برگزیده های پرشین تولز

قیمت گذاری و فروش Vertu Ti آک

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
با رخصت از صاحب خانه محترم
ورچو یک گوشی لوکس است که بنوعی فقط مخصوص از ما بهتران تولید وروانه بازار میگردد در ساخت این همرهان گران مایه از بهترین مواد ترکیبی و دست ساز استفاده میگردد این برند دنیای همراه گوشی هایی الماس نشان نیز دارند که فقط در دستان شیخکان همجوار خلیج فارس میتوان مشاهده نمود
خاطرمان هست سال 82 که یک گوشی w3000 ال جی را به 130000 تومان خریداری نمودیم دوستی برای یکی از همین از ما بهتران یک ورچو آوردند به حدود 13000000 تومان که با جواهراتی زیبا مزین گشته بود
راستی لرد عزیز ببینید چیزی از امضای ما برای تعویض با جعبه این نازپرورده ها یه کار آن دوست شما میاید؟
یاحق

nima394

Registered User
لایک‌ها
60
دادا دروغ April بوده حرف رفيقت

s27moto

Registered User
لایک‌ها
135
با رخصت از صاحب خانه محترم
ورچو یک گوشی لوکس است که بنوعی فقط مخصوص از ما بهتران تولید وروانه بازار میگردد در ساخت این همرهان گران مایه از بهترین مواد ترکیبی و دست ساز استفاده میگردد این برند دنیای همراه گوشی هایی الماس نشان نیز دارند که فقط در دستان شیخکان همجوار خلیج فارس میتوان مشاهده نمود
خاطرمان هست سال 82 که یک گوشی w3000 ال جی را به 130000 تومان خریداری نمودیم دوستی برای یکی از همین از ما بهتران یک ورچو آوردند به حدود 13000000 تومان که با جواهراتی زیبا مزین گشته بود
راستی لرد عزیز ببینید چیزی از امضای ما برای تعویض با جعبه این نازپرورده ها یه کار آن دوست شما میاید؟
یاحق

مهران جان این بنده ی خدا هم دست کمی از این شیخ های از ما بهتران ندارد پدر بزرگوارشان سفیر هستند

تو رو خدا کار دنیا رو ببین ! ما سر 200 تومن ارزونتر خریدن الان 2 هفته است پای نت نشستیم و 2 نمره هم رفته روی چشممون هنوز هم چیزی گیرمون نیومده ! یعنی داریم سر 1 تومن و 1500 خودکشی می کنیم ! از این طرف نفر گوشی وارد کرده 240 میلیون ! حالا شما بگو 140 میلیون اصلا" . آخه نوکرتم ماشین کل اقوام رو جمع کنیم بفروشیم باز 15-20 تومن کم داریم اینو بخریم ؟ چرم می خوای چرم مشهد ؟ اصلا نوین چرم ! طلا می خوای پاشو بریم بازار تهران!!! من با 240 تومن ده بار زن می گیرم و زندگی می کنم و می میرم و باز میرم ورحله اول . آخه پول رو میت بذاری بلند میشه ! درجریانی که :دی .

مخلص کلام اینکه ما دنبال چی هستیم و فامیل شما دنبال چیه ! ایشالا خوب بفروشی هرچند بعید میدونم اینجا ها مشتری پیدا کنی . اینجا ما 5زاری رو هوا می زنیم :دی

من اگه یک روز از عمرم باقی مانده باشد و میلیارد هم شوم حاضر به خریدن همچین چیزی نیستم چون ازم بدوزدش جا در جا سکته می زنم !

الانم فقط وفقط به دنبال برقراری ارتباط بین خریدار و فروشنده هستم و دریافت شیرینی

دوستانی که اطلاع دارن این گوشی ها سری محدود هم دارند یعنی limited ؟ از کجا میشه فهمید محدود هست یا نه ؟

saate3

Registered User
لایک‌ها
87
240 میلیون ؟؟؟ گوشی موبایل ؟؟ تماس ؟ اس ام اس ؟ عکاسی ؟ 240 میلیون ؟؟

2012 ، بنز ، C200
240 میلیون

یک واحد ویلای خوشگل در شمال
240 میلیون ..

جلل خالق

داداش حتما انتظار داری یکی پیدا بشه 300 میلیون ازت بخره ؟ :D

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
240 میلیون ؟؟؟ گوشی موبایل ؟؟ تماس ؟ اس ام اس ؟ عکاسی ؟ 240 میلیون ؟؟

2012 ، بنز ، C200
240 میلیون

یک واحد ویلای خوشگل در شمال
240 میلیون ..

