برگزیده های پرشین تولز

قوانین این بخش (آپدیت مرداد 91) + انتقادات و پیشنهادات

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
با سلام خدمت دوستان عزیز

آپدیت جدید: اضافه شدن بخش نرم افزارهای کاربردی

نرم افزارها و مباحثی که جزو دسته های زیر هستند در این بخش قرار میگیرند :

● فشرده سازی - Compressor
● پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات - Backup & Recovery
● نمایش اطلاعات سیستم - System Information
● پاک سازی و بهینه سازی سیستم - Cleanup & Optimization
● مدیریت فایل - File Management
● نرم افزارهای امنیتی(به غیر از آنتی ویروس و فایروال) مانند نرم افزارهای قفل گذاری بر روی فولدر

قوانین عمومی این بخش به شرح زیر می باشد :

1- قبل از ایجاد تاپیک لطفا در تاپیکهای قبلی جستجو کرده و در صورت عدم یافت شدن تاپیک مناسب ، اقدام به ایجاد تاپیک جدید فرمایید .

2- دقت کنید که در این بخش، قرار دادن کرک و سریال نامبر به هر طریقی ممنوع است و برای این موارد فقط از پیام خصوصی استفاده کنید.

3- عنوان تاپیکها بایستی کاملا واضح و شفاف باشد . ایجاد هرگونه تاپیک یا عنوان هایی نظیر : کمک ، کمکم کنید ، مشکل ، مشکل در نصب ، مشکل بزرگ ، کمک فوری و .... مجاز نمیباشد.

4- با توجه به اینکه این بخش ، یک بخش کاملا تخصصی است ، لطفا از پرداختن به هر گونه شوخی ، استهزاء ، درگیری ، بی احترامی و .. خودداری فرمایید .

5- برای دانلود نرم افزار ها، فقط لینک مستقیم قرار دهید، لینک به سایتی دیگر تبلیغ محسوب شده و جز در قسمت معرفی وبلاگ و وب سایت، مجاز نمی باشد.

5.1 - البته برای دانلود نرم افزار،ارجاع به سایت های معتبر خارجی مانند Softpedia.com, Download.com, Filehippo.com و ... مانعی ندارد.

6- بخش نرم افزار الان 5 زیر بخش تخصصی داره ! لطفا دقت کنید که تاپیک های تخصصی رو تو زیر بخش ها بزنین... اگه تو هیچ کدوم از زیربخش ها نمی گنجید، اون موقع تو بخش اصلی تاپیک ایجاد کنید. این مورد رو حتما دقت کنید.

هرگونه انتقاد و پیشنهاد در خصوص بخش نرم افزار و زیر بخش های اون رو در این تاپیک مطرح کنید.

ممنون از همکاری دوستان...

Last edited:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
با اینکه در مرامنامه انجمن ذکر شده که لینک به سایت ها غیر مجاز هست، اما با توجه به تاپیک های اخیر لازم می دونم که یکبار دیگه به طور اختصاصی اینجا هم عنوان کنم.

5- برای دانلود نرم افزار ها، فقط لینک مستقیم قرار دهید، لینک به سایتی دیگر تبلیغ محسوب شده و جز در قسمت معرفی وبلاگ و وب سایت، مجاز نمی باشد.

5.1 - البته برای دانلود نرم افزار،ارجاع به سایت های معتبر خارجی مانند Softpedia.com, Download.com, Filehippo.com و ... مانعی ندارد.

ممنون...

Last edited:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
طبق صحبتی که با مدیر محترم بخش سخت افزار شد، موضوعات مرتبط با درایور دستگاه ها در بخش سخت افزار مطرح میشه

تاپیک های قبلی اگه باشه انتقال داده میشه اما تاپیک های جدید رو لطف کنید دقت کنید و تو بخش نرم افزار ایجاد نکنید...

ممنون

actros 1843

Registered User
لایک‌ها
136
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستای عزیز یه پیشنهاد داشتم گفتم اینجا مطرح کنم دوستان هم نظرشون رو اعلام کنند!

به نظر من بهتره که کنار بخش های( آنتی ویروس و فایروال, آفیس و نرم افزارهای اداری,نرم افزارهای اینترنتی,مالتی مدیا)یه بخش به نام کاربردی هم اضافه بشه تا نرم
افزار هایی

که به
غیر این چهار دسته ( آنتی ویروس و فایروال, آفیس و نرم افزارهای اداری,نرم افزارهای اینترنتی,مالتی مدیا) هست

مثل ccleaner یا Auslogics Disk Defragو .... رو داخل اون قرار داده بشه
اینطورکه دیده میشه اکثر نرم افزار هایی که تو بخش اصلی انجمن نرم افزار معرفی میشه بهتره که

داخل این بخش قرار بگیره تا بخش اصلی انجمن نرم افزار یه خورده خلوت تر بشه و
نرم افزار های کاربردی راحت تر در دسترس باشن.

