ندارن و ما این نکته رو هم در تعهد ناممون براتون تذکر شدیم . و تا حالا هم شما کی مشکلی داشتین که ما براتون در کمتر از 10 دقیقه حل نکرده باشیم ؟؟؟؟ اگه سراغ دارین بگین .

گذشت تا زماني كه يك ايميل از يكي اومد مبني بر اينكه DDOS به سرورتون ميفرستم ما هم به سينا هاست گزارش داديم اما به محض اينكه به ايشون گفتيم ايشون بعد چند ثانيه سايت من را بستند.
در مورد DDOS ما 2 ماه قبل یه مورد DDOS داشتیم که باعث شد که یکی از سرور های ما با مشکل مواجه بشه و این DDOS یکی از نادر ترین انوع حملات بود بطوری که هیچ اثری از خود بجا نمی گذاشت و معلوم نمی شد از طرف کدام سایت و یا کدام ای پی هست بهمین خاطر این دفعه هم ریسک نکردیم و بلا فاصله دومین شما رو از رو سرور برداشتیم ( اگه تعهد نامه رو بخونید قبلا متذکر شدیم ) و هیچ ادمینی قبول نمی کنه که بخاطر یک سایت سرور از کار بیفته .

و حتي تا يك هفته به دنبال هاستينگي خوب بودم كه ddos protect داشته باشه اما پیدا نکردم و تو این یک هفته سایت خوابیده بود و در تمامی سایتها اسم سایت منو جز, سایتهای کلاهبردار زده بودن
در مورد سرور همون لحظه که ما سایت شما رو بستیم براتون چندین جا پیشنهاد کردم که DDOS PROTEction داشتن ولی بخاطر قیمت شما همه رو رد کردین . و وقتی که من دیدم کار شما لنگ هست از دوست عزیزم Davidmorse خواهش کردم که به شما کمک کنه و ایشون هم با کمال میل به شما کمک کردن ولی شما باز قبول نکردین و هاست نخریدین .....

كه ضرر بزرگي به من داشت وارد ميشد حتي به ايشون پيشنهاد كردم كه ماهي 10 دلار بهتون ميدم تا سايت من رو دوباره راه بندازي اما ايشون موافقت نكردند در صورتي كه اين ايميل بعدها فهميديم از يه آدم بيكار بوده كه فقط ميخواسته اذيت كن

در مورد این گونه مسایل اصلا ریسک نمی کنیم و اگر شما ماهیانه 100 دلار هم می دادین باز قبول نمی کردیم ( پیشگیری بهتر از درمان هست )

بگزریم که چقدر تلفن به سینا هاست زدیم که سایت راه اندازی کنه اما ایشون موافقت نکردند
بالا توضیح داده شد .

به هر حال ما یه هاستینگ پیدا کردیم و کل اطلاعات رو روی اون هاستینگ انتقال دادیم اما بازم سایت بالا نمی امد و مشکل از Backup ها بود و حتي طرف كه هاستينگ ازشون گرفته بودم زنگ به سينا هاست ميزدند ايشون باهاشون همكاري نمي كردند و حتي خودم بهشون زنگ زدم اما بازم ايشون ........

در مورد همکاری من با دوست عزیزمون ( کاشان وب بودند ) بله ایشون به من زنگ زدند ولی من این مورد رو به حساب بی اطلاعی شما می زارم . فقط ادمین سرور می تونه بک آپ رو براتون رو سرور جدید باز کنه و دسترسی داره نه من . و بک آپ یا باز میشه یا باز نمیشه و مشکل سایت شما اسکریپتتان بود که هیچ وقت درست کار نمی کرد ولی بهحر حال اقای کاشان وب وقتی با ما تماس گرفتند هیچ حرفی از درخواست کمک به ما نکردند .....

بگزريم كه سايت دوباره راه اندازي شد و رفتيم كه قفل امنيتي SSL که هنوز 15 روز از عمرشون نگذشته بود انتقال بدیم اما ایشون حتی برای انتقال هم همکاری نمی کردند و باز هم ما شاهد خدمات ایشون بودیم و ...........