جلل خالق

داداش حتما انتظار داری یکی پیدا بشه 300 میلیون ازت بخره ؟ :D

شیب؟؟؟
بام؟
شیب دار میسازند؟
جنگل سرمایه ملی است؟
شیب چیه؟
:دی

hp_i3

Registered User
لایک‌ها
20
قیمت گوشی در gsmarena زده 7900 یورو نهایت گوشی 40 بیارزه اگه همه چیش کامل باشه شناسنامه و ازین حرف ها شما هم عکس بزارید از جنستون
یه کمکی هم بهت می کنم برو کامرانیه برج کوه نور نمایندگی vertu اونجاس صد در صد کمکت میکنه

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
تعویض ندارید با تابلو های تو امضام تعویض داری بسمه الله

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
لیینک مشخصات گوشی به نظر میاد همین باشه:
Vertu Ti - Full phone specifications
سی پی یو 2 هسته ای 1.7.
دوربین 8
رم 1 گیگ
حافظه 64 گیگ
صفحه نمایش 3.7 اینچی 480*800(~252 ppi pixel density)
سیستم عامل آندروید 4.0
اینطوری که به نظر میاد از گلکسی اس 3 به صورت قابل توجهی ضعیفتره از نظر سخت افزاری البته قطعات سخت افزاری به کار رفته فرق میکنه.کسی اطلاع داره این گوشی از لحاظ بچنمارک های سخت افزاری چطوره؟

s27moto

Registered User
لایک‌ها
135
قیمت گوشی در gsmarena زده 7900 یورو نهایت گوشی 40 بیارزه اگه همه چیش کامل باشه شناسنامه و ازین حرف ها شما هم عکس بزارید از جنستون
یه کمکی هم بهت می کنم برو کامرانیه برج کوه نور نمایندگی vertu اونجاس صد در صد کمکت میکنه

خیلی ممنونم

همان طور که گفتم گوشی برای من نیست اگر کسی واقعا گوشی رو بخواد اعلام کنه شرایط رو بهش بگم فقط خواهشا انتظار نداشته باشید این مبلغ در کوچه و خیابان تعویض شود

این گوشی فقط و فقط در محضر خانه ( دفتر خانه ) در حضور شاهد به فروش میرسد

همه چیز رو شما ول کنید . اون بنده خدا رو دریابید که این رو براش از سوئیس آوردن و مورد پسندش واقع نشده
blinksmiley.gif

این گوشی قرار بوده زیرلفضی باشد برای بله گرفت

تعویض ندارید با تابلو های تو امضام تعویض داری بسمه الله

خیر فقط برای فروش هست

لیینک مشخصات گوشی به نظر میاد همین باشه:
Vertu Ti - Full phone specifications
سی پی یو 2 هسته ای 1.7.
دوربین 8
رم 1 گیگ
حافظه 64 گیگ
صفحه نمایش 3.7 اینچی 480*800(~252 ppi pixel density)
سیستم عامل آندروید 4.0
اینطوری که به نظر میاد از گلکسی اس 3 به صورت قابل توجهی ضعیفتره از نظر سخت افزاری البته قطعات سخت افزاری به کار رفته فرق میکنه.کسی اطلاع داره این گوشی از لحاظ بچنمارک های سخت افزاری چطوره؟

عزیز گرانی این گوشی برای اندروید بودن و CPU و غیر نیست
برای بدنه و کیفیت ساخت و محدود بودن سری تولید هست

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
حالا شما یه زحمتی بکش به دوستت بگو با امضام تعویض داره؟
شاید دلش سوخت و گفت آره... خدا رو چه دیدی!!!

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
تاوقتی نیازمند تو دنیا وجود داره حتی یکی خرید همچین چیزی حرومه
مگر اینکه همه رفاه داشته باشن طرف اینو بخره و گرنه جواب خدا رو چی میده؟

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
کاربر گرامی لطفا به منظور رعایت قوانین انجمن پست اول رو حداکثر تا 6 ساعت آینده ویرایش کنید و عکس به همراه نام کاربری (روی کاغذ) قرار بدید، در غیر این صورت تاپیک شما قفل میشه.
با تشکر.

