برگزیده های پرشین تولز

قوانین بخش میزبانی وب آپدیت 2021

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام

طبق مرامنامه سایت:
8. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید. انجمنهای پرشین تولز اجازه مطرح کردن اتهامات صحیح یا نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکتها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهد.

و خوب خیلی از عزیزان، طبق این بند میگفتند که کسی نباید در مورد شرکت ما صحبتی کنه و از اونطرف هم خیلی از کاربران از سرویسی ناراضی بودند و حق خودشون میدونستند که این نارضایتشون رو اعلام کنند

از این پس، طبق معمول گذشته، هیچ کسی حق نداره که تاپیک بزنه که فلان شرکت کلاهبرداره! فلان شرکت پول من رو دزدیده! و از خدمات فلان شرکت گلایه کنه!!
در مورد کلاهبرداری، به مراجع ذیصلاح مراجعه کنید برای گرفتن حق خودتون
در مورد خدمات هم به همون سایت ارائه دهنده خدمات مراجعه کنید!

اما بعضی وقتا شده که یکی میاد و تاپیک میزنه و درخواست مشاوره میخواد
کاربران میتونن در کمال احترام بیان و بگن که من فلان سرویس رو از فلان شرکت گرفتم و به این دلایل ازش ناراضی بودم!
و خوب از اونجاکه بسیاری از شرکتهای خدمات دهنده در اینجا یوزر دارن، در صورت تمایل میتونن و جواب اون کاربر رو بدن و در نهایت با هم به یه جمع بندی برسن

----------------
آپدیت 2021

1) اگر از کیفیت هاستینگی ناراضی هستید یا کلاهبرداری کرده است، تمام مدارک خود را در پست همراه آن ضمیمه کنید.

2) بخش میزبانی وب بیشتر در زمینه آموزشی و آشنایی شما کاربران به مدیریت سرور و کار با هاست می پردازد. از این رو از تمام عزیزان و متخصصان در این زمینه دعوت می کنیم تا برای کامل کردن این بخش، آموزش های خود را قرار دهند.

3) اگر می خواهید هاستینگی را نقد کنید، به هیچ وجه نباید از انتقاد به سمت توهین و .... کشیده شود.

4) در قسمت دامنه های اینترنتی هم هر گونه فعالیت تجاری ممنوع می باشد و تاپیک های خود را پس از مطالعه و رعایت دقیق قوانین بازارچه در بخش خرید و فروش دومین و وب سایت ایجاد کنید.

خرید و فروش هاست و سرور فقط در بخش بازارچه مجاز است

- این قوانین به مرور زمان آپدیت می شوند.

Last edited by a moderator:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
آپدیت جدید قوانین میزبانی وب در پرشین تولز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا