برگزیده های پرشین تولز

كارت گرافيك عينك دار

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
نمره چشت چنده ؟؟

هوم من یه عینک تو سایتای خارجی دیدم که باهاش مثلا کاکپیت هواپیما 3 بعدی نشون داده میشه یعنی ابزار ادوات رو برجسته میکنه مثل واقعیشون . همچین چیزی منظورته ! بدون کارت گرافیکش حدودا 80 دلار ....

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از saeed_violinist :
نمره چشت چنده ؟؟

هوم من یه عینک تو سایتای خارجی دیدم که باهاش مثلا کاکپیت هواپیما 3 بعدی نشون داده میشه یعنی ابزار ادوات رو برجسته میکنه مثل واقعیشون . همچین چیزی منظورته ! بدون کارت گرافیکش حدودا 80 دلار ....

مدلشو اگر بگي ممنون ميشم :cool:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا يه خورده براي ما بيسوادا توضيح ميدين اين كارت گرافيك عينك دار چي هست و چي كار ميكنه؟

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mahdi206 :
آقا يه خورده براي ما بيسوادا توضيح ميدين اين كارت گرافيك عينك دار چي هست و چي كار ميكنه؟

این عینک ها جدا از کارت گرافیک هستند ولی بعضی از شرکت ها مثل ایسوز همراه کارت گرافیک ها این اینک ها رو بصورت اشانتیون مید ( البته پولشو حساب میکنن ! )

طرز کارشون هم فکر میکنم اینجور باشه : اگه بعضی از نقشه های صنعتی یا ساختمانی رو دیده باشین که با یه سری خطوط سبز و قرمز کشیده شده ، این تصاویر نامفهوم رو اگه با یه عینک مخصوص نگاه کنیم یه مدل 3 بعدی از طرح رو برای ما مجسم میکنه ... طرز کار این عینک هام اینطوره یعنی با یه نرم افزار خاصی که داره قسمت هایی از تصویر روی مانیتور رو همچین حالتی خواهد کرد و ما با دیدن این تصویر توسط عینک اون قسمت از تصویر رو سه بعدی و برجسته خواهیم دید.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از mahdi206 :
من كارت قبليم يه asus v8440 deluxe بود كه يه عينك افتابي ببخشيد يه عينك بظاهر نمايش دهنده يه تصوير سه بعدي با عمق تصويري بيشتر بود براي بكارگيريش بايد از درايورهاي منحصر asus استافده ميشد تا يه گزينه به اسم stereo scopic در تنظيمات درايور فعال بشه من رو تنظيماتش تو بازيا خيلي كار كردم مثلا تو quake3 و يه بازاي ماشين كه الان اسمش يادم نيس كه جزو بازيهاي ساپورته stereo scopic بود تقريبا ميتونم بگم بيشتراز اينكه اختلافي در نمايش تصوير نسبت به حالت معمولي ببينم دچار چشم دردو سرگيجه ميشدم :wacko:

بالا