برگزیده های پرشین تولز

قیمت کلیه و مشکلات بعد از اهدا کلیه

soheil368

Registered User
لایک‌ها
67
یه کلیه هست A+ مال یه مهندسی بوده(خودم !!!! :graduated) فقط جیش تولید کرده باهاش :blush:نه عرق خورده نه سایر مسکرات :cigar::puke::skull:سالم در حد اک میدم :) هندزفری بیتس اصلی + یه پاکت خون + فلیپ کاور!!!! تعویض فقط با گالکسی اس 4 و یا نوت2 :whistle:

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
یه کلیه هست A+ مال یه مهندسی بوده(خودم !!!! :graduated) فقط جیش تولید کرده باهاش :blush:نه عرق خورده نه سایر مسکرات :cigar::puke::skull:سالم در حد اک میدم :) هندزفری بیتس اصلی + یه پاکت خون + فلیپ کاور!!!! تعویض فقط با گالکسی اس 4 و یا نوت2 :whistle:

نمکی ک استفاده میکنی چیه اینقدر خوشمزه ای

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590

cjsaeed

Registered User
لایک‌ها
51
همه حاضرن سلامتی خودشونو داشته باشن تو هر شرایطی اینا حرف های افراد مسن هستشما یکم منطقی باش رفیق حالا که بدنی سالم در اختیارته از بینش نبرش به فکر عوارضش باش اگه تو سن جوونی اینکارو بکنی فکر نمیکنی که تو پیری چه اتفاقی یفته ؟فکر اونروزا رو نمیکنی بنده روانشناس نیستم ولی میگم به ی روتنشناس خوب مشاوره کن شاید منصرف شیپول هم بی ارزشه رفیقخدا بزرگه

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
همه حاضرن سلامتی خودشونو داشته باشن تو هر شرایطی اینا حرف های افراد مسن هستشما یکم منطقی باش رفیق حالا که بدنی سالم در اختیارته از بینش نبرش به فکر عوارضش باش اگه تو سن جوونی اینکارو بکنی فکر نمیکنی که تو پیری چه اتفاقی یفته ؟فکر اونروزا رو نمیکنی بنده روانشناس نیستم ولی میگم به ی روتنشناس خوب مشاوره کن شاید منصرف شیپول هم بی ارزشه رفیقخدا بزرگه

وقتی یکی هست ک اگه پول به دست نیاره تمام ایندش از دستش میره ابروش درسش و ... اونو به جون میخره
امیدوارم مشکلات همه حل بشه

Mehrandd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شدیدا مشکل مالی دارم ، کلیه o+ ، پیوند کبد و مغز استخوان هم میتونم
متقاضی تماس بگیره لطفا
۰۹۳۹۵۰۸۷۰۰۴

استارتر

Registered User
لایک‌ها