برگزیده های پرشین تولز

قضاوت با شما (بی مسیولیتی دیجیتال فکتوری)

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
دوستان عزیز در این تاپیک بنده تلاشم برای گرفتن حق خودم هستش و قصد تخریب ندارم
البته همزمان دارم مسیر قانونی و شکایت از ایشون را از طریق پلیس فتا پیگیری میکنم و تا گرفتن نتیجه دست از تلاشم بر نمیدارم
من در تاریخ 13 jue و 13 may یکسال پیش یعنی 2018 از ایشون گیفت کارتهایی خریداری کردم که حدود 8 گیفت کارت 60 و50 دلاری و 3 گیفت کارت 20 دلاری بوده
من تمامی این گیفت کارت ها را مشروط بر بدون اکسپایر شدن از ایشون خریدم چون بنده اون موقع کار ریختن بازی روی کنسول انجام میدادم و این امر مصادف با گرون شدن دلار شد من ترجیح دادم تعدادی گیفت خریداری کرده و ذخیره داشته باشم
اینم چت اینکه این گیفت ها اکسپایر نمیشه :
922258-712790c363f5168b4d0dae38478d8b3e.jpg

من با توجه به تغییر ماهیتی کار خودم و البته اعتمادی که به گیفت هایی که از ایشون خریده بودم عجله ای برای فروش انها نداشتم البته من از همکاران دیگر ایشون هم همین خرید را داشتم که خداروشکر همین الان همه کارتها جواب میدند و هیچ مشکلی ندارند و انها نیز پاسخگو هستند هر چند ایشون در قیمت مناسبتر بودند
چند روز پیش من که کارت 20 دلاری را به همکاران خود فروختم و ایشون گفتند که این کارت inactive شده
من با خجالت زدگی مجبور شدم کارت دیگری را به ایشون بدم و مشکل حل شد
وقتی بررسی کردم دیدم 4 گیفت کارت 2 عدد 50 دلاری 1 عدد 20 دلاری و 1 عدد 60 دلاری از گیفت ها غیر فعال شده اند توجه کنید غیر فعال شده اند نه مصرف شده چون توی سیستم پلی استیشن این این دو خطا کاملا مشخص و تفکیک شده هستش
متاسفانه وقتی به اقای سهند تاجدیدنی (با توجه به واریزی که بنده برای ایشون بصورت کارت به کارت داشتم ) که در تلگرام دیجیتال فکتوری بهشون پیام دادم با این صحبت که ما قبلا اعلام کردیم روبرو شدم
حالا شما قضاوت کنید :
توصیه بسیار مهم:

:small_orange_diamond: بنا بر سیاست جدید پشتیبانی سونی، مبنی بر عدم اعلام تاریخ مصرف کدهای دیجیتال (تاریخی که کد استفاده شده است)، و در نتیجه دشوار شدن استعلام آن، توصیه می‌شود تنها زمانی اقدام به خریداری گیفت کارت کنید که آماده شارژ کردن حساب خود باشید. در غیر این صورت عواقب احتمالی ناشی از آن بر عهده خریدار خواهد بود.

همانطور که میبینید اولا در این اطلاعیه که مربوط به 6 ماه پیش هست خطاب به مشتری برای خرید جدید هستش و هیچ هشداری برای خرید های قدیمی داده نشده که کدهاشون را بررسی کنند
دومین موضوعی که مشخصه این هستش که ایشون در مورد تاریخ مصرف کارت هشدار دادند یعنی بدین صورت که اگر شما گیفت کارتی را از ایشون بخرید و اون گیفت کارت بعد از مدتی در سیستم وارد بشه و با هشدار این که این گیفت کارت قبلا مصرف شده روبرو بشید ایشون قادر نیست بررسی کنه که این گیفت کارت کی و در چه تاریخی مصرف شده و در مورد گیفت کارتی که توسط سونی بلاک شده و غیر فعال شده هیچ حرفی زده نشده
حالا بیاییم و تفاوت خطاهای این دو را ببینیم در سیستم پلی استیشن :
خطای مربوط به کد مصرف شده :
This prepaid card has already been redeemed.
خطای مربوط به کد غیر فعال شده :
The code you entered is inactive. Please check terms and conditions.