با تشکر
:happy:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام actros 1843 عزيز
1.gif

. كاملن موافقم! بعد دوستاني كه آموزش مي‌نويسند لطفن لينك تاپيكشان را به من دهند تا در پستي جديد در تاپيك "فهرست" در گروه بندي‌هاي مجزا به همراه TAG قرار دهم تا يافتن برنامه مورد نيازشان سريعتر انجام شود....

. پيشنهاد عالي =
41.gif
41.gif
41.gif

پ.ن: ( اگر تاپيك‌هاي موجود و قديمي هم به آنجا منتقل شوند تا بعد به فهرست منتقل نمايم ديگه عالي ميشه هم در فهرست ميروند و هم Duplicate نمي‌شود ! درون فهرست روفتن و دكمه Edit را به سختي فشار دادن و كپي و پيست نمودن و باز به سختي دكمه Send Post را فشار دادن.... اون با من!
4.gif
5.gif
)

. موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
91/05/24
26.gif
103.gif

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستای عزیز یه پیشنهاد داشتم گفتم اینجا مطرح کنم دوستان هم نظرشون رو اعلام کنند!

به نظر من بهتره که کنار بخش های( آنتی ویروس و فایروال, آفیس و نرم افزارهای اداری,نرم افزارهای اینترنتی,مالتی مدیا)یه بخش به نام کاربردی هم اضافه بشه تا نرم
افزار هایی

که به
غیر این چهار دسته ( آنتی ویروس و فایروال, آفیس و نرم افزارهای اداری,نرم افزارهای اینترنتی,مالتی مدیا) هست

مثل ccleaner یا Auslogics Disk Defragو .... رو داخل اون قرار داده بشه
اینطورکه دیده میشه اکثر نرم افزار هایی که تو بخش اصلی انجمن نرم افزار معرفی میشه بهتره که

داخل این بخش قرار بگیره تا بخش اصلی انجمن نرم افزار یه خورده خلوت تر بشه و
نرم افزار های کاربردی راحت تر در دسترس باشن.

با تشکر
:happy:
ممنون دوست عزیز... پیشنهاد خوبیه... منم موافقم...
سلام actros 1843 عزيز
1.gif

. كاملن موافقم! بعد دوستاني كه آموزش مي‌نويسند لطفن لينك تاپيكشان را به من دهند تا در پستي جديد در تاپيك "فهرست" در گروه بندي‌هاي مجزا به همراه TAG قرار دهم تا يافتن برنامه مورد نيازشان سريعتر انجام شود....

. پيشنهاد عالي =
41.gif
41.gif
41.gif

پ.ن: ( اگر تاپيك‌هاي موجود و قديمي هم به آنجا منتقل شوند تا بعد به فهرست منتقل نمايم ديگه عالي ميشه هم در فهرست ميروند و هم Duplicate نمي‌شود ! درون فهرست روفتن و دكمه Edit را به سختي فشار دادن و كپي و پيست نمودن و باز به سختي دكمه Send Post را فشار دادن.... اون با من!
4.gif
5.gif
)

. موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
91/05/24
26.gif
103.gif
متشکر آی جی عزیز... دیگه بیشتر از این شرمنده نکن :دی
جایی نیاز به تغییر داشت که پست/تاپیک خودت نبود حتما بهم بگو...

//

علی عزیز، همکار بخش ... و سایر دوستان این بخش هم اگه نظرشون رو بگن خیلی خوبه... که جمع بندی کنیم...

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
@ actros 1843

سلام دوست عزیز
بنظر من هم پیشنهاد خیلی خوبیه.خیلی از کاربرها در مورد برنامه های Recovery و مسائل مربوطه سوال دارن که میشه این مسائل رو در اون بخش ادامه داد.
کلا خیلی از برنامه ها میتونن توی بخش جدید قرار بگیرن مثلا برنامه های قفل گذاری روی فولدر،نرم افزارهایی مثل CCleaner که اشاره کردید، نرم افزارهای فشرده سازی مثل WinRar و...
همونطور که خودتون عرض کردید اسم بخش هم میتونه "برنامه های کاربردی" باشه.
بنظر من که بخش خیلی خوبی خواهد شد.
موفق باشید

پ.ن: منتظر نظرات سایر دوستان هم هستیم.

actros 1843

Registered User
لایک‌ها
136
خیلی خوشحالم که پیشنهادم مورد استقبال قرار گرفته امیدوارم به زودی بخش جدید ایجاد بشه تا بتونم نرم افزار های جدید رو توی بخش جدید قرار بدم.

ممنونم.:)

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
خب... ممنون از بهمن عزیز... بخش ایجاد شد...

علی عزیز و خودم تا جایی که تاپیک ها به چشممون بخوره انتقال میدیم... اگه تاپیکی موند اینجا لیست کنید یا ریپورت بدینش انتقال بدیم...

ممنون...

پ.ن: به زودی مختصری راجع به بخش جدید مینویسم که واضح باشه برای همه...

بالا