برگزیده های پرشین تولز

كارت گرافيك خوب ميخوام هم براي گيم هم براي رندر ؟؟ چه مدليش خوبه ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از en2fa :
جدی اينهمه فرق هست؟
پس من برم خارج با اين 100 تومان اخرين نوع کارت رو بگيرم بيام...

حالا جدی چرا اينهمه روش ميکشن...رقابت اينا تعطيل؟
اي بابا !!!!!
اين بازاريها پول در نيارن كيا در بيارن يا بهتر بگم اينا اگه نچاپن كيا بچاپن البته بلانسبت هم بايد بگم چون بعضي از اونا هر چه قدر هم گرون بدن ولي جنس خوب ميدن

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از en2fa :
جدی اينهمه فرق هست؟
پس من برم خارج با اين 100 تومان اخرين نوع کارت رو بگيرم بيام...

حالا جدی چرا اينهمه روش ميکشن...رقابت اينا تعطيل؟
نه بازار ايران همه چي رو عرضه و تقاضا تعيين ميكنه نه رقابت.مثلا يه موقعي TNT 16 mb كه اومده بود حدود 60 تومن بود بعدا كه ازش استقبال شد ارزون شد رسيد به 30 تومن بعدا اين وضعيت براي TNT 2 بود كه خيلي زود ارزون شد.الانم من شنيدم كه 9600 se شده 85 تومن احتمالا بخاطر استقبال زياد ازش بوده.نميدونم.

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
الانم من شنيدم كه 9600 se شده 85 تومن احتمالا بخاطر استقبال زياد ازش بوده.نميدونم
نه بخاطر استقبال زياد نيست. چونكه قيمت همين كارت گرافيك تو بازارهاي اروپا حدود 80 دلاره. كارت گرافيك خوبي نيست. خيلي ضعيفه. در مقايسه با R9600 معمولی.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بابا چقدر شلوغش ميکنين.من يه GeForce2 MX 400 32 MB دارم حتی بازی Pro Evoloution Soccer 3 رو هم روون اجرا ميکنه. :D

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
يادم رفت بگم من همه Comment هايی که ميذارم با En 2 Fa ميباشد.است!
;):p

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از sharifgame :
نه بخاطر استقبال زياد نيست. چونكه قيمت همين كارت گرافيك تو بازارهاي اروپا حدود 80 دلاره. كارت گرافيك خوبي نيست. خيلي ضعيفه. در مقايسه با R9600 معمولی.
همين ديگه مسلمه از قيمت خريد كه قيمت پايين تر نمياد.تا چند وقت پيش قيمتش بالا 100 تومن بود اما احتمالا چون استقبال شده قيمتش اومده پايين.
خود R9600 هم رسيده به حدوداي 115 تومن.فكر كنم الان براي اونايي كه پولشون همين حدوداست بهترين انتخاب باشه.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
به نقل از amin007110 :
يادم رفت بگم من همه Comment هايی که ميذارم با En 2 Fa ميباشد.است!
;):p
تازه من هم همش ميباشد.است.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
به نقل از mammad :
همين ديگه مسلمه از قيمت خريد كه قيمت پايين تر نمياد.تا چند وقت پيش قيمتش بالا 100 تومن بود اما احتمالا چون استقبال شده قيمتش اومده پايين.
خود R9600 هم رسيده به حدوداي 115 تومن.فكر كنم الان براي اونايي كه پولشون همين حدوداست بهترين انتخاب باشه.
من فكر نميكنم هر چي كه ارزون ميشه به خاطر استقبال زياد از اون باشه خيلي از مواقع به خاطر عدم استقبال يه جنس افت قيمت پيدا ميكنه

به نظر من بهترين گزينه با 100 تومن radeon 9200te 128mb ساخت گیگابیته 65 تومنه اما se نیست قیمت پایینش به خاطر اینه که 64 بیتیه

راستی در بعضی از تستها fx5200 پایینتر از 4 mx قرار داره به قوله رامشتین_پرشیا( :( ) 5200 همون mx هست فقط با ساپورت dx9

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
به نقل از amin007110 :
بابا چقدر شلوغش ميکنين.من يه GeForce2 MX 400 32 MB دارم حتی بازی Pro Evoloution Soccer 3 رو هم روون اجرا ميکنه. :D
به احتمال 99% ايني كه شما ميگي اسمش winnig eleven هست چون این همه pes که گرافیکشو اوردن پایین به خاطره همینه که شما میتونی بازی کنی اگر هم همون pes3 هست که میگی 100% همراه با پچی یا چیز میزی هست که شما میتونی راحت بازی کنی اگه حرفم رو قبول نداری میخوای یه سی دی pes3 بهت بدم اونوقت کارت گرافیکت اگه راست میگه اجراش کنه!!