جواب ایشون به بنده با استناد به هشداری که قبلا قرار دادند این بود:

سلام عزیز
سرمون شدیدا شلوغ هست. خصوصا بخاطر تخفیفات سونی
ما فاکتور خرید نداریم. هیچوقت نداشتیم کسی هم از ما نخواسته
بهتون گفتم اگه ۶ ماه پیش حداقل اطلاع میدادین میشد پیگیری کرد ولی الان امکانش نیست متاسفانه وگرنه از خدامونه هر مشکلی پیش بیاد قابل حل باشه
ولی یکسال بعد خصوصا اینکه سونی سیاست پشتیبانیش رو تغییر داده دیگه قابل پیگیری نیست.

من در راستای اینکه بالاخره خودم اول تلاشی بکنم که ببینم از طریق خود سونی به نتیجه میرسم اول به دوستم گفتم که برام با قسمت پشتیبانی انلاین سونی صحبت کنه (دوستم در آمریکا زندگی میکنه و این موجب میشد راحت تر حرف بزنه ) دوستم بهم گفت اون فرد پشتیبانی گفته کد هایی که با این پیغام روبرو میشوند مصرف شده نیستند بلکه اینها به دلایلی بلاک و غیر فعال شده اند که میتونه یکی از دلایلش روند خرید غیر متعارف یا حتی هک یا ... بوده باشه البته ما نمیخواهیم این برچسب را به این فروشنده بزنیم ولی میخواهیم بگوییم که این کد ها مصرف شده نیستند
متاسفانه دوست من از چتشون اسکرین شات یا کپی نگرفته
من خودم نیز شب بعد با پشتیبانی سونی صحبت کردم:
922217-b83c1660e8813ad0b6875467e7e0a8ee.jpg

خودم را یه شهروند افغانی جا زدم تا بلکه بتونم مشکل را حل کنم (احتمال دادم اگه بگم ایرانی ام اصلا جوابگو نباشند)
ولی اونها نیاز به فاکتور رسمی دارند چون تنها راه رسیدگی همینه
و ایمیلی برای من با این مضمون ارسال کردند :
922218-58e6219d3f04764c78e17e68b93a83a8.jpg

و من از این فروشنده عزیز خواهش کردم مستندات مورد نیاز را در اختیار من قرار بدند تا من بتونم درخواست فعال کردن گیفت کارتها را بفرستم
و جواب اینشون اینه :
ما فاکتور خرید نداریم. هیچوقت نداشتیم کسی هم از ما نخواسته

من برای گرفتن حقم دارم مسیر قانونی را طی میکنم و مطمِنا ایشون خواهند دید که من از حقم نمیگذرم
ولی من این تاپیک را جهت اطلاع رسانی قرار دادم که دوستان دیگه به مشکلی چون مشکل بنده برخورد نکنند
در ضمن اگر کسی اطلاعاتی از این شخص داره ممنون میشم بصورت خصوصی یا در این تاپیک ذکر کنه
خواهشا ادمین های محترم این پست را تا به نتیجه رسیدن پاک نکنند ممنون و سپاسگذارم

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    204.4 KB · نمایش ها: 62
  • 2.jpg
    2.jpg
    206 KB · نمایش ها: 61
  • 3.jpg
    3.jpg
    129.7 KB · نمایش ها: 62
Last edited:

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
متاسفانه هم حق با شماست هم با ایشون! (هر چند که شما باید احتیاط بیشتری می کردین،چون خیلی واضحه که نگهداری هر چیز غیر نقد مثل حساب بانکی،کارت های متصل به حساب کارت های گیفت و ... کلا ریسک بالایی داره)
و تو این بهبوهه تحریمات این مشکلات امری بدیهیه و حتی جزء موارد فورس ماژور حساب میشه! جهت اطلاع این مبالغ که چیزی نیست ،من مبالغ عظیم و قراردادهای بزرگی رو دیدم که سر این اتفاقات به صورت خود به خود فسخ شدن!
بهتره یه جوری با هم توافق ، تهاتر یا گذشت کنید ، با تجربه ای که دارم از لحاظ حقوقی این موضوع به جایی نمی رسه.
به قول شاعر؛ روز و شب عربده با خلق خدا نتوان کرد ...