در مورد SSL اونایی که از این گونه مسایل سر رشته دارن می دونن که ssl چند نوع داره تک کاربره و چند کاربره و ssl ایشون از نوع تک کاربره بود و در زیر هم این اقا ادعا دارن که ما برای خودمون بر داشتیم ست کردن ssl چند نوع هست یا بر روی ip یا بر روی دومین که مال ایشون بر روی دومین ست شده نه ای پی . و اینکه ادعا می کنن ما این ssl رو از این اقا دزدیدیم خدمت این اقا عرض شود که ما بر روی تمامی ip هامون ssl داریم و در زیر از چند سرور مختلف ip می زار م که شما ها هم ببینید . در مورد ادعا ssl که می گن همکاری نکردیم من شخصا به http://freessl.com چند بار میل زدم ولی گفتن که این ssl ها فقط یک بار ست می شن و اگر می خواهید دوباره ست کنید باید دوباره بخرید . و این که میگن ما پول رو ازشون گرفتیم و براشون ssl نخریدیم یا یه چیز دیگه خریدیم می تونن یه میل به [email protected] بزنن و فقط نام دومینشون رو بدن تا کلیه مشخصات رو براشون بفرستن .

در مورد خساراتی که این اقا ادعا می کنن . برای اسکریپت : مگه اسکریپت یک بار مصرفه که خراب بشه !!!!
برای ssl بالا توضیح داده شد .
برای دومین : مگه ما دومین رو براتون ثبت کردیم .

برای سایت شما که الان یوزر نداره : این مدیریت شماست که باعث شده مشتری هاتون بپرن . ما خومون نزدیک به 2 ماه سایت نداشتیم ولی همچنان مشتری ها می یومدن . و اگه کاری داشتن رو به راه می کردن . هممون ساعت اولیه من براتون هاست پیدا کردم و همچنین davidmorse عزیز ولی خودتون نگرفتین . و اینکه شما حتی نمی تونیستین یه صفحه بزارین که بخاطر مشکلاتی فعلا سایت داون هست اینم نمی تونستین بکنینن ؟؟؟؟!!!!!

در مورد ip ها :
https://204.157.37.238
https://205.234.96.116
https://38.119.121.163

از اینکه این همه نوشتم ببخشین ولی لازمن بود .

eslamy2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين جناب سينا هاست شما با اين كارت خسارت زيادي به من زدي

من هم قصد دارم همين كارو به سرور شما بكنم

شما مهلت داريد تا خسارت SSL را به من برگردونيد و گرنه به شما خسارت زيادي وارد ميكنم

در ضمن تو فكر يه Anti ddos باش برا سرورت چون بدجوري ميخوام اذيتت كنم

ببين من از مردم آزاي خوشم نمي آيد اما خودت يه راه بيشتر پيش پام نزاشتي

يا 25$ SSL برگردون یا اینکه بلایی به سر هاستت میارم که پدر این 25 تا رو خرج کنی

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به جای دعوا سعی کنید مشکل رو حل کنید.
اسلامی جان SSL رو شما به راحتی می تونی روی سرور جدیدت استفاده کنی.
SSL مال شماست و نمی سوزه که !!! پس به راحتی روی سرور جدید نصبش کن. SSL بر اساس اسم دامین شما اختصاص پیدا می کنه. برای همین به هاست مرتبط نمی شه.
IP اختصاصی اگه نداشته باشی تنها مشکلی که پیش میاد اینه که همه کسایی که از اون IP استفاده می کنند احتمالا می تونند از SSL شما هم استفاده کنند که این مسئله secure نیست.

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از knowhow :
به جای دعوا سعی کنید مشکل رو حل کنید.
اسلامی جان SSL رو شما به راحتی می تونی روی سرور جدیدت استفاده کنی.
SSL مال شماست و نمی سوزه که !!! پس به راحتی روی سرور جدید نصبش کن. SSL بر اساس اسم دامین شما اختصاص پیدا می کنه. برای همین به هاست مرتبط نمی شه.
IP اختصاصی اگه نداشته باشی تنها مشکلی که پیش میاد اینه که همه کسایی که از اون IP استفاده می کنند احتمالا می تونند از SSL شما هم استفاده کنند که این مسئله secure نیست.
سلام
موضوع همین جاست . ssl ایشون از freessl. هست و می تونن از طریق همین سایت با قسمت پشتیبانی تماس بگیرن و مشکلشون رو حل کنن . ولی این اقا بعد از اینکه ssl برای یک سال خریداری شده می گن پول ما رو پس بدین که چنین چیزی امکانش نیست . می تونید از خود سایت سوال کنید .
برای استفاده سایر یوزر ها از ssl این اقا باید عرش شود که این ssl تک روت هست و فقط یک سایت که سایت ایشون باشه می تونه ازش استفاده کنه نا همه سایت ها ( که بازم می تونن از خود سایت freessl پیگیری کنن . )

eslamy2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب سينا هاست من وقتي سايت راه اندازي كردم

145 دلار براي اسكريپ دادم اما شما با بستن سايت من ضربه بزرگي به سايتم زديد حتي شما مهلت به من نداديد براي عوض كردن سرور و آني در سايت منو بستيد

حتي بهتون پيشنهاد كردم كه ماهي 10 دلار ميدم شما سايت منو راه اندازي كنيد اما شما قبول نكرديد

و الان بعد يك هفته سايت من راه اندازي شد و حتي تو اين 2 روز راه اندازي يك عضو جديد هم نداره

ميدوني براي چي ؟

چون از 16 سپتامبر تا 22 تعطيل بوده

شما بايد يا يه اسكريپ براي من تهيه كنيد يا اينكه خسارت اسكريپ منو بديد

صاحب خانه هم هر وقت ميخواهد مستاجر رو از خونه بيرون كنه 2-3 روز قبل بهش ميگه كه تو فكر جايي جديدي باشه اما شما حتي 1 ساعت هم به من اجازه نداديد اون وقت ميگيد كه من بيمنطقم

شما بيمنطقيد كه سايت منو بستيد و 145 دلار خسارت اسكريپ وارد كرديد

25 دلار هم خسارت براي SSL زديد حالا گير حرف شما در مورد SSL صحيح باشه اما آيا براي خسارت اسكريپ هم حرفي داريد

من اين وسط به خاطر اشتباه شما 145 دلار پول از دست دادم در صورتي كه اگر شما اين كارو نمي كرديد الان هم سايت من به عنوان يكي از بهترين سايتهاي سرمايه گذاري بود.

شما با اين كارتون سايت منو به عنوان بدترين و كلاهبردار ترين سايت معرفي كرديد

اما الان كه رو سرور جديد گذاشتم حتي 1 نفر هم عضو نشده در صورتي كه قبل از اينكه شما سايت ببنديد روزي حداقل 10 نفر تو سايت عضو ميشدند.

حالا شما بايد خسارت اسكريپ منو بديد

شما بايد اينو بدونيد كه سايت من مثل سايتهاي ديگه رو سرورتون نيست كه 1 روز هم درش بسته باشه به كسي ضربه ميخوره

اگه سايت من 1 ساعت هم درش بسته باشه كسي ديگه حتي سراغش نمي آد چه برسه 1 هفته

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از eslamy2005 :

145 دلار براي اسكريپ دادم اما شما با بستن سايت من ضربه بزرگي به سايتم زديد حتي شما مهلت به من نداديد براي عوض كردن سرور و آني در سايت منو بستيد

حتي بهتون پيشنهاد كردم كه ماهي 10 دلار ميدم شما سايت منو راه اندازي كنيد اما شما قبول نكرديد

و الان بعد يك هفته سايت من راه اندازي شد و حتي تو اين 2 روز راه اندازي يك عضو جديد هم نداره

ميدوني براي چي ؟

چون از 16 سپتامبر تا 22 تعطيل بوده

صاحب خانه هم هر وقت ميخواهد مستاجر رو از خونه بيرون كنه 2-3 روز قبل بهش ميگه كه تو فكر جايي جديدي باشه اما شما حتي 1 ساعت هم به من اجازه نداديد اون وقت ميگيد كه من بيمنطقم

شما بيمنطقيد كه سايت منو بستيد و 145 دلار خسارت اسكريپ وارد كرديد

25 دلار هم خسارت براي SSL زديد حالا گير حرف شما در مورد SSL صحيح باشه اما آيا براي خسارت اسكريپ هم حرفي داريد

من اين وسط به خاطر اشتباه شما 145 دلار پول از دست دادم در صورتي كه اگر شما اين كارو نمي كرديد الان هم سايت من به عنوان يكي از بهترين سايتهاي سرمايه گذاري بود.

