برگزیده های پرشین تولز

كارت capture همراه با TV چي خوبه ؟

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از daftarekhaterat :
من دوستم نمايندگي رسمي از شركت ليدتك داره. اگه ميخواي واست قيمت كنم. فقط مدلش رو دقيق بگو.
آره قربونش اگر اينكارو بكني ممنونت ميشم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
من دوستم نمايندگي رسمي از شركت ليدتك داره. اگه ميخواي واست قيمت كنم. فقط مدلش رو دقيق بگو.
آره قربونش اگر اينكارو بكني ممنونت ميشم حتي اگر يه مقدار اطلاعات فني هم در مورد مدل كارتها بگيري و بهمون بگي خيلي عاليه شماره تلفن اشم بذار قربانت

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
در مورد مدل vc 2000 xp هم به طور خاص سوال كن و قيمت بده در ضمن آدرس يا شماره تلفن اشم بده ممنون

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من شرمنده ات شدم. چون دوستم تلفن هاي تصويري و كارت هاي نظارت ويديويي كه كپچر هم ميكنن مياره. ولي كارت tv رو گفت شركت آلبالو كامپيوتر نمايندگي داره و خب البته البالو شركت كوچيكي هم نيست و راحت ميتوني ازشون قيمت بگيري. باز هم معذرت ميخوام.

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارت winfast از شرکت leadtek کارت خیلی خوبیه یک سال هم گارانتی آواژنگ داره قیمتش هم در حدود 45000

سلام hardware عزيز .
از اينكه دوباره برگشته اي خيلي خوشحالم باور كنيد فروم سخت افزار بدون شما لطفي نداره .
در رابطه با كارتي كه معرفي كرده ايد بگويم كه منو خيلي اذيت كرد .
فقط يك بار روي سيستم من نصب شد و ديگر نصب نميشه روي هر سيستم ديگه اي هم كه امتحان كردم جواب نگرفتم . به سايتشم رفتم و بالاخره نصب شد و در device manger ظاهر شد ولي حالا نرم افزار TV پيغام ميده كه هيچ كارتي يافت نميشود !

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا كسي نيست راهنمايي تخصصي بكنه در مورد مدل يه كپچر كارت خوب

Omid_ahn

Registered User
لایک‌ها
16
کسی باall in wonder 8500 dv آشنایی داره؟

بالا