منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

قفل کردن مای کامپیوتر ویندوز ویستا با M Explorer Locker 1.0

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
تاریخ عضویت
17 می 2007
نوشته‌ها
7,399
لایک‌ها
3,662
محل سکونت
Hell
M%20Explorer%20Locker%201.0.JPG


به کمک این برنامه می تونید مانع از باز شدن مای کامپیوتر ( درایوها و پوشه ها و فایلها و ... ) و سطل بازیافت و کنترل پانل و ... شوید که بدین صورت می تونید امنیت کامپیوترتونو بالا ببرید مثلا اگر می خواهید برای مدت کوتاهی از خانه خارج شوید بجای رمگذاری کردن فایلها و پوشه های خود که کاری بسیار وقتگیر است می تونید با این برنامه در عرض چند ثانیه تمام قسمتهای گفته شده رو قفل کنید و مانع از دسترسی دیگران به آنها شوید فقط به این نکته توجه داشته باشید که آیکون برنامه رو از روی دسکتاپ حذف نکنید تا بعدا در صورتی که خواستید دوباره آن قسمت ها را باز کنید بتوانید برنامه را اجرا کنید یا اینکه هنگام نصب اجازه دهید تا یک آیکون از برنامه در قسمت نوار ابزار و یا منوی استارت ایجاد شود که بهترین حالت این است که یک آیکون در قسمت Quick Lunch در نوار ابزار ایجاد کنید و آن قسمت را نیز مخفی کنید .
دقت کنید که اگر ایکونی از برنامه را هنگامی که کامپیوتر قفل است در دسترس نداشته باشید دیگر قادر به باز کردن کامپیوتر نیستید !!!
یا برای راحتی کار خود می توانید یک آیکون از برنامه را در قسمت استارت آپ ویندوز قرار دهید تا با ریستارت شدن کامپیوتر دوباره برنامه اجرا شود ( برای ورود به برنامه نیاز به رمز عبور است و کسی غیر از شما قادر به اجرای برنامه نخواهد بود ) .
حجم : 486 کیلوبایت
دانلود :
http://www.fileden.com/files/2008/8/27/2068217/M Explorer Locker 1.0.zip
یا :
http://www.fileqube.com/shared/trlYLsZB1388840
یا :
http://www.box.net/shared/cys2f8lxz9
یا :
http://www.4shared.com/file/94282076/cb69acfe/M_Explorer_Locker_10.html

سایت سازنده : http://vbprogs.biz.tm
 
بالا