برگزیده های پرشین تولز

كارگشايان يك نوع قرض الحسنه مدرن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ej-kargosha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كارگشايان انصار الموحدين - كارگشايان انصار الموحدين - كارگشايان انصار الموحدين -

كارگشايان انصار الموحدين - كارگشايان انصار الموحدين - كارگشايان انصار الموحدين -

با سلام به شما بازديد كننده محترم

غرض از ايجاد اين وب سايت اين بود كه اول اطلاع رساني خوبي داشته باشم و دوم بازاريابي خوبي.

همانطور كه ميدونيد نت ورك هاي فراواني در ايران مشغول به كار هستند كه اولين آنها پنتاگونا بود (حدود سالهاي 75تا 78)كه كلاهبرداري بزرگي بود چون پول مردم رو ميگرفت و يك برگه ميداد ، تقسيم اين پول هم با شركت بود و مردم با مبلغ 120،000 تومان كه در آن موقع ارزش زيادي هم داشت شركت ميكردنند و متاسفانه در آن موقع مسئولين به پيغام ضمني اين حركت هيچ توجهي نكردند و تنها كاري كه كردند مختصري بگير و ببند بود و بس .

بعد از اين ماجرا گلد كوئست وارد عرصه شد اين دفعه با شكل و شمايلي قانوني و مدرنتر از پنتاگونا ، "بايد بگم من با گلدكوئست مشكلي ندارم فردا شروع به جار و جنجال نكنيد " و بعد از گلد كوئست هم ديگري ها شروع كردند چون نياز بازار ايران رو شناخته بودند ، اين وسط من بار ها پرزنت شدم سال 79 براي اولين بار براي گلد كوئست كه به قول بعضي ها اگه رفته بودم الان از اون سرشاخه ها بودم. اما همان موقع من نرفتم چون نتونستم پول زيادي رو كه خارج ميشه رو قبول كنم "لطفا كوئستي ها دليل نيارند كه گوشم پر شده از دلايلشون وبلاگ هاي زيادي براي اين بحث هست" .

حالا اصل ماجرا :

من در اين چند سال برخورد و تحقيق در مورد انواع نت ورك ها با يك نت ورك ايراني آشنا شدم كه متاسفانه گلد كوئستي ها بهش ميگن پنتاگونا در صورتي كه چون كوئستي ها خيلي به خودشون و شركت خارجي شون مغرور هستن ، ببينيد هدف از نت ورك چيست : بيشترين سود ممكنه نسبت به سرمايه مادي و زماني (( چراكه زمان سرمايه گرانبهايي در نت ورك هست)) براي عموم مردم شركت كننده در نت ورك . به نظر من اگه نت وركي اينگونه فكر كند موفق خواهد بود.

قرض الحسنه چيست ؟

قرض الحسنه يعني پرداخت مبلغي پول به فردي ديگر بصورت هديه ،بدون چشم داشت سود و به نيت كمك به وي . براي به اصطلاح كار راه اندازي.

حالا ببينم شما تا حالا حساب قرض الحسنه داشتيد ؟ چرا اصلا اين حساب رو باز كردين . چه قدر توانستيد از اين حساب وام بگيريد . تا حالا شده حتي اگه مشتري هم براي آن صندوق قرض الحسنه ببريد بتوانيد پورسانت بگيريد يا وام شما جلو بيافته؟

من با طرح معروف 6000 توماني شركت كارگشايان انصار الموحدين آشنا شده ام اما اين طرح برطرف كننده نياز مردم بصورت سريع و در زمان كوتاه نيست در عين حال از خيلي از طرحاي نت ورك خارجي كه به سرمايه هاي اندك مردم هم رحم نميكنه بهتره . چراكه باز پول مردم تو كشور خودشونه . اما اما اما اما اما و اما

طرح هديه طلايي شركت كارگشايان انصار الموحدين:

در طرح هديه طلايي كارگشايان انصار الموحدين شما با مبلغ 20000 تومان شروع ميكنيد . به شما برگه اي داده ميشود كه در اين برگه اسم 3 نفر را داريد حالا كافي است براي شروع سه نفر را با طرح قرض الحسنه هديه طلايي كارگشايان انصار الموحدين آشنا كنيد تا آنها هم در اين طرح جالب كارگشايان انصار الموحدين شركت نمايند . سپس از هر نفر 20000 تومان ميگيريد . جمعا ميشود 60000 هزار تومان كه به اين شكل تقسيم ميشود :

1- 20000 تومان به حساب خودتان كه نفر اول در كارت هستيد

2- 20000 تومان به حساب نفر دوم و سوم هركدام 10000 تومان كه در كارت مشخص شده اند

3- 18000 تومان به حساب نفر چهارم

4- 2000 تومان هم به حسابكارگشايان انصار الموحدين

بعد فيش بانكي نفرات 4،3،2 و حساب كارگشايان انصار الموحدين را به آدرس كارگشايان انصار الموحدين ميفرستيد

در انتها شما به پايان يك سيكل كامل كه برسيد به مبلغ 606000 تومان باضافه 20000 تومان اول كه جمعا 626000 تومان ميشود دست ميابيد.