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
تاوقتی نیازمند تو دنیا وجود داره حتی یکی خرید همچین چیزی حرومه
مگر اینکه همه رفاه داشته باشن طرف اینو بخره و گرنه جواب خدا رو چی میده؟

بازم از این فلسفه های پوچ و ... :hmm:

برادر من ، اگه طرف برای پولش زحمت کشیده ، باعث شده جایی آباد بشه ، مردمی دانا بشن ، صنعتی پیشرفت کنه ، کسی باشه که لیاقت اون پول رو داشته باشه ، نوش جونش. اصلاً بره 10 میلیارد پولشو بنین بریزه ، آتیش بزنه. این چه طرز تفکریه که شما داری؟

کسی که پول باد اورده دستش رسیده ، با دزدی و کلاهبرداری پولدار شده ، کسی که با قدرتی که از پولش به دست اورده ، سرمایه ی بقیه ی مردم اطرافش رو بی ارزش میکنه ، فرصت پیشرفت بقیه رو خراب میکنه ، سرمایه و صنعت و بازار ار رو به سمتی میبره که مردم هی بیشتر و بیشتر گرسنه میشن ، زندگی و احساسات مردم رو به بازی میگیره ، اون لایق اینه که مخاطب شما باشه.

هیچوقت هم نمیشه که همه ی مردم دنیا رفاه داشته باشن ، اونوقت تعادل دنیا بهم میریزه ، باید اونکسی که مثل یه احمق زندگی میکنه و به جای پیشرفت زندگی خودش به زندگی بقیه گیر میده فقط باعث پسرفت و ناراحتی اطرافیانش میشه ، تو تنگنا زندگی کنه ، و اون کسی هم که 12 سال زحمت میکشه ، میره تخصص پزشکیشو میگیره و یک دکتر باوجدان و خوب میشه ، یا کسی که با پولش یه تولیدی میزنه و 2000 تا انسان بیکار رو ، دارای کار و درآمد و انگیزه میکنه ، باید تو رفاه زندگی کنه ، گوشی خوب دستش بگیره و ماشین خوب سوار بشه.

narsicc

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز این مبلغ 240 میلیون که فک کنم فامیل جناب عالی برای هر 2 گوشی گفته! و البته یورو رو خیلی گرون حساب کرده! نهایت این گوشی زیر 100 میلیون پولشه!

در انتها هم جهت اطلاع دسوتان ارز کنم وقتی کسی ایفون طلا 20 میلیونی دست میگیره! ورتو براش زیاد گرون نیست! خریدار داره! ولی خیلی به سختی! اول برو نمایندگی ببین چی میگه!

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
بازم از این فلسفه های پوچ و ... :hmm:

برادر من ، اگه طرف برای پولش زحمت کشیده ، باعث شده جایی آباد بشه ، مردمی دانا بشن ، صنعتی پیشرفت کنه ، کسی باشه که لیاقت اون پول رو داشته باشه ، نوش جونش. اصلاً بره 10 میلیارد پولشو بنین بریزه ، آتیش بزنه. این چه طرز تفکریه که شما داری؟

کسی که پول باد اورده دستش رسیده ، با دزدی و کلاهبرداری پولدار شده ، کسی که با قدرتی که از پولش به دست اورده ، سرمایه ی بقیه ی مردم اطرافش رو بی ارزش میکنه ، فرصت پیشرفت بقیه رو خراب میکنه ، سرمایه و صنعت و بازار ار رو به سمتی میبره که مردم هی بیشتر و بیشتر گرسنه میشن ، زندگی و احساسات مردم رو به بازی میگیره ، اون لایق اینه که مخاطب شما باشه.

هیچوقت هم نمیشه که همه ی مردم دنیا رفاه داشته باشن ، اونوقت تعادل دنیا بهم میریزه ، باید اونکسی که مثل یه احمق زندگی میکنه و به جای پیشرفت زندگی خودش به زندگی بقیه گیر میده فقط باعث پسرفت و ناراحتی اطرافیانش میشه ، تو تنگنا زندگی کنه ، و اون کسی هم که 12 سال زحمت میکشه ، میره تخصص پزشکیشو میگیره و یک دکتر باوجدان و خوب میشه ، یا کسی که با پولش یه تولیدی میزنه و 2000 تا انسان بیکار رو ، دارای کار و درآمد و انگیزه میکنه ، باید تو رفاه زندگی کنه ، گوشی خوب دستش بگیره و ماشین خوب سوار بشه.
اصلا موافق نیستم هر انسانی باید تو رفاه زندگی کنه
و اون که گفته بودید انسان زحمتکش حق داره گوشی خوب دستش بگیره الان بهترین گوشی بازار اس 4 هست والا هزار برابر از این بهتره خوب اونو بخره و هزینه ای که میخواد بده برا تجملات و گوشی با این قیمت که اصلا توجیه نداره خریدش فقط برا کلاس گذاشتنه خوب همون پولا به نیازمندا کمک کنه
این فلسفه پوچ هم که گفتید چیزیه که خدا از ما خواسته یعنی شما کلا خدا رو قبول ندارید

