برگزیده های پرشین تولز

قطعات مازاد

electronwizard

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
123456

Last edited:

arashkhan

کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام
لیست جالبی هست. اگه ممکنه لیست وسایل اندازه گیری از قبیل اسیلوسکوپ و اسپکتروم آنالایزر و مولتی متر و ... رو بگذارید. ممنون میشم.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
electronwizard جان لیست دستگاه ها رو میذاری ؟
اسکوپ مشخصاتش چیه و قیمتش ؟

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
تو لیست قطعات تون PIC18F4550 پیدا میشه ؟!

hamid133

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من مدتی دنبال یک adc توپ میگردم.
اگه تو قطعاتتون دارید شماره هاشو بزارید تا
ازتون بخرم.
راستی اگه lcd رنگی هم دارید من خریدارم.
با تشکر.

shockley

Registered User
لایک‌ها
4
آقا من یدونه از این اسپکتروم آنالایزرهای Specmar630 بخوام چکار باید بکنم؟

mohsen++

Registered User
لایک‌ها
4
A2D یه سری هم جعبه فایبر گلاس و آلومینیومی (نقر ه ای ، آبی) چینی هست که محصولاتی که این جعبه ها برای اونا خریداری شده بوده دیگه تولید نمیشه، اونها هم با قیمت پایینتر از خرید ، فروخته میشن
:blush:

ابعاد و قیمت و در صورت امکان شکل جعبه ها رو لطف کنین

hamid133

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
A2D اینا توی لیست مازاد بود، البته تعداد D2A ها خیلی بیشتر بود، اینا 10 تا 12 بیتی ، با حداقل 8 کانال و تاخیر 10 میکرو تا 100 میکرو ثانیه هستن، خودتون ببینید کدامشون برای مدار شما مناسبه

AD7569JN 9500

AD574AJN 7400

ADC0804-SMD 1800

AD1674JN 7750

ADC0838CCN 1600

ADC0817CCN 18500

LCD ها اینا بود

LCD 240*128 32000 گرافیکی با بک لایت آبی ساخت تایوان
LCD 480*256 color 210000 گرافیکی رنگی ساخت اسپانیا

LCD 640X480 175000 گرافیکی با بک لایت سبز ساخت امریکا

جلوی هر قطعه مبلغ تمام شده به تومان را نوشتم

یه سری مقاومت آرایه ای؟(array ) ، پنج تایی(6 پین) هم مازاد داریم که هر کس خواست هدیه می گیره (مجانیه;))

یه سری هم جعبه فایبر گلاس و آلومینیومی (نقر ه ای ، آبی) چینی هست که محصولاتی که این جعبه ها برای اونا خریداری شده بوده دیگه تولید نمیشه، اونها هم با قیمت پایینتر از خرید ، فروخته میشن

کریستالها و اسیلاتورها هم تقریبا در 750 رنج مازاد داریم که لیستش خیلی طولانیه ، اگر کسی چیز خاصی خواست خودش بگه :blush:

موفق باشید
سلام.ممنون جواب دادی.
داداش من گفتم adc توپ می خوام.
یه چیزی که سرعت نمونه گیریش حداقل 100Mhz باشه.
در مورد lcd باید بگم رنگی هاش که گرونه ...(البته برای من)
اما اگه شماره یا کاتالوگ LCD 240*128 را برام بزاری
و به کارم بیاد ازت بر میدارم.
خیلی ممنون و مچکر.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
اگه ممکنه فانکشن زنراتور هاتون رو هم بزارین :rolleyes:

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

فانکشن ژنراتور احتمالا فقط سه نمونه داریم (به روایتی یه دونه:D)
یکی Instek ،یک مگا هرتزه که حدود 60 تومنه (قیمت دقیقش رو باید نگاه کنم ، ولی همین حدود بود)
یه نمونه محصول سابق خودمونه که 5 مگا هرتزه و دیگه تولید نمیکنیم ،پشتیبانی هم نداره، حدود 25 تومن قیمت فروشش بود(شاید توی انبار چند تا باشه اگر بخواین ،مدارش رو هم اگر بخواین میگذارم اینجا;))
یه نمونه هم 18 گیگا هرتز Rohde&schwarz داریم که برای یه سازمانی وارد کردیم ، هنوز تحویل نگرفتن و عجله ای هم ندارن ، اگر میخواید میدمش به شما;) ، قیمتش 32 میلیون تومنه (ولی انصافا به قیمتش می ارزه ،وسوسه شدم برای خودم برش دارم:()

موفق باشید

سلام عزیز
ممنون
اگه لطف کنی یه عکسی از این 5مگی شرکت خودتون بزاری و قیمت نهاییشو بگی ممنون میشم .

18 گیگاهرتز :wacko: به چه کار میاد اینا ؟ :blink:

saeed fm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
electronwizard جان سلام
می بخشید یه مدت نبودم ( مشغله زیاد)
توی لیست شما آی سی SAA1057 موجود هست ؟ و
اگه امکان داره لیست همه قطعات RF تون رو هم بذارید

aliopamp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام می خواستم ببینم FPGA هم دارین ؟
ممنون

hamid133

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، خواهش میکنم

راستش شما نگفتی ADC اینقدر توپ میخواین:D ، من تا بحال همچین چیزی به صورت آی سی ندیدم، برد A/D زیاده ،روش کارش هم اینه که یا Prescaler میگذارن ،فرکانس سیگنال رو میارن پایین بعد نمونه برداری میکنن یا از DSP استفاده میکنن که ما همه رو جداگانه داریم (DSP ، خود بردA/D و Prescaler ) ، مثلا شما با آی سی MB467 میتونید سیگنال تا 2.5 گیگا هرتز ورودی رو تقسیم بر 64 یا 4096 کنید (قابل کسکید هم هست ) ، و بعد وقتی به حد فرکانس A/D های معمول رسید عمل A/D رو انجام بدین، این روش در کارهای معمولی مثل دستگاههای اندازه گیری ،اسیلوسکوپ و اسپکتروم دیجیتال و کارتهای TV جواب میده و ارزونتر از DSP در میاد

آی سی های prescaler (تقسیم فرکانس اولیه ) ما ایناست.MB467 (تا 2.5 گیگا ،تقسیم بر 64 و 4096 ) ،M54459L (تا 130 مگا، تقسیم بر 100 و 20)
DSP هم اینو مازاد داریم ،TMS320VC5409 که پکیج TQ144 هستش

اگر آی سی خاصی رو قبلا دیدید با این سرعت ،بگید هم برای شما وارد کنیم ، هم برای خودمون:D

در مورد LCD هم کاتالوگ نداره (ساخت تایوانه دیگه:D ، چه توقعی دارید از این تایوانیها و چینیها;)) ، فقط Pinout رو میتونم بهتون بدم و سیگنالینگ استاندارد رو.

موفق باشید
سلام.
این جوریام نیست که شما میگی....
مثلا ads831 سرعتش 80Mhz هست
و بچه ها میگن تو جمهوری 18 تومان خریدن.
من خودم اصفهانیم و با چند تا شرکت تهرانی(مثل پایا) تماس گرفتم
اما این آی سی رو پیدا نکردم.
در مورد lcd حداقل عکس ازش بزار(طوری که اندازش دستم بیاد)
با تشکر فراوان.

rezamansouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

mohsen++

Registered User
لایک‌ها
4
شما با آی سی MB467 میتونید سیگنال تا 2.5 گیگا هرتز ورودی رو تقسیم بر 64 یا 4096 کنید (قابل کسکید هم هست ) ، و بعد وقتی به حد فرکانس A/D های معمول رسید عمل A/D رو انجام بدین

میشه بیشتر توضیح بدین ؟؟

saeed fm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

خوب هستید شما؟

توی لیست مازادمون SAA1057 و SAA1057P هر دو بود ،ساخت فیلیپس ، ولی هر دو کارخونه سازنده ظاهرا این قطعه رو دیگه تولید نمیکنن.

راستش لیست همه قطعات (RF و غیر RF متاسفانه از هم جدا نشده) ، حدود 300 مگا حجمشه ، اگر بخواید میتونم ، فقط لیست اسامی قطعات ، بدون توضیحات و قیمت و تعداد موجودی مازاد رو اینجا بگذارم که حجمش تا حدودی معقوله.(چون یه بنده خدایی هر دفعه خواسته موجودی رو آپدیت کنه ، کل pdf رو ادیت کرده ،حجمش این طوری بالا رفته)

بعد دوستان میتونن لیست مورد نیازشون رو بدن من قیمت وتعداد موجودی رو براشون مینویسم

خیلی ممنون ،به مرحمت شما:)

از اون آی سی یه 15 تایی می خام ، البته قیمت رو هم بگید

اگه زحمت اون لیست رو هم بکشید ممنون میشم

راستی شما تقویت کننده در محدوده VHF آماده ندارید؟ با مدارات و قطعات جانبی ،یعنی سیگنال و تغذیه رو بهش بدیم و خروجی بگیریم

حقیقتش من دنبال یه همچین چیزایی می گردم
http://www.pcs-electronics.com/fm-amplifiers-c-41.html

http://www.pcs-electronics.com/2007-stereo-transmitter-card-p-968.html

http://www.pcs-electronics.com/professional-transmitter-board-p-259.html

اگه خودتون دارید که بسم الله ، خریدارم

اگر هم شما یا بقیه دوستان میدونید، راهنماییم کنید که چطوری میتونم تهیه کنم

saeed fm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

راستش شما ننوشته بودید که کدامشون رو میخواید SAA1057 یا SAA1057P ، اینجا در شرکت ما هم اختلاف بین تاریخ نویسا ایجاد شده که این دو تا رو چند خریدیم:D ، در هر صورت یکیشون رو 1500 تومن خریدیم ، اون یکی رو 3500 تومن،فقط یه نود سنت هم جلوی یکیشون هست که نمیدونم اون چیه:blush: (شرکت ما رو ببین تو رو خدا:()

و اما در مورد آمپلی فایر ، اگر مجوز دارید ،مشکلی وجود نداره ،هم ما داریم (از 1 تا 600 وات از 30-300 مگاهرتز) با قیمت خیلی ارزونتر از شرکتی که لینکش رو گذاشته بودید و هم میتونیم از همین شرکت یا هر شرکتی که بخواید براتون وارد کنیم، قیمت آمپلی فایر 30 وات ما حدود 65 تومنه (64.95 دلار) که کل محدوده VHF رو پوشش میده و خطی هم هست که برای فرستنده تلویزیونی هم مناسبه

ولی اگر مجوز ندارید ،واقعا هیچ کاری نمیشه کرد، ممکنه کردها از ام القصر و... یه سری قاچاق وارد کنن، اونهم به شکل دستگاه کامل فرستنده ،نه برد یا ماجول آمپلی فایر ، ولی شرکتها و مغازه ها هیچ کدام این ریسکو نمیکنن

موفق باشید

سلام

نوع SAA1057 منظورم بود ، یعنی 1500 تومنیه ، درست میگم؟

من که مجوز ندارم و بعیده بگیرم حالا شما بدون مجوز چیزی برای فروش دارید؟

اگر ندارید بریم سراغ قاچاقی

mohsen++

Registered User
لایک‌ها
4
ببینید ، این روش برای زمانیه که شما real time بودن براتون اهمیتی نداره ، مثلا با یک سیگنال پایدار متناوب کار میکنید (مثلا در اسپکتروم آنالایزر) : فرض کنید شما میخواید ولتاژ یک سیگنال 2.44 گیگاهرتز (و توانش) رو اندازه بگیرید ،شما با یک prescaler فرکانس سیگنال رو تا حد 1 مگاهرتز کاهش میدید و عمل A/D را انجام میدید ،و از روی نتیجه، ولتاژ سیگنال اصلی رو محاسبه میکنید و به نمایشگر میدید
الان اکثر دستگاههای اندازه گیری دیجیتال با قیمت متوسط (مثل کارت اسکوپها و اسیلوسکوپهاو اسپکترومهای تایوانی) از این روش استفاده میکنند ، به جای اینکه از A/D با sample rate بالا یا میکسر های فرکانس بالا استفاده کنن.

بله برای سیگنالهای تکرار شونده میشه در چندین سیکل عوض یک سیکل عمل a to d رو با سرعت پایینتری انجام داد ولی این کار نیاز به چیزی بیش از یه prescaler داره

بالا