آژانس هواپیماییexchanging

كارگشا يه سيستم عالي بهتر از نوع خارجي

شروع موضوع توسط sina73 ‏9 آگوست 2005 در انجمن ویژه کاربران عمومی

1. sina73

sina73 Registered User

كارگشا فقط با پيدا كردن سه نفر شما مي توانيد صاحب 626000 تومان شويد شما با 27 نفر زير مجموعه در اين سيستم فلش اوت مي شويد يعني ظر ف مدت يك ماه شما مي توانيد به اين پول برسيد
    سايت اين سيستم در زير مي نويسم هر كي اگه مايل به شركت بود مي تواند جهت گرفتن برگه با ايمل من پيغام بده يا پي ام بده

[email protected]

www.kargoshayan.com

2. princekin

princekin کاربر تازه وارد

سلام دوست من خوش اومدي
    راستش نمي خواهم تو ذوقت بزنم
    ولي دو تا از پسر عمه هاي من دو سال تو اين سيستم عضوند به همين اميد هنوز حتي يك نفر هم زير مجموعه اونها نشده پس بيخودي دلتو خوش نكن مردم ايران جنس خارجي ترجيح ميدن

اگر دنبال اين نوع تجارتي روي بنر امضا كليك كن پرداختش هم اتوماتيك است لازم نيست از خونت خارج بشي
    سر كسي را بخوري اخرش بگه نه
    همش با 9500 تومان كه ميشه 10 دلار و خرده اي
    تازه تو ميگي 626000 من ميگم حدود 60 ميليون تومان
    يا علي مرد راهي بسم الله

3. sina73

sina73 Registered User

شما راست ميگيد ولي هر كي برا ي كاري كه ميكنه دليلي داره البته با زياد شدن اين نتورك ماركتينگ ها هر كي برا ي كار خودش تبلغ ميكنه در ضمن من بگم شما فقط با مشترك كردن 3 نفر در اين گردونه شركت مي كنيد و قتي تعداد زير مجموعه هاي شما شد 27 نفر فلش اوت شده و 626000 تومان به حساب شما واريز مي شود پس ديگه شما لازم نيست 10 ماه صبر كنيد تا شصت ميليون بگيريد كه البته اگه تو اين 10 ما ه كار كنيد

4. princekin

princekin کاربر تازه وارد

با احترام به شما و اميد موفقيت براي شما دوست عزيز

5. ej-kargosha

ej-kargosha کاربر تازه وارد

------------------------------------------------------------
    سلام عزيزم منم بهت بگم ولي ناراحت نشو قصدم بي احترامي نيست اما ببينم دوتا پسر عمه شما اگه نتونستن حتي يه دونه زير مجموعه بگيرن معنيش اين نيست كه هيچ كس به اين دو نفر اعتماد نداشته كه حتي حاضر نبوده 6000 تومن بهشون قرض الحسنه بده ؟
    عزيز من اين سيستم يه سيستم قرض الحسنه هست اينجوري بهش نگاه كني ميفهمي چيه
    من از سال 78 تا الان كه با انواع سيستم هاي نت ورك آشنا شدم و روي اونها مطالعه كردم .به جرات ميگم اين سيستم از به اصطلاح غول نت وركي كه داره تو ايران كار ميكنه يعني گلد كوئست هم بهتر . نگيد اين مثل پنتاگونا هست چون تو اين سيستم خودت داري پول رو به حساب اشخاص ميريزي و به حساب شركت پول خيلي زيادي نميريزي يعني اگر اشتباهي رخ بده مقصر تو هستي و در ضمن شركت هم نوش جونش اون 2000تومن رو كه ميگيره . بابا دارن كارت چاپ ميكنن و كلي كار هاي ديگه
    انصاف هم خوب چيزيه بابا
    نت وركر هاي عزيز . هر چيزي چون خارجيه خوب نيست و هر كار ايراني هم بد نيست

6. ej-kargosha

ej-kargosha کاربر تازه وارد

تازه يه چيز مهم تر اينكه پول هموطن هامون داره تو كشور خودمون ميچرخه و خارج نميشه . اين بده كه سرمايه ايراني تو جيب يه خارجي نميره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جواب بدين اين بده؟؟؟؟

7. appbannerkhuniresbanner
  8. egold4ucom

egold4ucom Registered User

سلام

من هم سيستم زير را پيشنهاد مي كنم.بدون هيچ تعادل و تقارني.بدون نگراني از سابقه.با امكان نت ماركتينگ و نتورك ماركتينگ.

http://www.e-gold4u.com/empowerismp.html

موفق باشيد