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از faridbahal :
به احتمال 99% ايني كه شما ميگي اسمش winnig eleven هست چون این همه pes که گرافیکشو اوردن پایین به خاطره همینه که شما میتونی بازی کنی اگر هم همون pes3 هست که میگی 100% همراه با پچی یا چیز میزی هست که شما میتونی راحت بازی کنی اگه حرفم رو قبول نداری میخوای یه سی دی pes3 بهت بدم اونوقت کارت گرافیکت اگه راست میگه اجراش کنه!!
آقا من Winning eleven رو هم گرفتم بازم گير ميكنه كارت منم MX 440 se 64 MB هست

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من که نه پچ اجرا کردم نه مچ هم PES 3 رو دارم هم Winning Eleven,WE که اينقدر سريع اجرا ميشه نميتونم اصلاً بازيکنها رو کنترل کنم.البته بگم PES گاهی گير ميکنه ولی در کل روونه.باور کن اين کارت گرافيک منو عمرن اگه لنگشو پيدا کنی.;)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از amin007110 :
من که نه پچ اجرا کردم نه مچ هم PES 3 رو دارم هم Winning Eleven,WE که اينقدر سريع اجرا ميشه نميتونم اصلاً بازيکنها رو کنترل کنم.البته بگم PES گاهی گير ميکنه ولی در کل روونه.باور کن اين کارت گرافيک منو عمرن اگه لنگشو پيدا کنی.;)
من Patch رو هم نصب كردم بازم كند اجرا شد چي كار كنم كه روون بشه ؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
به نقل از amin007110 :
عزيز دل برادر من با شما شرط ميبندم كه همچين چيزي امكان نداره منظور روون اجرا شدن pes3 روی سیستم شما اگه مایل به ادامه ی کل میباشی!! حاضرم که در حضور یه شخص ثالث سیستمت سی دی pes3 من رو اجرا کنه اگه روون بود من یه کارت گرافیک برات میخرم
راستی اگه میشه بگو سی پی یو و رمت چقدرن

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
راستي اين اختلاف قسمت ايران و خارج توي چيزاي بالاي 160 هزار تومان خيلي زياد ميشه. همان طور كه قبلا گفتم.!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
به نقل از ali206speed :
آقا من Winning eleven رو هم گرفتم بازم گير ميكنه كارت منم MX 440 se 64 MB هست
ميشه شما بگي با چه تنظيماتي بازي رو اجرا ميكني و همچنين بازي چقدر كنده؟ واويلاس يا نه!!؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از faridbahal :
ميشه شما بگي با چه تنظيماتي بازي رو اجرا ميكني و همچنين بازي چقدر كنده؟ واويلاس يا نه!!؟
من با پايين ترين تنضيمات بازي ميكنم 480_ 640 بازي هم يه طوري هست كه بازي نكني بهتر بد جوري كنده

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من يه فايل براي اين بازي دارم كه سرعتو خيلي زياد ميكنه الان وقت ندارم اپلودش كنم تو اولين فرصت بهت ميرسونم

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از faridbahal :
من يه فايل براي اين بازي دارم كه سرعتو خيلي زياد ميكنه الان وقت ندارم اپلودش كنم تو اولين فرصت بهت ميرسونم
آقا ممنون اگر ميشه يه كم سريعتر آپلود كن چون ممكنه من چند وقت ديگه آشخور بشم :(

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
عرضم به حضور عزيز دل برادر كه اينجانب داراي AMD Athlon XP 1800+ و RAM 512 DDR PC266 Kingston مي باشم.است!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
عزيز دل برادر با گفتن اينكه اين بازي روي سيستم شما خيلي راحت و روون اجرا ميشه انگار كه رويروي من وايستادي و داري فحش ميدي!! خيلي ببخشيد با احترام بايد بگم كه اگه شما هم دروغ نگوييد! همون قضيه ي اصل نبودن بازي شما رو مطمئنم منظور از اصل نبودم اينه كه يه چيز ميزايي اضافه داره
ميشه بگي اسم تيم بايرن مونيخ توي بازي شما چيه و چه جوري نوشته؟

علي اسپيد جان ديشب خواستم بفرستم به ميلت اما اينترنت اكسپلوررم مشكل پيدا كرده وقتي ميام توي ميل ياهو صفحه ها رو باز نميكنه به محظ درست شدن برات ميفرستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا