برگزیده های پرشین تولز

قطع شدن اینترنت

hossein_3650

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.بچه ها این کامپیوتر ما یه ویروس خفن گرفته.دیگه داره دیوونم میکنه!.تا وقتی که به اینترنت وصل نيستم کامپيوتر مشکلی نداره،ولی وقتی ميرم تو اينترنت مثلاً بعضی موقع ها بعد از 5 دقيقه بعضی موقع ها

هم بعد از 1 ساعت يه دفعه ويندوز به مدت 5 ثانیه به حالت کلاسيک در مياد و بعد دوباره به همون حالت اوليه که تم ويندوز هست برميگرده.
وقتی اينجوری ميشه هر چی رو اون دوتا کامپيوترها که موقع وصل شدن به اينترنت کناره ساعت ميان کليک ميکنم پنجره ديسکانکت باز نميشه و ديگه نه هيچ صفحه اي باز ميشه و هيچ کاری نميشه تو اینترنت کرد.

اصلاً انگار اينترنت قطع شده.ولی در حالی که هنوز تلفن اشغاله.بخای درست بشه هم که بايد سيستم رو ریست کنی.با nod32 هم گشتم ولی چیزی گیر نیاورد.تو رو خدا کمک کنید.از بس سیستم رو ریست کردم خسته شدم

amozesha

Registered User
لایک‌ها
2
مواظب باش به خارج وصل نشي پول تلفن الكي بياد

hossein_3650

Registered User
لایک‌ها
0
نه بابا به خارج وصل نمیشه.فقط تلفن اشغال هست ولی انگار تو نت نیستی

mania1920

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با nod32 هم گشتم ولی چیزی گیر نیاورد.تو رو خدا کمک کنید.از بس سیستم رو ریست کردم خسته شدم
بابا این چه آنتی ویروسیه ؟؟
نورتون یا مک آفی یا کاسپراسکای (NORTON ...MCAFEE...KASPERSKY )نصب کن بعد چک کن سیستمو !!!
در ضمن اول باید آنتی ویروس آپدیت کنی وگرنه بدرد نمیخوره.
یا
اگه شد ویندوز پاک کن دوباره نصب کن البته اینبار حتما فقط و فقط یکی از این آنتی ویروسهایی که گفتمو نصب و آپدیت کن.

hossein_3650

Registered User
لایک‌ها
0
ویندوز رو که 60 دفه عوض کردم.ولی بازم اینجوری میشه

mania1920

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ویندوز رو که 60 دفه عوض کردم.ولی بازم اینجوری میشه
عزیز من اگه 60 بار ویندوز عوض کردی پس از ویروس نیست چون 99% ویروسها داخل فولدر system32 ویندوز میشینن
البته اگه داخل درایوهای دیگه باشه میتونه دوباره فعال بشه .
شاید مودمت خراب باشه . از نسخه ویندوزت هم میتونه باشه .

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
آنتی ویروست عالیه...
حتما هم از ویندوز sp2 سری گلدن استفاده کن.
البته این مشکلت رو من بهش برخوردم دقیقا میفهمم چی میگی و سر این قضیه ویروسی هم پیدا نکردم!
حدث میزنم مودمت داره با یه چیزی تو مایه های کارت شبکه یا...تداخل میکنه.اگه اینترناله اسلاتش رو جابجا کن اگر هم اکسترناله درصورتیکه کارت شبکه ای یا همچین چیزی داری اونو از سیستم جدا کن یا حداقل از دیوایس منجر disabled کنش.
بعد ببین حل میشه یا نه...

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
از سایت lavasoft برنامه ضد جاسوسی و ... رو دانلود کنید و همینطور برنامه winsockfix

hossein_3650

Registered User
لایک‌ها
0
من یه کارت DVB دارم.میتونه از تداخل مودم با اون باشه؟از کجا میشه فهمید؟

hossein_3650

Registered User
لایک‌ها
0
آخه چیزی که عجیبه اینه که مثلا بعضی موقع ها اگه 5 ساعت هم تو نت باشی این مشکل پیش نمیاد.بعض1ی موقع ها هم بعد از 3 دقیقه اینجوری میشه؟

بالا