شما با اين كارتون سايت منو به عنوان بدترين و كلاهبردار ترين سايت معرفي كرديد

اما الان كه رو سرور جديد گذاشتم حتي 1 نفر هم عضو نشده در صورتي كه قبل از اينكه شما سايت ببنديد روزي حداقل 10 نفر تو سايت عضو ميشدند.

حالا شما بايد خسارت اسكريپ منو بديد

شما بايد اينو بدونيد كه سايت من مثل سايتهاي ديگه رو سرورتون نيست كه 1 روز هم درش بسته باشه به كسي ضربه ميخوره

اگه سايت من 1 ساعت هم درش بسته باشه كسي ديگه حتي سراغش نمي آد چه برسه 1 هفته
ببین شما داری بیخودی یه شرکت هاست معتبر رو تخریب میکنی ! به نظر من سیناهاست حق داشته ساسپند کنه شمارو چون باید به فکر کل سایتهای رو سرور باشه نه فقط شما !
بعدم حالا این اسکریپته چی چی بوده صد و خورده ای دلار داددی بابتش؟

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

145 دلار براي اسكريپ دادم اما شما با بستن سايت من ضربه بزرگي به سايتم زديد حتي شما مهلت به من نداديد براي عوض كردن سرور و آني در سايت منو بستید
هر روز چندین سایت بعلت های مختلفی ساسپند می شن و برای چند روز بسته می مونن و شاید هم اسکرپتشون 10000 $ ارزش داشته باشه اونوقت ما باید ( و همه هاستینگ ها دیگه که تقریبا شرایط یکی هست ) باید بهشون پول اسکریپتشون رو بدیم ؟؟؟؟
در ضمن شما چطور مدیر سایتی هستی که با چند روز بسته بودن سایتتون همه یوزر هاتون می پره ؟؟؟؟
اگر 100 $ هم می دادین باز نمی تونستید رو این سرور بمونید .
می خواستین همون موقع که براتون با davidmorse چندین ساعت وقت گذاشتیم می خریدید و بخاطر چند دلار ( که همشون هم در حد 4الی 8 $ بودن ) قبول نکردین . و باعث داون شدن سایتتون برای چند روز نمی شدید .
زیاد خدتو نخوندون مگه اسکریپتتون اتیش گرفته که باید جبران کنم !!! مگه ما اسکریپت رو واستون نوشتیم !!! :p

اینجا قوانین ما رو بهتره بخونید !!!http://www.sinahost.com/mod.php?mod=siteinfo&id=5
اینا تکراری هستن جوابشون بالا داده شده :p

eslamy2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميخوام موضوع پروژه اين ترمم باشي يعني خرابكاري رو سرورت . :p

منتظر باش ........

در ضمن اون سايتهاي كه اسكريپ 10000 دلاري دارن از يه وب سروري استفاده ميكنن كه حداقل تا 10000 دلار سايتاشون بيمه كنه

اما نمي دونستم اينقدر شرايط شما مسخره باشه :lol:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از eslamy2005 :
ميخوام موضوع پروژه اين ترمم باشي يعني خرابكاري رو سرورت . :p

منتظر باش ........

در ضمن اون سايتهاي كه اسكريپ 10000 دلاري دارن از يه وب سروري استفاده ميكنن كه حداقل تا 10000 دلار سايتاشون بيمه كنه

اما نمي دونستم اينقدر شرايط شما مسخره باشه :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lolنمی دونستم اینقدر ضعیفی !!!! ما هم بیدی نیستیم که با این باد ها بلرزیم !!!!!

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
اصلا 10 نفر پیدا بشن با دلیل بگن که حق با شماست ما پول شما رو بدیم :lol: حتی تو این چند روز یه نفر هم نیومده بگه که حق با شماست .

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
حالا اسم وب سایتت رو بگو دوست عزیز تا ما هم یك سر بزنیم بهش ببینیم این همه جر و دعوا واسه چه وب سایتی هست ؟

بالا