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
اصلا موافق نیستم هر انسانی باید تو رفاه زندگی کنه
و اون که گفته بودید انسان زحمتکش حق داره گوشی خوب دستش بگیره الان بهترین گوشی بازار اس 4 هست والا هزار برابر از این بهتره خوب اونو بخره و هزینه ای که میخواد بده برا تجملات و گوشی با این قیمت که اصلا توجیه نداره خریدش فقط برا کلاس گذاشتنه خوب همون پولا به نیازمندا کمک کنه
این فلسفه پوچ هم که گفتید چیزیه که خدا از ما خواسته یعنی شما کلا خدا رو قبول ندارید

دوست من ، فلسفه ی شما خداپرستی نیستش که من قبول نداشته باشم و با ردش خدا رو قبول نداشته باشم ، فلسفه ی شما اینه که انتظار دارید کسی که 100 میلیارد سرمایه داره ، باید عین همون 100 میلیارد رو برای کمک به بقیه خرج کنه ، ولو اینکه اون 100 میلیارد رو از سازنده ترین ، و نیکوترین راه به دست اورده باشه. و اگر این کار رو نکنه ، یکم آدم پست و ناشایست هست که داره حرومخوری میکنه و خدا هم باهاش دشمنه. من کاملاً با این طرز فکر مشکل دارم ، من میگم ، اگه دارنده ی این سرمایه ، از راه درستی این پول رو در اورده باشه ، زحمت کشیده باشه پاش ، یا با به دست اوردنش ، کمکهای زیادی به اطرافیان و یا مردم یه شهری یا روستا و یا یه کشوری کرده باشه ، باعث شده باشه سطح فرهنگ و سواد و دانش اون مردم بالا بره ، اصلاً ورداره 100 میلیاردش رو آتیش بزنه ، کسی حق نداره چیزی بهش بگه. بعدشم خیلی چیزها هست که به نظر شما حرامه یا بیخوده ، ولی برای کار و یا اعتبار و خیلی چیزهای دیگه از نظر یه سرمایه دار لازمه ، من آدم میشناسم یه خونه اجاره ای کوچیک میشست ، بعضی موقعها هم واقعاً غذا نداشت شب بخوره ، ولی ماشین 150 میلیونی سوار میشد ، اونم بخاطر اینکه کارش و مقامش اینطور ایجاب میکرد که برای حفظ منش و اعتبار اون شغل با ماشین خوب تو چشم باشه . و با اینکار تونست هم سرمایه ش رو زیاد کنه ، و اتفاقاً کاری که میکرد بسیار فرهنگی بود ، و تو 4-5 چندسال تغییرات زیادی رو تو قسمتی از فرهنگ کشورمون (که برای حفظ حریم شخصی نام نمیبرم) ایجاد کرد. حالا شما واقعاً میخوای بری به یه چنین انسان شایسته و درستی که شاید 20 برابر سودی که ما میتونیم تو کل زندگیمون به کشور و مردممون برسونیم ، تو 4-5 سال به کشورمون رسونده ، بگی انقدر پول ماشین دادن حرامه و جواب خدا رو چی میخوای بدی؟

چیزی که از نظر شما توجیه نداره ، دلیل نداره اشتباه باشه ، هر کسی نسبت به دید خودش به هر مساله ای نگاه میکنه .

در مورد رفاه انسانها هم یکم ایده آلیست دارین فکر میکنین ، اگر هم میخواین دلیل ایده آل بودن فکرتون رو بدونین ، بهم پخ بدین.

از استارتر عزیز پوزش میخوام ، واقعاً جاش نبود این صحبتا بشه ، از شما دوست خوبم هم خواهش دارم که اگه صحبتی هست تو پخ باهام در میون بزاری که تاپیک منحرف نشه. سپاسگذارم ;)

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
بین علما اختلاف ننداز شهریار جان
ولی بنده به شدت منتظر عزیز دل احسان ربانیم بیاد یه نظر راجب این گوشی قیمتش و سفرا شیخ خلیج
دفتر تحکیم وحدت و انتخابات اینده نظر بده با تچکر

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

بالا