برگزیده های پرشین تولز

قضيه فروش فيلم در فروشگاه هاي اينترنتي و بازرسي توسط پست تا چقدر صحت داره

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
اخيراً جسته و گريخته زمزمه هايي هست که پست داره فيلم هايي رو که فروشگاه هاي آنلاين ارسال مي کنند رو چک مي کنه حالا تا چقدر اين قضيه صحت داشته باشه و واقعاً دنبال چي هستند من اطلاعي ندارم
دوستان هر نوع اطلاعي از صحت و سقم اين قضايا دارند اطلاع رساني کنند و آيا اين زنگ خطري براي فروشگاه هاي آنلاين هست که ديگه فيلم نفروشند و اگه واقعاً فيلم نفروشند چي بايد بفروشند؟
و ديگه اين که اگه اين فيلم ها سانسور بشه که هيچکس خريدار نيست گر همه که کارتون باشه و اين همه کاسب که دارند صبح تا شب فيلم مي فروشند قضيه اونها چي مي شه ؟
منظور از فيلم همين فيلم هاي معمول هاليوود هست که ديگه همه مي دونيم اين فيلم ها همگي تيکه هايي دارند
با تشکر

Last edited:

irantrack

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
اخيراً جسته و گريخته زمزمه هايي هست که پست داره فيلم هايي رو که فروشگاه هاي آنلاين ارسال مي کنند رو چک مي کنه حالا تا چقدر اين قضيه صحت داشته باشه و واقعاً دنبال چي هستند من اطلاعي ندارم
دوستان هر نوع اطلاعي از صحت و سقم اين قضايا دارند اطلاع رساني کنند و آيا اين زنگ خطري براي فروشگاه هاي آنلاين هست که ديگه فيلم نفروشند و اگه واقعاً فيلم نفروشند چي بايد بفروشند؟
و ديگه اين که اگه اين فيلم ها سانسور بشه که هيچکس خريدار نيست گر همه که کارتون باشه و اين همه کاسب که دارند صبح تا شب فيلم مي فروشند قضيه اونها چي مي شه ؟
با تشکر
هیچ جا همچین زمزمه ای وجود نداره و اگر هم هست فقط شمایی که داری این زمزمه رو ایجاد میکنی . حالا این چه سودی برای شما داره خودت میدونی . تاحالا چند جا دیدم این خبر رو داری پخش میکنی و همه جا هم تاپیکت قفل شده چون همه بهت گفتن که این خبر یه شایعه ساخته ذهن خودته .
مطمئناً اگر چنین چیزی وجود داشته باشه باید مسئولین پست خبر داشته باشن در صورتی که من با مسئولین اداره پست 3 تا شهرستان که باهاشون آشنا هستم صحبت کردم و چیزی جز خنده تحویل نگرفتم . یه روز ظهر ساعتای 2 تا 3 برو قسمت پیشتاز پست ببین چه خبره و چنتا بسته وارد میشه . بعد ببین این میتونه صحت داشته باشه یا نه .

حتماً از فردا هم میان میگن بسته هارو با پیک نفرستین که پیک بسته هارو چک میکنه بعد میرسونه :))

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
هیچ جا همچین زمزمه ای وجود نداره و اگر هم هست فقط شمایی که داری این زمزمه رو ایجاد میکنی . حالا این چه سودی برای شما داره خودت میدونی . تاحالا چند جا دیدم این خبر رو داری پخش میکنی و همه جا هم تاپیکت قفل شده چون همه بهت گفتن که این خبر یه شایعه ساخته ذهن خودته .
مطمئناً اگر چنین چیزی وجود داشته باشه باید مسئولین پست خبر داشته باشن در صورتی که من با مسئولین اداره پست 3 تا شهرستان که باهاشون آشنا هستم صحبت کردم و چیزی جز خنده تحویل نگرفتم . یه روز ظهر ساعتای 2 تا 3 برو قسمت پیشتاز پست ببین چه خبره و چنتا بسته وارد میشه . بعد ببین این میتونه صحت داشته باشه یا نه .

حتماً از فردا هم میان میگن بسته هارو با پیک نفرستین که پیک بسته هارو چک میکنه بعد میرسونه :))

بله فرمايش شما کاملا متين هست
بنده هم احترام براي نظر شما و ساير دوستان قائل هستم و شما شاپ من که در امضام هست رو ببنيد من سن و سالي ازم گذشته اينطوري نيست که با يک تير و ترقه در کردن بخواهم جا بزنم
حقيقت امر رو بخواهيد هفته گذشته يکي از بسته هاي من رو بردند نمي دونم واقعا کجا رفته و براي چي
خودشون هم گفتند که اصلا اينها براي چيز ديگه رفته براي پيگيري مثل اين که شايد بخواهند دنبال يه چيز خاص باشند
الان هم مي گم گر همه هم که صحت داشته باشه مثل اين مي مونه که بخواهند جلوي امواج ماه واره رو بگيرند
من خودم نظرم اينه که ما نبايد براي اين صحبت ها جا بزنيم و مثل بعضي از شاپ ها ميدون رو خالي کنيم
الان هر مغازه اي که شما توي سطح شهر بري داره فيلم مي فروشه و ديگه اين که هيچ کسي فيلم سانسور شده نمي خره
هدفم اين نبود که اين تاپيک رو باز کنم و دوستاني مثل شما رو برنجونم بلکه هدف ام اين بود که دوستان يه وقت ميدون رو خالي نکنند که ديگه کلاه همه مون پس معرکه هست
با تشکر

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
البته اگه دقت کرده باشيد اخيراً توي تلويزيون خودمون انگار يه جورايي کلاً اومدن روي اينترنت و مثل اين که همه هم و غم اشون شده اينترنت و کارهايي که داره انجام مي شه و نمونه اش رو هم که داريم همگي مي بينيم از اين فيلم مستندهايي که ساختند و اون هم توي ايام عيد که جاي پخش چنين چيزهايي نبود پخش کردند تا الان که دارند روز به روز پياز داغ قضيه رو زياد مي کنند
ما هم بايد چاره کار رو قبل از وقوع بکنيم نه بعد از اينکه کار از کار گذشته باشه

rahimi_sm

Registered User
لایک‌ها
1
یادمه چند وقت پیش اخبار میگفت توی استانهای شمال غربی کشور از طریق پست به صورت گسترده و رایگان فیلم های غیر اخلاقی دم در خونه مردم فرستاده میشد. بنابراین همچین چیزی بعید نیست. بخصوص الان که نزدیکه انتخاباته.

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
من هم احتمال مي دهم قضيه اين انتخابات و تبليغات باشه يا شايد هم يه مسئله ديگه تو همين زمينه ها
شايد هم احمدي نژاد مي خواسته بياد استان فارس گير بازار بوده براي همين تبليغات انتخاباتي و اين حرف ها

irantrack

Registered User
لایک‌ها
4
آصلاً با عقل جور در نمیاد . من موقعی که بار پست رسید اونجا بودم . شاید نزدیک 100 تا کیسه پر محصولات اینترنتی . شامل کارتون و پاکت . هر کیسه هم کم کم 100 تا بسته توش بود . به نظرت میشه چک کردشون ؟ :دی
من با رئیس اداره تجارت الکتروونیک صحبت کردم میگفت شایدد بسته های پست مستقیم نظارت بشه اونم موقع دریافت از فرستنده ، اما اینترنتی ها اصلاً چنین چیزی نیست . خیال همه راحت .

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
آصلاً با عقل جور در نمیاد . من موقعی که بار پست رسید اونجا بودم . شاید نزدیک 100 تا کیسه پر محصولات اینترنتی . شامل کارتون و پاکت . هر کیسه هم کم کم 100 تا بسته توش بود . به نظرت میشه چک کردشون ؟ :دی
من با رئیس اداره تجارت الکتروونیک صحبت کردم میگفت شایدد بسته های پست مستقیم نظارت بشه اونم موقع دریافت از فرستنده ، اما اینترنتی ها اصلاً چنین چیزی نیست . خیال همه راحت .

