برگزیده های پرشین تولز

قوانین این بخش + صندوق انتقادات و پیشنهادات

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
با سلام و تشکر فراوان از توجه دوستان به این بخش

قوانین این بخش به شرح زیر میباشد :

1- قبل از ایجاد تاپیک لطفا در تاپیکهای قبلی جستجو کرده و در صورت عدم یافت شدن تاپیک مناسب ، اقدام به ایجاد تاپیک جدید فرمایید .

2- عنوان تاپیکها بایستی کاملا واضح و شفاف باشد . ایجاد هرگونه تاپیک یا عنوان هایی نظیر : کمک ، کمکم کنید ، مشکل ، مشکل در نصب ، مشکل بزرگ ، کمک فوری و .... مجاز نمیباشد.

3- بدلیل مشابه بودن تاپیکها ، احتمال دارد تاپیکی که شما ایجاد می فرمایید با تاپیکهای دیگر ادغام شود.

4- تاپیک ارسالی شما در صورت بی محتوا بودن ، حذف خواهد شد و در صورت عدم ارتباط به این بخش ، به بخش مناسب منتقل خواهد گردد

5- با توجه به اینکه این بخش ، یک بخش کاملا تخصصی است ، لطفا از پرداختن به هر گونه شوخی ، استهزاء ، درگیری ، بی احترامی و .. خودداری فرمایید .

هرگونه انتقاد و پیشنهاد در مورد عنوان تاپیکها ، بهبود این بخش ، مدیریت این بخش و .... دارید را در این تاپیک مطرح فرمایید

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
لطفا هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی را که نسبت به این بخش دارید در همین تاپیک بفرمایید :)

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بخش جدای Oracle بزنی
چون مطالبش مهم تر و حرفه ای تر هست الکی با sql قاطی میشه
بیشتر هم روی خود oracle بگرده نه دستورات Sql
مرسی

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
سلام
ممنون از پیشنهادتان

در مورد اوراکل جتی یک تاپیک هم تاکنون ایجاد نشده است و در شرایطی نیست که بتوان به آن زیر بخش اختصاص داد .

چنانچه تاپیکهای مربوط به اوراکل زیاد شود حتما زیر بخش ایجاد خواهم کرد

با مهر

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
درسته ولی به نظر من چون تخصصی هست و اینجا بخش نداره به این مورد کسی سوالی نمی پرسه و در انجمن هایی که بخش تخصصی اراکل دارند رجوع میشه
شما بدون داشتن sql server رو زدید oracle که از همه اینها قدر تر و سخت تر و سوالاتش بیشتر خوهد بود
مخصوصا نوع ادمین ان
در هر صورت ممنون

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
درسته ولی به نظر من چون تخصصی هست و اینجا بخش نداره به این مورد کسی سوالی نمی پرسه و در انجمن هایی که بخش تخصصی اراکل دارند رجوع میشه
شما بدون داشتن sql server رو زدید oracle که از همه اینها قدر تر و سخت تر و سوالاتش بیشتر خوهد بود
مخصوصا نوع ادمین ان
در هر صورت ممنون
اوراکل!! اینقدر گرونه که معمولا کسی دنبالش نیمیره!!
بلدی تو؟

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
السلام عليك

آقايون مديرا

يا يه سطح دسترسي به ما بدين يا خودتون يه سرو ساموني به پستهاي بيخودي بخش اكسز بدين

خيلي به هم ريختش

چند وقته داريم ميگيم

ولي شما گوش نمي دين

اگر وقتشو ندارين يه سطح دسترسي به من بدين خودم يه سرو ساموني به اين بخش بدم.

با تشكر

بالا