برگزیده های پرشین تولز

كارم گيره بدجور

farhademoradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك سوال حياتي: من oscommerce را مي خواهم نصب كنم ولي php بلد نيستم حالا ميتونم صفحه اول كه شامل لينكها و عكسهاست رو با frontpage ويرايش كنم و بجاي home كه روي سرور هست اين صفحه رو جايگزين كنم؟ كسي تا حالا oscommerce نصب كرده رو هاست چه طوري ميشه اونو براي خودت ويرايش كني منظورم واضحه؟
كارم خيلي گيره لطفا كمك اگه كسي بتونه كار منو راه بندازه قول ميدم جبران كنم

ghese

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اين نرم افزار رو كه گفتي نميشناسم
ولي ببين تا اون جايي كه من مي دونم فكر نكنم بشه همچين كاري رو كرد
يعني تو همون صفحه مثلا home از يك سري كد هاي پي اچ پي استفاده شده
البته بازم بستگي به خود اين نرم افزاره داره شايد اين امكان رو به كاربر بده
من تا همين حدشو مي دونستم
حالا ببين دوستان ديگه چي ميگن
:D

farhademoradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه چون من oscommerce رو به صورت همتن نسخه انگليسي بايد استفاده كنم چون سايتم به زبان انگليسيه
فقط مي خوام بدونم حالا كه من از اينجا هاست و دومين گرفتم و خود اين نرم افزار روي اكنتم هست من چطور بايد اونو با كار خودم هماهنگ كنم مثلا لينكهاي صفحه اول رو بردارم و بجاي اون مال خودم رو بزارم و از اينجور كارا

مي خوام بدونم دقيقا كار به چه صورتيه؟ چطوري؟ بايد php رو كامل بدونم؟ :( چون من مي خوام يه طوري صفحه اول oscommerce و لينكها و عكسها رو مديريت كنم واقعا برنامه جانبي روي كنترل پنل نيست كه با اين commerces كار كنه؟
اگه كسي بتونه كمك كنه انگار دنيا رو بهم دادن :(

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اگه شما Oscommerce نصب کنید دیگه نیازی به دونستن php ندارید.
یک صفحه مدیریت سایت به شما می ده که توش همه چیز روی می تونید عوض کنید حتی شکل و شمایل سایت رو.
منتها باید خیلی باهاش تست کنی که دستت راه بیافته. چون خیلی منو داره و هر قسمت یک کاری انجام می ده.

farhademoradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از knowhow :
اگه شما Oscommerce نصب کنید دیگه نیازی به دونستن php ندارید.
یک صفحه مدیریت سایت به شما می ده که توش همه چیز روی می تونید عوض کنید حتی شکل و شمایل سایت رو.
منتها باید خیلی باهاش تست کنی که دستت راه بیافته. چون خیلی منو داره و هر قسمت یک کاری انجام می ده.
دست درست يه كمي از نگراني در اومدم ولي ممكنه بگه با اون صفحه مديريت چه كارايي ميشه كرد مثلا دقيقا ميشه لينكهاي خودتو براحتي جايگزين كني و يا عكسها رو؟
ضمنا هنوز من نمي تونم login كنم به cpanel :(
ممنون

بالا