برگزیده های پرشین تولز

قيمت هاي Network Solution براي ثبت Domain چرا انقدر بالاس ؟! ارزش داره ؟!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
logo-netsol.gif

من دامينم رو تو Network Solution ثبت كردم ... 3 ساله ... يادمه 2 سال پيش كه اين كارو كردم قيمتش خيلي بالا بود ... ولي تو يه بده بستون اين كارو كردم پول ندادم ! براي همين برام مهم نبود !

الان براي RENEW كردنش MAIL اومده ... با قيمتهاي خيلي خيلي بالا !!!

با اينكه سايت خيلي معتبريه و همچنين كنترل پنل واقعا قويي داره ( دست كمي از كنترل پنل هاست نداره !!!! ) ولي ميخواستم بدونم واقعا ارزش داره آدم انقدر پول بده كه دامينش تو Network Solution باشه !

اين قيمتيه كه براي RENEW كردن براي من اومده !

statement_savings_std.gif

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از mehrdad1355 :
چه خبره مگه چقدر فرق میکنه؟ من اصلا سالی یکبار هم سراغ پنلش نمی رم! با 10 چوق محمدرضا برات همینجا ثبتش می کنه

خب منم ميخوام بدونم چه فرق داره ديگه ! :D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خودش كه خيلي ادعا ميكنه كه : دامين شما هيچ بلائي سرش نمياد و ... مطمئنه و اين حرفا !!! به ظاهرش هم ميخوره !

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به قول امیر پول اسمش رو میخوره و قیمتهای پایین رو به reseller هاش میده. از طرفی خب ساپورت خیلی خوبی دارن معمولا.
راستی تو اگه میخوای دامینت رو renew کنی و نمیخوای پول زیادی بدی اونو به یه جای ارزون transfer کن.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از ehsan :
به قول امیر پول اسمش رو میخوره و قیمتهای پایین رو به reseller هاش میده. از طرفی خب ساپورت خیلی خوبی دارن معمولا.
راستی تو اگه میخوای دامینت رو renew کنی و نمیخوای پول زیادی بدی اونو به یه جای ارزون transfer کن.
كجا بهتر از پرشين تولز!!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
والا من خيلي علاقه اي به اينكار ندارم ! اين گير داده ! :D

من تا 1 سال ديگه هنوز وقت دارم ! نميدونم چرا اين هول شده ؟!؟! راستي ! از Transfer دامين يه كم ميترسم ! چون هم از اينو اون .. هم از خود اين Network Solution خيلي شنيدم كه اين وسط دامين هاپولي ميشه !!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
كلا ميگم ! دامين من كه به درد كسي نميخوره ! ( مگر بخواد اذيت كنه ) البته يه بار يكي ميل داد گفت ميخواد ! ( نميدونم كدوم ديونه اي بود ! :D :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
كلا ميگم ! دامين من كه به درد كسي نميخوره ! ( مگر بخواد اذيت كنه ) البته يه بار يكي ميل داد گفت ميخواد ! ( نميدونم كدوم ديونه اي بود ! :D :D
لابد این رفیق شفیقت که باهات تو زیر زمین هتل کوروش قرار گزاشته بوده :D :D :D :D :D
حالا چند می خواسته :blink: :blink: :blink: :blink:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
رفيق شفيق كيه ؟! قضيه زير زمين چيه ؟!؟!

نميودونم چند ميخواست ... نوشته بود چون .Com .Net .Org .Info خلاصه همه پسوند هاي شايان گرفته شده ... تو بيا اينو به من بفروش ... منم گفتم ... نه ... اونم ديگه چيزي نگفت !

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نگاه من دامين هام رو اينجا ثبت مي كنم . تستش كه كردم بعضي موقع ها از دامين yahoo هم سريعتر راه مي ده . كنترل پلنش خيلي پيشرفته است و ساپورت آنلاين هم داره با هزار تا چيز ديگه كه ببيني شاخ در مياري.
www.registerfly.com

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از nendoke :
نگاه من دامين هام رو اينجا ثبت مي كنم . تستش كه كردم بعضي موقع ها از دامين yahoo هم سريعتر راه مي ده . كنترل پلنش خيلي پيشرفته است و ساپورت آنلاين هم داره با هزار تا چيز ديگه كه ببيني شاخ در مياري.
www.registerfly.com
فك كنم همين رجيستر فلاي بي پدر بود كه چند وقت پيش، كلي از دامين هاي ايراني و يكي از دامين هاي منو بلعيد!
عوضي!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب پس خيلي جاي خوبيه ! خوب شد گفتي امير !!!! :D :D :D

etranger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
فك كنم همين رجيستر فلاي بي پدر بود كه چند وقت پيش، كلي از دامين هاي ايراني و يكي از دامين هاي منو بلعيد!
عوضي!
چه اشتهایی داشته که یک دامنه عظیم ایران اسلامی را تونسته قورت بده.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اين پستت رو بايد با طلا نوشت قاب گرفت !!! فكر كنم اولين پستته كه توش اسم احسان نيست ! :D

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این چه حرفیه . registerfly یکی از شرکت های خیلی خوبیه که ما باهاشون همکاری داشتیم . الان ما 600 تا دامین روی سیستم های اونا داریم و اونا خیلی خوب با هامون رفتار می کنند و پشتیبانی خوبی هم بهمون ارائه می دن با اینکه می دونن که ما ایرانی هستیم ( البته این 600 تا مال من نیستا مال شرکت و مشتری هاست .) . حتما مشکل از خودتون بوده . چه جوری دامین های شما رو خورده ؟

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
نه مشكل از ما نبوده.
ميگفن شما ايراني هستيد و تروريست! خيلي از دامين هاي بچه ها ( شركت داشتن ) پريد. كلي نامه و امضاي اينترنتي هم جمع كردند...

بالا