برگزیده های پرشین تولز

قطع شدن اینترنت با نوسان برق

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
احتمالا سیم کشی برق قدیمیه و فشار برق پایین تر از حد نرماله، از وسایل با توان مصرفی بالا در لحظه کار با اینترنت استفاده نکنید.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

خیلی اتفاقی تاپیک رو دیدم یاد مشکل خودم افتادم بعد دیدم تاپیک خودمم منشن شده :دی

کارایی که من انجام دادم و تقریبا 90% بهتر شد به شرح زیر می باشد:

1. تغییر ISP ( بر روی خط تلفن جدید )

2. خرید مودم جدید

3. کشیدن سیم به طور جداگانه ( رووکار )

4. قطع کردن خط تلفن قدیمی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
یه کار دیگه هم میتونی انجام بدی، زنگ بزنی شرکت مشکلت رو بگی.. بعدم باهاشون طی کن بگو من فقط در صورتی هزینه ی تعمیر رو میدم که حداقل تا 4-5 روز هیچ مشکلی نداشته باشم ... ( پس اگر واقعا این کاره هستید ) انجام بدید ... اگر گفتن باشه خب مشخص هست که اینکاره هستند اگرم نه و نوچ کردن ISP رو عوض کن...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
از isp فکر نکنم باشه

نمیشه 100% گفت.. میتونه از خود ISP هم باشه...

احتمال زیاد با سیم روکار حل میشه. چه سیمی بگیرم؟‌ سیم تلفن معمولی دوام نداره

من که سیم معمولی گرفتم، اما شیلد دار هم میتونی بگیری قیمتش فکر کنم 3-4 برابر باشه...

زیر بارون و آفتاب خراب میشه.

اصلا آب بارون نباید بهش بخوره

پ.ن: کابل برق هم نباید از روی کابل تلفنتون رد شده باشه، باعث نویز ( قطع ، وصلی ) میشه ...

به isp چند بار زنگ زدم هر دفعه میگن مشکل از ما نیست به مخابراتم ارجاع دادن اونام همین حرفو زدن.

به منم همین حرف رو زدن، بعد گفت کارشناس میفرستیم درستش کنه یه بار اومد درستش کرد، 2-3 روز بعد دوباره خراب شد، سری بعد گفتم اگر تا 5-6 روز مشکلی بهم نزد من هزینه ش رو میدم وگرنه از پول خبری نیست دیگه نیومدن ...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
یعنی اینکه وقتی وسیله برقی روشن میکنن اینترنت قطع میشه، به ISP ربط داره؟

کارشناس که اومد، یه سری چیزا رو چک کرد بعد زنگ زد به همکارش گفت فلان چیز رو ( اسمش رو یادم نیست ) روی این خط بیار پایین ... وقتی آورد قطع و وصلی کمتر شد. و در پایان وقتی ISP رو هم عوض کردم وضعیت خیلی بهتر شد..

از این جهت خدمتت عرض کردم وگرنه شاید مورد شما اصلا ربطی به شرکت هم نداشته باشه...

بالا