برگزیده های پرشین تولز

قيافه جديد هات ميل رو ديدين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه از msn ميل داريد بريد چكش كنيد تا اينترفيس جديد رو ببينيد خيلي توپ شده.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
درسته چند وقت پيش يه ايميل از هات ميل داشتم كه بصورت اينتر اكتيو تمام قابليتهاي جديد اونو شرح داده بود و الانم اينو اجار كرده.

خيلي حسنهاي زيادي داره,براي مثال شما ميتونيد تو يه آدرس بوك آدرسهاي آشناتون رو ذخيره كنيد و بعد اگه ايميل از اون ادرس باشه توي اينباكس مشخصه كه ايميل مطمئن هست و بقيه ايميلها جلوش علامت سوال هست ..علاوه بر اون ميتونيد كاري كنيد كه فقط ايميلهايي كه فرستنده اون شناخته شده هست رو نشون بده.
و ايميلهاي ناشناس جدا طبقه بندي بشن..

كلا خيلي امكانات جديد و بدرد بخور اضافه كرده براي جلوگيري از سرو كله زدن با اسپم و ميلهاي ناشناس.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آره جالب شده و براي هات ميل كه 100 قرن يه بار تغيير ميداد واقعا خيلي ... .
البته فرمت كلي رو از نظر ظاهري تغيير نداده ! در مورد بلوك كردن هم كه من با اينكه چند تا آدرس وارد كردم اما باز هم ايميل هاي اضافي و تبليغ زياد هست.
اميدوارم سر كيسه رو شل كنه و فضا رو افزايش بده.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از fireboy8766 :
آره جالب شده و براي هات ميل كه 100 قرن يه بار تغيير ميداد واقعا خيلي ... .
البته فرمت كلي رو از نظر ظاهري تغيير نداده !
چرا بابا ظاهرش همكه زمين تا آسمون تغيير كرده و خيلي پيشرفته و خوشگل شده! حالا نميدونم منظورت دقيقا چيه..
به نقل از fireboy8766 :
در مورد بلوك كردن هم كه من با اينكه چند تا آدرس وارد كردم اما باز هم ايميل هاي اضافي و تبليغ زياد هست.
اميدوارم سر كيسه رو شل كنه و فضا رو افزايش بده.
ببين خوبيه اين حالت جديد اينه كه ادرسهايي كه وارد ميكني رو توي ميل باكس اوليه نشون ميده! يعني در واقع يه ميل باكس مجازي هست كه تو ميلهايي كه از ادرسهاي آدرسهاي مطمئن و آشنا هست رو فقط توش داري.
و بقيه ميلهاي ديگه ميره توي ميل باكس اصلي كه لازم نيست هربار توش بري و دنبال ميلهاي آشنات بگردي. و تبليغات و اسپمها توي اين اصليه هستن.

اما در مورد بلاك كردن اسپمها هم خب محدوديت هست يعني نهايتا 250 تا آدرس رو كه اعلام كني بلاك ميكنه..
يك چيزي هم هست و اون اينكه اگه يه آي دي داشته باشي كه هي جاهاي مختلف تو فرم ها اعلامش نكني تقريبا تعداد اسپمهات صفر هست!
من خودم 2 تا آيدي تو هات ميل دارم و يكيش رو فقط افراد حقيقي! ميدونن و اين ميل باكسم واقعا از نظر اسپم مشكلي نداره..اما اونيكي كه بعضي سايتها آدرسشو دادم پر هست از اسپم.هي بايد باهاش سر و كله زد.

اما بهر حال بازم اين ورژن جديد قابليت بلاك كردن اسپمش خيلي بهينه تر شده نسبت به قبلي و نسبت به ياهو.
و كلا ميشه گفت شابد بهترين و كاملترين سرويس ايميل مجاني باشه.

بالا