برگزیده های پرشین تولز

قوانین ناشناخته ???

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
من چند ق پیش پیش یک تاپیک زدم برای گرفتن پیشنهاد سرمایه گذاری و چون نوتیفکشن ها خاموش بوده متوجه جواب ها نشدم الان اومدم نگاه میکنم می بینم ورداشته مدیر اون بخش تاپیک بدون هیچ دلیلی بستی چرا؟
۱- طبق کدوم قانون تاپیک من بسته شد؟
۲- پس چرا طبق این قانون نا شناخته بیقیه تاپیک که استارترشون نیست بسته نمیشه؟
khunires@

https://forum.persiantools.com/threads/500-میلیون-برای-یک-بیزینس-اینترنتی؟.893153/#post-12372703

نمونه هاش هزار تا تاپیک بی محتوا در بخش پاتوق.
ادمین این سای باید در انتخاب مدیر ها بیشتر دقت کنه تا یک مشت عقده ای حسود مدیر نشن.
@ٍEhsan .

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
وقت بخیر
همینکه بخاطر جذب سرمایه یا سرمایه گذاری بن نشدید حال طلبکار هم هستید؟

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
وقت بخیر
همینکه بخاطر جذب سرمایه یا سرمایه گذاری بن نشدید حال طلبکار هم هستید؟
تو اون تاپیک نوشتم: "کسی ایده ی داره؟"
کی راجع به جذب سرمایه یا سرمایه گذار صحبت کرد؟؟؟؟؟
کجا من درخواست جذب سرمایه گردم؟ نقل قول کن تا بقیه هم ببینن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا خوندی من چی نوشتم؟!

جواب ۲ سوال قبلی رو بده. کدوم قانون؟
هنوز ینجا انقد بی قانون نیست که تو بتونی من بن کنی.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
هنوز ینجا انقد بی قانون نیست که تو بتونی من بن کنی.
یکم مودب تر صحبت کن بخش پاتق کافیه ی پست ب مذاق مدیراش خوش نیاد سریع یک دو ماه بن میشن چ رسه اینهمه بخان حاضر جوابی کنن!

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
یکم مودب تر صحبت کن بخش پاتق کافیه ی پست ب مذاق مدیراش خوش نیاد سریع یک دو ماه بن میشن چ رسه اینهمه بخان حاضر جوابی کنن!
نیازی به راهنماییت ندارم. خودت استفاده بکن ازش.
---------------------------------------------------
بخش پاتوق تکلیفش مشخقصه که کیا می رن اونجا.
یکی از مواردی که اون مدیر گفت این بود که من در خواست جذب سرمایه یا سرمایه گذار صحبت کردم در حالی که از وقتی من اون تاپیک زدم بیشتر از 10 ها نفر از من در خواست پول کردن, به بهونه های مختلف که عملا قصدشون کلاهبرداری بوده .
امید وارم یک جواب منطقی بده.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
الان تاپیکت رو دیدم خوب حق بوده بسته بشه اینهمه جواب دادن رفتی و پیدات نشده ک جوابشون رو بدی.. درضمن اینهمه تو قسمت کسب درامد از اینترنت مینویسن حتی خرید و فروش ارز هم ریسکه و هیچ شغل قابل اعتمادی در اینترنت نیس بعد شما میای میگی 500 میلیون تومن داری و میخای تو اینترنت سرمایه گذاری کنی! درضمن اصلا ننوشته بودی در چ زمینه ای مهارت داری یا سابقه فعالیت در اینترنت در چ زمینه ای داشتی.. بعد هم ک همون راهنمایی ماینینگ بهت گفتن و میتونی شغلای موجود در اینترنت رو از بخش کسب درآمد از اینترنت هم دنبال کنی

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
الان تاپیکت رو دیدم خوب حق بوده بسته بشه اینهمه جواب دادن رفتی و پیدات نشده ک جوابشون رو بدی.. درضمن اینهمه تو قسمت کسب درامد از اینترنت مینویسن حتی خرید و فروش ارز هم ریسکه و هیچ شغل قابل اعتمادی در اینترنت نیس بعد شما میای میگی 500 میلیون تومن داری و میخای تو اینترنت سرمایه گذاری کنی! درضمن اصلا ننوشته بودی در چ زمینه ای مهارت داری یا سابقه فعالیت در اینترنت در چ زمینه ای داشتی.. بعد هم ک همون راهنمایی ماینینگ بهت گفتن و میتونی شغلای موجود در اینترنت رو از بخش کسب درآمد از اینترنت هم دنبال کنی
سوالامو از مدیر پرسیدم
ازت نخواستم اینجا دادگاه راه بندازی و بگی چی حقه و نظر بدی اسپم کنی کسی که میگه در اینترنت هیچ شغلی قایل اعتماد نیست در قرن 21 ارزش جواب دادن بیشتر نداره.
هرچی دیگه بنویسی ارزش جواب دادن نداری.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
شما اصلا ادب جوابگویی هم نداری. من خودم از همه بیشتر سابقه فعالیت در اینترنت رو دارم پس نمیخاد بگی شغل قابل اعتماد هست! البته معمولا یا سایت پر بازدید دارن و در زمینه وب مستری هستن یا در زمینه بیت کوین و سایر ارزها.. حالا برو ببینم ب کجا میرسی! درضمن ی نفر از کاربرا چنوخ پیش بخش پاتق نوشته بود ب مقداری پول قرضی نیاز داره. همه گفتن تو مجازی کسی بهت پولی نمیده و حتی غیرمجازی و با سفته هم حتی 100 هزار تومن هم ب کسی نمیدن.. یعنی یکی باید خیلی بقیه رو .. فرض کنه ک اینهمه سرمایه داشته باشه و تو نت دنبال شغل بگرده :general711: البته اونجور ک امضات زدی و کاربر واقعی برای کانال و سایت میفرستی لابد شغلت اون بوده و ازش 500 میلیون درامد داشتی:general711:

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
شما فروشنده معتبر بودی مگرنه همون لحظه بن میکردن, البته 500 میلیون فکر کنم پول خرید اجناس فروشگاه باشه مگرنه راه اندازی و طراحی و... هزینش کمتر میشه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
دوستان کمی خویشتن دار باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا