• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قیمت گذاری سایت دانلود سازان

mohammaddx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام به همه ی دوستان.
از دوستان حرفه ای می خوام که برای یکی از سایت هام به ادرس http://downloadsazan.ir/ قیمت گذاری کنند تا در صورت مناسب بودن سایت را به فروش برسونم
فکر نکنم اطلاعات اضافی برای تخمین زدن قیمت لازم باشه چون کسی که اهل این کار باشه می تونه یه قیمتی تخمین بزنه
فقط یه نکته درباره ی بازدید سایت بگم:همان طور که می دونید یکی از نکته های مهم در گوگل اپدیت مرتب و منظمه که در ماه گذشته به دلیل کمبود وقت(با این که دلیل تکراریه اما از دلایل مهمش درس و کنکور + ایده های جدید) اصلا نتونستم خوب به سایت برسم.همان طور که میبینید تاریخ پست اخر صفحه اول مربوط به 5 اذر میشه.
از طرفی انتقال هاست( خداحافظی هاست دی ال) هم داشتیم.در ماه گذشته این سایت در گوگل با سرچ"دانلود بازی" رتبه 2,با سرچ "دانلود آهنگ"رتبه هایی بین 1 تا3,با سرچ "دانلود بازی کم حجم"رتبه 2 یا 3 و ....
داشت که به خاطر مشکلات افت داشت:(

اگه قیمت های خوبی گذاشته شود اطلاعات کامل را در یک تایپیک دیگه میزنم تا سایت فروخته شود.
راستی یه چیز تا یادم نرفته:من زیاد اهل فعالیت در انجمن ها مخصوصا پرشین تولز نداشتم.پس اگه یه وقت غیر حرفه ای عمل کردم به بزرگیه خودتون ببخشید.
اضافه میکنم:
بیش از 90 درصد بازدید سایت ورودی گوگل است.
درامد 100 درصد از همکاری در فروش(پیشنهاد هایی برای بنر,تبلیغات متنی و پاپ اپ داشتم که حوصله قبول کردنش رو نداشتم!!)(درامد سایت هم فقط به خریدار واقعی داده میشه ولی در امد خوبی داره.مثلا در یک روز در اوایل محرم فقط پست ثابت موجود در پایین ادامه مطلب ها حدود 7-8 فروش داشت.(پورساند 4200 تومان).با محصولات محرمی که تبلیغاتش فقط در لینک های دانلود قرار داشت هم نزدیک 400 تومان درامد داشت.
هزینه هاست فعلا 18 تومان ماهانه + 25 هزینه سرور مجازی
تعداد ای پی های امروز طبق وبگذر حدود 15 هزار نفر بود که تا 30 هزار هم بوده
سئو خیلی قوی ای داره.دامین دات کام هم احتمالا به همراه ش واگذار میشه

Last edited:

mehdiBC

Registered User
لایک‌ها
247
ممنون دوست عزیز ولی کاش یک قیمت پایه مشخص می کردین
به هر حال هرچقدر هم سایت سایت باشه اطلاعاتی از جمله درامد سایت ( و منابع درامدیش ) + هزینه نگهداریش + ورودی گوگلش و چند مورد از ضروریاتی هست که باید خودتون بدین و کسی جز شما اطلاعی نداره
ممنون

mohammaddx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
بدون این اطلاعات هم می شد تخمین زد
درامد 100 درصد از همکاری در فروش(پیشنهاد هایی برای بنر,تبلیغات متنی و پاپ اپ داشتم که حوصله قبول کردنش رو نداشتم!!)(درامد سایت هم فقط به خریدار واقعی داده میشه ولی در امد خوبی داره.مثلا در یک روز در اوایل محرم فقط پست ثابت موجود در پایین ادامه مطلب ها حدود 7-8 فروش داشت.(پورساند 4200 تومان)
هزینه هاست فعلا 18 تومان ماهانه + 25 هزینه سرور مجازی
تعداد ای پی های امروز طبق وبگذر حدود 15 هزار نفر بود که تا 30 هزار هم بوده
سئو خیلی قوی ای داره.دامین دات کام هم به همراه ش واگذار میشه

omdestore

Registered User
لایک‌ها
148
قالبش که اختصاصی نیست قالب سیب دانلود هستش
اگه حداقل هرش رو عوش میکردی خوب میشد تو ذوق نزنه
اما الکسای سایت خوبه

mohammaddx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مثل اینکه ما قیمت خواستیم نه نظر خواهی!!! از حدود 1300 پست موجود در سایت کمتر از 200 پست آهنگ وجود داره.لطفا دیدگاهتون رو کلی تر کنید.مثلا من اگه در طی یک دوره بیشتر مطالب موبایل بذارم سایت میشه سایت موبایل؟

amir_aloneboy77

Registered User
لایک‌ها
1,362
باتوجه به الکسات فک کنم 5-6 میلیون بتونی بفروشی . البته بازدیدو نگفتی

mohammaddx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ممنون.قیمتتون منطقی و نزدیک به اون چیزی بود که فکرش رو میکردم.بقیه دوستان هم همین نظر را دارند؟

hrbadpeyma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت خیلی خوبیه موفق باشین انشا الله که هر چه زودتر با قیمتی که میخواین بفروشینش

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
باتوجه به الکسات فک کنم 5-6 میلیون بتونی بفروشی . البته بازدیدو نگفتی

من یه سایت اینطوری دارم 6 میلیون میخری ؟
رتبه 400 ایران !

نشد حرف که ( سایتی که دانلود هست اسمش باید معلوم باشه چی هست والا من تو این سایت رفتم متوجه نشدم موضوع اصلی سایت چیه و مشکل دار هست....)
موفق باشید

بالا