یه روز میریزن همه رو چک میکنند بیکار نیستند هر روز چک کنند
من خودم اونجا بودم 1000 تا بسته میاد ولی یه روز میشنن مشکوک ها رو باز میکنند

a162

Registered User
لایک‌ها
291
اگه بخان چک کنن کاری نداره
ضمنا قرار نیست دونه دونه نگاه کن
رندم می بینن

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان

سیستم این طوری هست

1- جمع آوری اطلاعات توسط کمیته تعیین مصادیق .....

اطلاعات جمع آوری میکنن خفن
بعد یک روز یک طرح امنیت اجتماعی اینترنتی میشه میان چند نفری رو می گیرن
اعلام میکنن
و بعد یک جریمه مالی
و بعد آزاد

این همه شرور تویه این مملکت هست - همه اطلاعاتشون دارن- ایا دستگیر میشن ؟ نه - هر موقع یک طرحی باشه -میان حال گیری میکنن

تا حالا فکر کردید چرا فروشگاه های اینترنتی مالیات نمی دهند ؟

اینترنت هم تویه ایران ناپایدار هست - محیط ناپایداری هست برای کسب درآمد

===============

قانون نحوه مجازات اشخاصی که درامور سمعی و بصری فعالیتهای غیرمجاز می نمایند
مصوب ۱۶/۱۰/۱۳۸۶

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
‎‎‎‎‎‎‎در اجراء اصل یکصد و بیست و سوم(۱۲۳) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیتهای غیرمجاز می‌نمایند که با‌عنوان طرح یک‌فوریتی اصلاح قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیتهای غیرمجاز می‌نمایند به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ ۱۶/۱۰/۱۳۸۶ و تأیید شورای محترم نگهبان، به پیوست ابلاغ می‌گردد.
‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ غلامعلی حدادعادل
رئیس مجلس شورای اسلامی

‎‎‎‎‎‎‎
‎‎‎‎‎‎‎قانون نحوه مجازات اشخاصی که درامور سمعی و بصری فعالیتهای غیرمجاز می نمایند
ماده۱- هرشخص حقیقی یا حقوقی که مبادرت به هرگونه اعمالی برای معرفی آثارسمعی و بصری غیرمجاز به جای آثار مجاز نماید و یا با تکثیر بدون مجوز آثار مجاز، موجب تضییع حقوق صاحبان اثر شود، اعم از جعل برچسب رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی الصاق شده بر روی نوار و لوحهای فشرده صوتی و تصویری(CD)و یا تعویض نوار یا محتوای داخل کاست نوار دارای برچسب ونظایر آن، برحسب مورد علاوه بر مجازات جعل و پرداخت خسارت وارده در جایی که تضییع حق موجب خسارت مالی است در صورت مطالبه صاحبان اثر خسارت وارده را جبران می‌کند و در هرحال به جریمه نقدی از دومیلیون (۰۰۰/۰۰۰/۲)ریال تا بیست میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۲۰) ریال محکوم می‌شود.

تبصره- در مرحله تشخیص عمل ارتکابی دادگاه می‌تواند نظر کارشناسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را ملاک عمل قرار دهد.

ماده ۲- هرگونه فعالیت تجاری در زمینه تولید، توزیع ، تکثیر و عرضه آثار، نوارها و لوحهای فشرده صوتی و تصویری نیاز به أخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد. متخلفان از این امر به جریمه نقدی از ده میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۱۰) ریال تا یکصدمیلیون (۰۰۰/۰۰۰/۱۰۰) ریال محکوم می شوند.

تبصره۱- نیروی انتظامی موظف است ضمن ممانعت از فعالیت این گونه اشخاص و مراکز نسبت به پلمپ این گونه مراکز و دستگیری افراد طبق موازین قضائی اقدام نماید.

تبصره ۲- در خصوص شخصیتهای حقوقی، بالاترین مقام اجرائی تصمیم گیرنده مسؤول خواهد بود.

ماده ۳- عوامل تولید، توزیع ، تکثیر و دارندگان آثار سمعی و بصری غیرمجاز اعم از این که مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته و یا بدون مجوز باشند با توجه به محتوای اثر حسب مورد علاوه بر ابطال مجوز به یکی از مجازاتهای مشروحه ذیل محکوم خواهند شد:

الف- عوامل اصلی تکثیر و توزیع عمده آثار سمعی و بصری مستهجن در مرتبه اول به یک تا سه سال حبس و ضبط تجهیزات مربوطه و یکصد میلیون(۰۰۰/۰۰۰/۱۰۰) ریال جریمه نقدی و محرومیت اجتماعی به مدت هفت‌سال و در صورت تکرار به دوتا پنج سال حبس و ضبط تجهیزات مربوطه و دویست میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۲۰۰)ریال جزای نقدی و محرومیت اجتماعی به مدت ده سال محکوم می‌شوند. چنانچه عوامل فوق‌الذکر یا افراد زیر از مصادیق مفسدفی‌الارض شناخته شوند، به مجازات آن محکوم می‌گردند.
۱- تولید کنندگان آثار مستهجن با عنف و اکراه
۲- تولیدکنندگان آثار مستهجن برای سوءاستفاده جنسی از دیگران
۳- عوامل اصلی در تولید آثار مستهجن

تبصره۱- عوامل اصلی تولید آثار سمعی و بصری عبارت هستند از تهیه‌کننده (سرمایه‌گذار)، کارگردان، فیلمبردار، بازیگران نقشهای اصلی.

تبصره۲- تعداد نوار یا لوح فشرده و مانند آن بیش از «ده نسخه» به عنوان«عمده» تلقی می‌گردد.

تبصره ۳- سایر عوامل تولید، تکثیر و توزیع موضوع بند«الف» چنانچه از مصادیق افساد فی‌الارض نباشند به مجازات شلاق از سی تا هفتاد و چهار ضربه و جزای نقدی از ده‌میلیون(۰۰۰/۰۰۰/۱۰) ریال تا پنجاه میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۵۰) ریال و محرومیت اجتماعی از دو تا پنج سال محکوم می‌شوند.

تبصره ۴- تکثیر و توزیع کنندگان آثار سمعی و بصری کمتر از ده نسخه حسب مورد به جریمه نقدی از یک میلیون(۰۰۰/۰۰۰/۱)تا ده میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۱۰) ریال و سی تا هفتاد و چهارضربه شلاق محکوم خواهند شد.

تبصره ۵- آثار سمعی و بصری«مستهجن» به آثاری گفته می‌شود که محتوای آنها نمایش برهنگی زن و مرد و یا اندام تناسلی و یا نمایش آمیزش جنسی باشد.

تبصره ۶- چنانچه تولید، تکثیر، توزیع و یا داشتن آثار مستهجن از مصادیق افسادفی‌الارض نباشد مجازات مفسدفی‌الارض ندارد.

ب- تهیه و توزیع و تکثیرکنندگان نوارها و دیسکتها و لوحهای فشرده شو و نمایشهای مبتذل چنانچه از مصادیق افسادفی‌الارض نباشند در مرتبه اول به سه ماه تا یک سال حبس و یا دومیلیون ریال تا ده میلیون(۰۰۰/۰۰۰/۱۰) ریال جزای نقدی و در مرتبه دوم به تحمل یک سال تا سه سال حبس و یا پنج میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۵)ریال تا سی‌میلیون ریال جزای نقدی و در صورت تکرار به سه تا ده سال حبس و یا ده میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۱۰) ریال تا پنجاه میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کلیه تجهیزات مربوطه بنابه مراتب به عنوان تعزیر محکوم می‌شوند.

تبصره۱- آثار سمعی و بصری« مبتذل» به آثاری اطلاق می‌گردد که دارای صحنه‌ها و صور قبیحه بوده و مضمون مخالف شریعت و اخلاق اسلامی را تبلیغ و نتیجه‌گیری کند.

تبصره ۲- دارندگان نوارها و دیسکتها و لوحهای فشرده مستهجن و مبتذل موضوع این قانون به جزای نقدی از پانصدهزار ریال‌تا پنج میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۵)ریال و نیز ضبط تجهیزات محکوم می شوند و نوارها و دیسکتها و لوحهای فشرده مکشوفه امحاء می‌گردد.

تبصره ۳- استفاده از صغار برای نگهداری، نمایش، عرضه، فروش و تکثیر نوارها ولوحهای فشرده غیرمجاز موضوع این قانون موجب اعمال حداکثر مجازاتهای مقرر برای عامل خواهد بود.

ج - عوامل تهیه، تکثیر و توزیع نوارها و لوحهای فشرده سمعی و بصری که برابر قانون باید دارای پروانه و مجوز عرضه و فروش باشند در صورت نداشتن پروانه نمایش و مجوز عرضه و فروش ولو آنکه فاقد صحنه‌های مستهجن و مبتذل باشد، به دو میلیونریال تا ده میلیون(۰۰۰/۰۰۰/۱۰)ریال جزای نقدی و در صورت تکرار به پنج میلیونریال تا پنجاه میلیونریال جزای نقدی و ضبط کلیه تجهیزات مربوط به عنوان تعزیر محکوم می‌شوند.

ماده ۴- هرکس با سوءاستفاده از آثار مبتذل و مستهجن تهیه شده از دیگری، وی را تهدید به افشاء و انتشار آثار مزبور نماید و از این طریق با وی زنا نماید
به مجازات زنای به عنف محکوم می‌شود ولی اگر عمل ارتکابی غیر از زنا و مشمول حد باشد حد مزبور بر وی جاری می‌گردد و درصورتی‌که مشمول تعزیر باشد
به حداکثر مجازات تعزیری محکوم خواهد شد.

ماده ۵- مرتکبان جرائم زیر به دو تا پنج سال حبس و ده سال محرومیت از حقوق اجتماعی و هفتاد و چهار ضربه شلاق محکوم می‌شوند:

الف- وسیله تهدید قراردادن آثار مستهجن به‌منظور سوءاستفاده جنسی، اخاذی، جلوگیری از احقاق حق یا هر منظور نامشروع و غیرقانونی دیگر.

ب – تهیه فیلم یا عکس از محلهایی که اختصاصی بانوان بوده و آنها فاقد پوشش مناسب می‌باشند مانند حمامها و استخرها و یا تکثیر و توزیع آن.
ج- تهیه مخفیانه فیلم یا عکس مبتذل از مراسم خانوادگی و اختصاصی دیگران و تکثیر و توزیع آن.

ماده ۶- رابطه زوجیت مانع از اعمال مجازات مرتکب جرم تکثیر، انتشارو یا توزیع عمده اثر مستهجن نمی‌باشد.

ماده ۷- زیان دیده از جرائم مذکور در این قانون حق مطالبه ضرر و زیان را دارد.
دادگاه با احراز مکره بودن بزه دیده موضوع صدر ماده(۴)، ضمن صدور حکم کیفری، مرتکب را به پرداخت ارش البکاره، مهرالمثل یا هردو(حسب مورد) محکوم می‌نماید. بزه دیده می‌تواند دعوی مطالبه هزینه درمان و ضرر و زیان وارده را در دادگاه کیفری صالحه یا دادگاه محل اقامت خود اقامه نماید.

ماده ۸- مأموران صلاحیتدار و ضابطان دادگستری، مدیران، کارکنان بخشهای دولتی، عمومی، خصوصی و قضائی که بنابر اقتضاء شغلی آثار مستهجن در اختیار آنها قرار می‌گیرد، چنانچه با سوء نیت یا برای استفاده مالی مبادرت به انتشار آنها نموده و از مصادیق مفسدفی‌الارض نباشند، به دو تا پنج سال حبس و ده سال محرومیت از حقوق اجتماعی و هفتاد و چهار ضربه شلاق محکوم می‌شوند.
در صورتی که موارد یادشده در اثر سهل‌انگاری افشاء گردد، مسامحه کننده به مجازات تا یک سال حبس و مجازات نقدی از ده میلیون(۰۰۰/۰۰۰/۱۰)ریال تا بیست میلیون ریال محکوم می‌شود.

ماده ۹- اماکن کسب، تولید و توزیع انواع آثار مستهجن (در صورت اطلاع قبلی مالک) به مدت شش‌ماه و در مورد آثار مبتذل به مدت سه ماه پلمپ می‌شود. در‌صورت برائت متهم یا صدورقرار منع تعقیب، از ملک رفع توقیف می شود. این دستور ظرف ده‌روز از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض در مرجع قضائی ذی‌صلاح می‌باشد.

ماده ۱۰- انتشار آثار مستهجن و مبتذل از طریق ارتباطات الکترونیکی و سایتهای کامپیوتری یا وسیله و تکنیک مشابه دیگر از مصادیق تکثیر و انتشار محسوب و مرتکب حسب مورد به مجازات مقرر در این قانون محکوم می‌شود.

ماده ۱۱- رسیدگی به جرائم مشروحه موضوع این قانون در صلاحیت دادگاههای انقلاب است.

ماده ۱۲- کلیه وسایل و تجهیزات مربوطه که براساس این قانون از محکومان ضبط می‌گردد به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل می‌شود و در خصوص وسایل و تجهیزات تحویل شده از سوی مراجع ذی‌صلاح در شهرستانها نیز به همین نحو عمل می‌شود.

ماده۱۳- از تاریخ تصویب این قانون کلیه قوانین مغایر با آن از جمله قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیتهای غیرمجاز می‌نمایند مصوب ۲۴/۱۱/۱۳۷۲ ملغی‌الاثر می‌باشد.

قانون فوق مشتمل بر سیزده ماده و دوازده تبصره در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ شانزدهم دی‌ماه یکهزار و سیصد و هشتاد و شش مجلس شورای اسلامی ‌تصویب و در تاریخ ۱۹/۱۰/۱۳۸۶ به تأیید شورای نگهبان رسید./ی
‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎
غلامعلی حدادعادل
‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎‎ رئیس مجلس شورای اسلامی

--------------

shayan_86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اونایی باید بترسن که کار خلاف میکنند
همه میدونیم که بروبچ پرشین تولز اهل خلاف ملاف نیستن
چون اگر بودن خود مدیران اینجا جلوی اونها رو میگرفتن

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
پست یک سیستم خدماتی هست

نه نظارتی

اینترنت الان در دست برادران مخلص **** افتاده است

فعلا در حال جمع آوری اطلاعات هستند

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
کمیته تعیین مصادیق هم که برادران مخلص وزارت اطلاعات و

بخش اجرایی این کمیته که نیروی انتظامی هست

ارشاد هم

==============================================

ملاک تصميم گيری کميته تعيين مصاديق پايگاههای غيرمجاز اينترنتی
ماده 6 آيين نامه واحدهاي ارايه کننده خدمات اطلاع رساني و اينترنت، رسا (ISP)

ماده 6- توليد و عرضه موارد زير توسط رسا ISP و كاربران ممنوع مي باشد:

1-6- نشر مطالب الحادي و مخالف موازين اسلامي

2-6- اهانت به دين اسلام و مقدسات آن

3-6- ضديت با قانون اساسي و هر گونه مطلبي كه استقلال و تماميت ارضي كشور را خدشه دار كند.
(عرضه هرگونه نرم افزارهاي فيلتر شكن و پروكسي و با روش عبور از فيلترينگ اينترنت)

4-6- اهانت به رهبري و مراجع مسلم تقليد

5-6- تحريف يا تحقير مقدسات ديني‌، احكام مسلم اسلام، ارزشهاي انقلاب اسلامي و مباني تفكر سياسي امام‌خميني(ره)

6-6- اخلال در وحدت و وفاق ملي
(انتشار هرگونه مطلب توهين آميزيا طنز در رابطه با اقوام مختلف ابراني)

7-6- القا بدبيني و نااميدي در مردم نسبت به مشروعيت و كارامدي **** اسلامي

8-6- اشاعه و تبليغ گروهها و احزاب غير قانوني
(توليد وانتشار هرگونه محصول فرهنگي صوتي و تصويري، بدون داشتن مجوز از وزارت ارشاد)

9-6- انتشار اسناد و اطلاعات طبقه بندي شده دولتي و امور مربوط به مسايل امنيتي ، نظامي و انتظامي

10-6- اشاعه فحشا و منكرات و انتشار عكس ها و تصاوير و مطالب خلاف اخلاق و عفت عمومي
(انتشار هرگونه عكس و كليپ و تبليغات، بدون پوشش اسلامي)

11-6- ترويج مصرف سيگار و مواد مخدر

12-6- ايراد افترا به مقامات و هر يك از افراد كشور و توهين به اشخاص حقيقي و حقوقي

13-6- افشا روابط خصوصي افراد و تجاوز به حريم اطلاعات شخصي آنان
(انتشار هرگونه عكس و كليپ از حريم خصوصي افراد)

14-6- انتشار اطلاعات حاوي كليدهاي رمز بانك هاي اطلاعاتي ، نرم افزارهاي خاص ، صندوق هاي پست الكترونيكي و يا روش شكستن آنها
(عرضه هرگونه محصول نرم افزاري ثبت شده ايراني بدون در نظر گرفتن حق مولف)

15-6- فعاليت هاي تجاري و مالي غير قانوني و غير مجاز از طريق شبكه اطلاع رساني و اينترنت از قبيل جعل ، اختلاس ، قمار و ...

16-6- خريد ، فروش و تبليغات در شبكه اطلاع رساني و اينترنت از كليه كالاهايي كه منع قانوني دارند.

17-6- هر گونه نفوذ غير مجاز به مراكز دارنده اطلاعات خصوصي ومحرمانه و تلاش در جهت شكستن قفل رمز سيستم ها

18-6- هر گونه حمله به مراكز اطلاع رساني و اينترنتي ديگران براي از كار انداختن و يا كاهش كارايي آن‌ها

19-6- هر گونه تلاش براي انجام شنود و بررسي بسته هاي اطلاعاتي در حال گذر در شبكه كه به ديگران تعلق دارد

20-6- ايجاد هر گونه شبكه و برنامه راديويي و تلويزيوني بدون هدايت و نظارت صدا و سيما

shayan_86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
13-6- افشا روابط خصوصي افراد و تجاوز به حريم اطلاعات شخصي آنان
(انتشار هرگونه عكس و كليپ از حريم خصوصي افراد)

اینا که دارن همین کار رو میکنند :)

digimusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا جون یه بار تو دیسکاس 600 تا پست دادین آخرش هیچی وحید تاپیکو قفل کرد رفت داری حالا اینجا هم جنجال درست میکنم شما که سن و سالی ازتون گذشته پس لب گوری پس نترس به کارت ادامه بده

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
آقا جون یه بار تو دیسکاس 600 تا پست دادین آخرش هیچی وحید تاپیکو قفل کرد رفت داری حالا اینجا هم جنجال درست میکنم شما که سن و سالی ازتون گذشته پس لب گوری پس نترس به کارت ادامه بده

از ماست که بر ماست

شش ماه پيش جوابت رو ندادم گذاشتم براي چنين روزي
فکر کنم با اين وضعيتي که الان براي فروشگاه ها پيش اومده الان شما لب گوري پس نترس به کارت ادامه بده
ضميمه:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2465550&postcount=238

Last edited:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
5، 6 تا از سیستم های فروش مثل پارس پیک این اطلاعیه رو زدن و مربوط دونستن به پلیس.
البته من فکر میکنم در حد یک بلوف باشه و بس!
بیشتر حالت بازدارندگی داره.

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
طي صحبت هايي که با پارس پيک داشتم ظاهرا در اصفهان مشکلاتي پيش اومده و چند تا فروشگاه بازرسي شده و ... که جزئيات رو خبر ندارم اگه از دوستان اصفهاني کسي هست از پارس پيک اينجا مستند بزاره يا در قسمت تجارت آنلاين که ساير کاربران هم مطلع بشن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
بالا