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
متاسفانه هم حق با شماست هم با ایشون! (هر چند که شما باید احتیاط بیشتری می کردین،چون خیلی واضحه که نگهداری هر چیز غیر نقد مثل حساب بانکی،کارت های متصل به حساب کارت های گیفت و ... کلا ریسک بالایی داره)
و تو این بهبوهه تحریمات این مشکلات امری بدیهیه و حتی جزء موارد فورس ماژور حساب میشه! جهت اطلاع این مبالغ که چیزی نیست ،من مبالغ عظیم و قراردادهای بزرگی رو دیدم که سر این اتفاقات به صورت خود به خود فسخ شدن!
بهتره یه جوری با هم توافق ، تهاتر یا گذشت کنید ، با تجربه ای که دارم از لحاظ حقوقی این موضوع به جایی نمی رسه.
به قول شاعر؛ روز و شب عربده با خلق خدا نتوان کرد ...
دوست عزیز من تمام تلاشمو میکنم که به حقم برسم
اگه نرسیدم بقیش میره برای پاسخگویی ایشون به وجدان خودشون و اگر معتقد به اون دنیا باشند به خدای خودشون
چون ایشون باید دلیل غیر فعال شدن این کد را اعلام کنند
هیچ دلیلی وجود نداره که سونی کدی را غیر فعال کنه مگر اینکه یه مشکلی در روندش وجود داشته باشه

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
هر ارزونی بی حکمت نیست تفاوت گیفت کارت قانونی و فست ریدیم در همین هست متاسفانه باید در موقع خرید تفاوت قیمت بین قانونی با فست ریدیم رو در نظر میگرفتید البته بیشتر دوستان به قیمت بیشتر توجه میکنن ..

در هر صورت امیدوارم مشکلتون هرچی سریعتر حل بشه
دلیل غیر اکتیو کردن کد : سونی به این کد شک کرده

اصولا این فروشنده باید جایگزین بده چون inactive شده البته در بازه زمانی خاص نه 5-6 ماه بعد

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
هر ارزونی بی حکمت نیست تفاوت گیفت کارت قانونی و فست ریدیم در همین هست متاسفانه باید در موقع خرید تفاوت قیمت بین قانونی با فست ریدیم رو در نظر میگرفتید البته بیشتر دوستان به قیمت بیشتر توجه میکنن ..

در هر صورت امیدوارم مشکلتون هرچی سریعتر حل بشه
دلیل غیر اکتیو کردن کد : سونی به این کد شک کرده

اصولا این فروشنده باید جایگزین بده چون inactive شده البته در بازه زمانی خاص نه 5-6 ماه بعد
دوست عزیز اگر به بنده موقع خرید ذکر میکردند که اینها تا حتی 2 ماه فرصت دارند مسلما من یا خرید نمیکردم (مثل الان که میگند باید موقعی که میخواهید مصرف کنید کد را بخرید) یا توی اون بازه مصرف میکردم یا میفروختم من با گارانتی که ایشون گفتند تا این مقدار خرید کردم و تا این مدت نگه داشتم پس ایشون باید جوابگو باشند

Abolfazl.Khazaei

Registered User
لایک‌ها
77
با سلام و عرض و ادب و احترام خدمت تمامی عزیزان
من نه سر پیازم نه ته پیاز، این قضیه هم به من ارتباطی نداره
به عنوان یک فردی که در زمینه ی کنسول و این موارد فعال هست و این مطلب رو خونده
حق رو به فروشنده میدم، هرچند که اگر صحت دارای انقضا بودن کارت ها مشخص بشه؛ تاریخ انقضا روی گیفت کارت های فیزیکی خریده شده توسط ارائه کننده چاپ شده باشه یا در صورتی خرید از وب سایت ارائه کننده تذکر جدی در مورد تاریخ انقضا داده شده باشه؛ که بعید میدونم اینجوری بوده ولی حالا اگر اینجور بوده فروشنده موظف بوده اعلام کنه که کارت ها دارای تاریخ انقضا بودند. اما با توجه به گذشت یک سال از این قضیه، قوانین کشوری و هرج و مرج های تحریمی و ... فروشنده وظیفه ای در قبال پاسخگویی بشه شما نداشته، با این حال پیگیری کردند. (یا حالا تظاهر به پیگیری کردند.)
در نهایت هم با ابزار همدردی با خریدار محترم، امیدوارم به نتیجه ی مطلبوشون برسند و مشکلشون حل بشه
موفق و موید باشید، اوقات بکام :general601:

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
دوست عزیز اگر به بنده موقع خرید ذکر میکردند که اینها تا حتی 2 ماه فرصت دارند مسلما من یا خرید نمیکردم (مثل الان که میگند باید موقعی که میخواهید مصرف کنید کد را بخرید) یا توی اون بازه مصرف میکردم یا میفروختم من با گارانتی که ایشون گفتند تا این مقدار خرید کردم و تا این مدت نگه داشتم پس ایشون باید جوابگو باشند
من قبلا هم گفتم توی بخش
قبل خرید به قیمت ها توجه کنید وقتی قیمت دلار 15 هزار تومان هست و گیفت کارت 100 دلاری با دلار 12-11 هزار تومانی فروخته میشه کسی به علت و عواقبش توجه نمیکنه

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
با سلام و عرض و ادب و احترام خدمت تمامی عزیزان
من نه سر پیازم نه ته پیاز، این قضیه هم به من ارتباطی نداره
به عنوان یک فردی که در زمینه ی کنسول و این موارد فعال هست و این مطلب رو خونده
حق رو به فروشنده میدم، هرچند که اگر صحت دارای انقضا بودن کارت ها مشخص بشه؛ تاریخ انقضا روی گیفت کارت های فیزیکی خریده شده توسط ارائه کننده چاپ شده باشه یا در صورتی خرید از وب سایت ارائه کننده تذکر جدی در مورد تاریخ انقضا داده شده باشه؛ که بعید میدونم اینجوری بوده ولی حالا اگر اینجور بوده فروشنده موظف بوده اعلام کنه که کارت ها دارای تاریخ انقضا بودند. اما با توجه به گذشت یک سال از این قضیه، قوانین کشوری و هرج و مرج های تحریمی و ... فروشنده وظیفه ای در قبال پاسخگویی بشه شما نداشته، با این حال پیگیری کردند. (یا حالا تظاهر به پیگیری کردند.)
در نهایت هم با ابزار همدردی با خریدار محترم، امیدوارم به نتیجه ی مطلبوشون برسند و مشکلشون حل بشه
موفق و موید باشید، اوقات بکام :general601:
دوست عزیز باور کنید این ها اکسپایر نشده بلکه به قول دوستمون به علت مشکوک شدن سونی بلاک شده
اینجا اشتباه من چی بوده در ضمن ایشون قبلا بصورت کتبی به بنده اعلام کردند که این گیفت ها اکسپایر ندارند و من اون را اتچ کردم و انشالله این مطالب را برای شکایت ضمیمه پرونده میکنم

الان هم متاسفانه من چند بار توی پست این فروشنده کامنت اعتراض گذاشتم ولی پاک میشه
نمیدونم چرا؟!
ولی ادمین های محترم پرشین تولز اصلا اینجوری نبودند که اجازه بدند حق و ناحق بشه
همونطور که کامنت های مثبت برای ایشون باید حفظ بشه تا بشه سابقه درخشان ایشون باید کامنت های منفی هم حفظ بشه تا ایشون اشتباهاتشون را جبران کنند

امیدوارم بازم کامنت اعتراضیم پاک نشه که توی پست ایشون گذاشتم

Last edited:

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
جالبه ایشون به بنده امتیاز منفی دادند و توجیحشون این بوده :
  1. خریدار گیفت کارت پلی استیشن ۱ سال پیش. در حالی که کدهای سالم و معتبر دریافت کردن بعد از یکسال ادعای غیرفعال بودن کد رو دارن.

من ادعا ندارم
کافیه داخل psn وارد کنید تا ببینید
چرا کد های فروشنده های دیگه غیر فعال نشده و از شما غیر فعال شده
شما وقتی ضمانت میکنید موظف هستید که جوابگو باشید
اگر کارشما قانونی باشه مسلما psn هیچ دلیلی برای غیر فعال کردن کد های شما ندارند
انشالله به زودی قانون قضاوت کننده بین ما خواهد بود

akbar.wesker

Registered User
لایک‌ها
219
خیلی جالبه.. موندم یک سری چطوری حق رو به فروشنده میدن
قضیه کاملا مشخصه.. ایشون گیفتی خریدن و موقع خرید در مورد انقضا گیفت ها پرسیدن که فروشنده تاکید کرده که انقضا ندارن.. حالا یک سال که هیچ.. 5 سال هم بگذره باید جوابگو باشن و حق ایشون رو برگردونن اگه منقضی شده باشه گیفت ها
دیجیتال فاکتوری هم که کارش کلا گیفت فروشی قانونی هستش پس باید هر چی میخره رو همراه با فاکتورش آرشیو کنه برای چنین مواقعی.. در غیر اینصورت اعتبارش زیر سوال میره و رفته رفته مشتری از دست میده
و البته جالبتر اینکه چجوری میشه برای کسب مشتری در شدیترین وضعیت نرخ ارز دیجیتال فاکتوری بالای 1000 دلار گیف, جایزه و قرعه کشی میزاره ولی الان برای حفظ اعتبارش حاظر نیست 400-500 دلار حق مشتریشو برگردونه؟

Last edited:

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
خیلی جالبه.. موندم یک سری چطوری حق رو به فروشنده میدن
قضیه کاملا مشخصه.. ایشون گیفتی خریدن و موقع خرید در مورد انقضا گیفت ها پرسیدن که فروشنده تاکید کرده که انقضا ندارن.. حالا یک سال که هیچ.. 5 سال هم بگذره باید جوابگو باشن و حق ایشون رو برگردونن اگه منقضی شده باشه گیفت ها
دیجیتال فاکتوری هم که کارش کلا گیفت فروشی قانونی هستش پس باید هر چی میخره رو همراه با فاکتورش آرشیو کنه برای چنین مواقعی.. در غیر اینصورت اعتبارش زیر سوال میره و رفته رفته مشتری از دست میده
و البته جالبتر اینکه چجوری میشه برای کسب مشتری در شدیترین وضعیت نرخ ارز دیجیتال فاکتوری بالای 1000 دلار گیف, جایزه و قرعه کشی میزاره ولی الان برای حفظ اعتبارش حاظر نیست 400-500 دلار حق مشتریشو برگردونه؟
دوست عزیز من از ایشون قبلا خرید داشتم و از ایشون راضی بودم و اگر الان این کد ها پیغام مصرف شده میدادند خودم را مقصر میدونستم که شاید سهل انگاری کردم ولی این گیفت ها اصلا منقضی نشده بلکه غیر فعال شده یعنی سونی به این گیفت ها مشکوک شده
علتش را من نمیتونم با قاطعیت بیان کنم و نمیخوام گناه الکی به گردنم بگیرم ولی فروشنده دلیلشو میدونند و مطمینم خودشون هم میدونند توی این موضوع حق با من هستنش و متاسفانه به بهانه زمان و ... دارند از مسیولیت شانه خالی میکنند
بعدشم این گیفت ها 180 دلار هستش و من در ابتدا کاملا دوستانه از ایشون خواهش کردم که به این موضوع رسیدگی کنند که ایشون متاسفانه جواب های سربالا دادند
من روال قانونی این موضوع را پیگیری میکنم ولی واقعا انتظارم از این فروشنده محترم بیش از بود چون خود من بیش از 5 مشتری معرفی کردم بهشون که خرید اونها میتونم بگم بیش 5 هزار دلار بوده

akbar.wesker

Registered User
لایک‌ها
219
دوست عزیز من از ایشون قبلا خرید داشتم و از ایشون راضی بودم و اگر الان این کد ها پیغام مصرف شده میدادند خودم را مقصر میدونستم که شاید سهل انگاری کردم ولی این گیفت ها اصلا منقضی نشده بلکه غیر فعال شده یعنی سونی به این گیفت ها مشکوک شده
علتش را من نمیتونم با قاطعیت بیان کنم و نمیخوام گناه الکی به گردنم بگیرم ولی فروشنده دلیلشو میدونند و مطمینم خودشون هم میدونند توی این موضوع حق با من هستنش و متاسفانه به بهانه زمان و ... دارند از مسیولیت شانه خالی میکنند
بعدشم این گیفت ها 180 دلار هستش و من در ابتدا کاملا دوستانه از ایشون خواهش کردم که به این موضوع رسیدگی کنند که ایشون متاسفانه جواب های سربالا دادند
من روال قانونی این موضوع را پیگیری میکنم ولی واقعا انتظارم از این فروشنده محترم بیش از بود چون خود من بیش از 5 مشتری معرفی کردم بهشون که خرید اونها میتونم بگم بیش 5 هزار دلار بوده
بله دوست عزیز
من هم از ایشون قبلا خرید داشتم و کاملا راضی بودم و ایشون رو به بیشتر دوستانم و حتی توی بازار به مغازه دار معرفی کردم که بیشتر مواقع ازشون خرید میکنن
ولی تو این موضوع این چیزی که من میبینم اینه که حق با شماست و حق رو به شما میدم
انشالله که زودتر به حقتون برسید

Arash555IRAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عجیبه ، منم شک کردم ! چرا غیر فعال کرده سونی ؟! >> داداش نتیجه رو حتما اعلام کن <<

Mahdi-DK

Registered User
لایک‌ها
19
دوست عزیز احتمال اینکه کد ها مدت دار بودن و حتی فروشنده کاملا مطمئن نبوده ازین مسأله هستش چون الان هرکس یه سورس خرید داره که اون ریتیلر سورس مرتبط هم داره از یه جا دیگه انبوه خرید میکنه
باید بگین با سورسشون هماهنگ کنن ببینن میتونن کد جایگزین دریافت کنن یا نه
یکم مسالتون مسأله نادری هستش امیدوارم حل بشه دوست عزیز

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
دوست عزیز احتمال اینکه کد ها مدت دار بودن و حتی فروشنده کاملا مطمئن نبوده ازین مسأله هستش چون الان هرکس یه سورس خرید داره که اون ریتیلر سورس مرتبط هم داره از یه جا دیگه انبوه خرید میکنه
باید بگین با سورسشون هماهنگ کنن ببینن میتونن کد جایگزین دریافت کنن یا نه
یکم مسالتون مسأله نادری هستش امیدوارم حل بشه دوست عزیز
دوست گرامی بنده هم از ایشون همین درخواست را داشتم که متاسفانه جواب مناسبی نشنیدم
امیدوارم به اشتباهشون پی ببرند و 180 دلار گیفت بنده را بهم بدند

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
امروز صبح میرم برای شکایت
متاسفانه سونی گفت این گیفت ها توسط امازون کنسل شده
و حالا امازون وقتی بهشون پیغام دادم یه بار گفتند که این ای دی فاکتور ها در سیستم ما قابل قبول نیست و وقتی دوستم تماس گرفتند بهشون گفتند صاحب اکانت تماس بگیرند تا جواب بدیم
خیلی دوست داشتم 180 دلارمو بدون هیچ مشکلی میگرفتم و کار به شکایت نمیکشید
فردا تمامی موارد این چند روز مجدد در سایت اپلود میشه

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
امشب همه مکالمات خودم با سونی و امازون و این اقای فروشنده را اپلود میکنم

farzam_raw

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوست عزیز. میتونم بهتون اطمینان بدم که این گیفت کارتها همگی با حساب های هک شده خریداری میشن و از طریق آمازون هست. و متود ها و شیوه های زیادی هم دارند. قیمت ها زیاد پایین نمیدن که کسی شک نکنه اما نسبت به بازار ارزونتره. متودهای اینا به شیوه ایی هست که خریدارهای که با حساب دزدی میشه, آمار کمی برای برگشت دارن. خلاصه اینکارا تمومی نداره و شما باید این نکته رو در نظر میگرفتین که زمانی که دلار 13 تومنه چرا این اشخاص دلار 11 تومنی میدن و حتی کمتر. حتی بعضی اوقات گیفت کارت رایگان هم به برخی اشخاص دادن. خلاصه بعد از مدت طولانی اگر هم استفاده بشن بعد یک یا دوسال اکانتتون معلق میشه تا بدهی رو صاف کنید.

Axel.Rose

Registered User
لایک‌ها
85
سلام دوست عزیز
به نظر بنده ایشون سهل انگاری کرده ولی مقصر اصلی این ماجرا خود شما هستین. تو این شرایط ایران که ما تحریمیم و حتی خود شما بابت یه پشتیبانی ساده مجبور شدید خودتون رو افغانی جا بزنید به نظرتون خرید و نگهداری گیفت به مدت یک سال کار درستیه؟

بعد هم دوستان لطف بکنن تهمت نزنن. یه طرفه به قاضی رفتنه ایشون که نیست از خودش دفاع کنه. آقایی که میگی صد در صد این گیفتها از حساب هکی خریداری میشه, شما خودت دیدی ایشون از چه حسابی خرید می کنه؟ من خودم برنامه نویس هستم و برای انتقال پولم به ایران کار های مشابهی انجام میدم, یکیش همین خرید و فروش گیفت می تونه باشه. دلیل نمیشه که.

امیدوارم اگه حق با شماست از راه قانونی به حقتون برسید ولی خب یکم اثباتش سخته چون بررسی این موضوع بعد یک سال فکر کنم نیاز به تایید خود سونی داره و این هم تو ایران به نظر خیلی امکان پذیر نمیاد و ایشون میتونه کاملا زیرش بزنه بگه مثلا شما کد هارو استفاده کردید یا این کد ها, کدهای ایشون نیست.

Last edited:
بالا