قابل توجه اينكه ، سيكل زدن در طرح هديه طلايي كارگشايان انصار الموحدين زمان زيادي نمي خواهد . حتي ميتوانيد در عرض يك ماه به مبلغ 626000 تومان دست يابيد .

حالا خودتون بگو ئيد :

اين طرح مشكلش چيه ؟

بازار قرض الحسنه دادن اشباع شدنيه؟ من كه فكر نميكنم

شما به اندازه 20،000 هزار تومان نزد 3 نفر يعني سر جمع 60،000اعتبار نداريد ؟

با شركت در اين طرح چقدر سرمايه از مملكت خارج ميشه؟

سهم كارگشايان نسبت به پولي كه ميگيريد زياده، يا گلدكوئست و گلد ماين و خيلي از نت ورك هاي خارجي كه براي نگهداشتن پول شما نزد خودشون به انواع ترفند ها دست ميزنند

سئوالات شما :

كارگشايان انصار الموحدين چقدر سهم ميبره ؟

به اندازه هزينه اي كه كرده چون هزينه چاپ و پست كردن كارتهاي جديد هست پس سود زيادي نيست .

كارگشايان انصار الموحدين اجازه قانوني داره؟

بله كارگشايان انصار الموحدين طرح هاي خود را با مجوز قانوني به اجرا گذاشته است

كارگشايان انصار الموحدين ربطی به بسيج و انصارحزب الله دارد؟

نه تا اونجايی که من خبر دارم نه

و سئوالات ديگري هم اگر داريد ميتوانيد با اين شماره تماس بگيريد : 09125573371 احسان جديدي

خوشحال ميشوم در كنار هم باشم و با هم دست ياري بسوي هم ديگر و همچنين ديگر هموطنان عزيزمان بدهيم و از اين هم ياري هم لذت معنوي ببريم و هم لذت مادي چراكه لذت معنوي اگه با لذت مادي همراه شود دوچندان گردد و ميل به كار نيك را در اقشار جامعه فزون تر خواهد كرد .

پندار نيك و گفتار نيك و كردار نيك

از شندين صداي گرمتان خوشحال ميشوم

احسان جديدي 09125573371

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
اصلا اين اسمش قرض الحسنه نيست
قرض الحسنه يعني يه پولي رو قرض بدي بعد از يه مدتي بدون سود پس بگيري اين سيستم اصلا پول هارو پس نمي ده درست گفتم يا من اشتباه فهميدم

minister

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از ali313 :
اصلا اين اسمش قرض الحسنه نيست
قرض الحسنه يعني يه پولي رو قرض بدي بعد از يه مدتي بدون سود پس بگيري اين سيستم اصلا پول هارو پس نمي ده درست گفتم يا من اشتباه فهميدم
درسته اين اصلا قرض الحسنه نيست
همون پنتا گوناست اين چندين ساله تو ايران كار مي كنه شجره طيبه /شركت پارسيان كرمانشاه و -.....
اين عناوين هم يه كلاه شرعيه برا گول زدن مردم همه مراجع هم اينو حرام كردن
در ضمن بازاريابي شبكه اي در اصل مورد داره كه من وارد معقولات نمي شم من تقريبا در تمام سيستمهاي شبكه اي پرزنت شدم
باي

farhad1353

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nonherat :
درسته اين اصلا قرض الحسنه نيست
همون پنتا گوناست اين چندين ساله تو ايران كار مي كنه شجره طيبه /شركت پارسيان كرمانشاه و -.....
اين عناوين هم يه كلاه شرعيه برا گول زدن مردم همه مراجع هم اينو حرام كردن
در ضمن بازاريابي شبكه اي در اصل مورد داره كه من وارد معقولات نمي شم من تقريبا در تمام سيستمهاي شبكه اي پرزنت شدم
باي

بله
من هم با نظر دوستمون موافقم اين كجاش قرض الحسنه است ؟؟؟؟

اين همون بازاريابي شبكه اي (هرمي ) است كه اولش يه قرض الحسنه اضافه كرده اند :cool:

========================================
آخرين سايتهاي معتبر

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا