برگزیده های پرشین تولز

كافه ترياي منو آبجيم اشرف قرتي

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از Kako :
آخ آخ اشتباه شد ! من فکر کردم نوشتی : " خانومو ! ما اینجا برادران غیرت داریم ! " یعنی اول اینجوری گرفتم که اینجا پر از برادران غیرتمنده ! نه اینکه شومام از ما دفاع کنی ! : ( ما رو این برادران ، غیرت داریم ! ) ایول کوئین ! قربون مرام و معرفت ! حتی از نوع دخترونه اش ! بابا غیرت پی تی !
مسلم بدون اینکه شوما اولین نفری که سیبیل گذاشت ( بفاصله 6 دقیقه پس از ایجاد تاپیک اسپت ) یک نکته جاودانه در زندگی سیبیلی - پیتی شوماست !! و هیچوقت از یاد ما نخواهد رفت !

قربون كاكو جون برم!! :D

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كاكو درست حرف بزن با يه خانوم متشخص شيطوني ميگه يه ماچ بدم به احسان همتونو بندازه بيرون ! البته من با شار خيلي حال ميكردم از اولشا! حالام ميكنم فعلا ديرمه بايد برم دانشگاه با اشرف قرتي بريم موزه فرهنگ معاصر ماجراي مجسمه ايناست بيايد ضرري نداره

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از Sabzine :
اولا كه ندا گدا خانم يا گدا ندا خانم يا ..... هر چي كه هست ديگه ! :
در مورد درست صحبت كردن از اوايل خلقت بني بشر هميشه ميگفتن :
" ديگ به ديگ ميگه متاليك " .... افتاد عزيزم ؟ ....
خب بدو بگير بد جايي نيوفته ديگه ! ... آفرين دختر خوب ! :D
بعدشم رشته ي هنر ميخونين ؟
كدوم دانشگاه ؟ .... اول اسمشو بگي آمارت گرفته شده عزيزم ! :blink:
حالا هر جور كه ميلته ! ... جلوي اين بچه ها هم لطفا پز موزه رفتن رو ندين عزيزم ...
اينا هر كدومشون يه موزه ي " جهانگردي مرام و معرفت " تو جيبشونه ! ... آره ! خيالات باطل رو
دور كن .... آخ ... آخ ... بازم مدرسه ام دير شد كه ... ما كه رفتيم !
:lol: :lol: :lol:
تيكه آخر باحال بود!!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از نداگدا :
كاكو درست حرف بزن با يه خانوم متشخص شيطوني ميگه يه ماچ بدم به احسان همتونو بندازه بيرون ! البته من با شار خيلي حال ميكردم از اولشا! حالام ميكنم فعلا ديرمه بايد برم دانشگاه با اشرف قرتي بريم موزه فرهنگ معاصر ماجراي مجسمه ايناست بيايد ضرري نداره
مشكوكه :cool: :p

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
...

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما هر دختري كه مياد اينجا مي
گيد مشكوكه در ميره ديگه نمياد!

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sabzine :
اولا كه ندا گدا خانم يا گدا ندا خانم يا ..... هر چي كه هست ديگه ! :
در مورد درست صحبت كردن از اوايل خلقت بني بشر هميشه ميگفتن :
" ديگ به ديگ ميگه متاليك " .... افتاد عزيزم ؟ ....
خب بدو بگير بد جايي نيوفته ديگه ! ... آفرين دختر خوب ! :D
بعدشم رشته ي هنر ميخونين ؟
كدوم دانشگاه ؟ .... اول اسمشو بگي آمارت گرفته شده عزيزم ! :blink:
حالا هر جور كه ميلته ! ... جلوي اين بچه ها هم لطفا پز موزه رفتن رو ندين عزيزم ...
اينا هر كدومشون يه موزه ي " جهانگردي مرام و معرفت " تو جيبشونه ! ... آره ! خيالات باطل رو
دور كن .... آخ ... آخ ... بازم مدرسه ام دير شد كه ... ما كه رفتيم !

:blink: :blink: گوگول فكر كردي من اينقدر كلاس علميم پائينه من كامپيوتر ميخونم فوق تو شريف ! :p اصلا هم تا حالا احسانو تو دانشگا نديدم!

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از نداگدا :
:blink: :blink: گوگول فكر كردي من اينقدر كلاس علميم پائينه من كامپيوتر ميخونم فوق تو شريف ! :p اصلا هم تا حالا احسانو تو دانشگا نديدم!

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

آآآآآآآآآه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه هههههههههه :(

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به نقل از نداگدا :
:blink: :blink: گوگول!!! فكر كردي من اينقدر كلاس علميم پائينه ؟ من كامپيوتر ميخونم فوق تو شريف ! :p اصلا هم تا حالا احسانو تو دانشگا نديدم!
سلام دوست عزيز :rolleyes: !
من در مورد احسان جان چيزي گفتم ؟! ... يا احيانا جسارتي يا توهيني كردم به شما ؟؟؟
كلاس علميتون هم انشاالله به بالاترين درجه ي ممكن برسه ! ... اونم تو دانشگاه " هاروارد " نه شريف !... واقعا هم معذرت ميخوام اگه " احيانا " توهيني كردم به شما !!!
در ضمن جملات زيبا و محترمانه ي ( !) شما بزرگوار رو كه از اول تاپيك تا اينجا چك ميكنم ... واقعا به مدارج علمي و عمليتون هم پي ميبرم و واقعا هم از اينهمه فضيلت اخلاقي استفاده كردم ! چيزي جز معاني حكيمانه و اديبانه نميشه ازشون استخراج كرد ! ... ... من ديگه اين بحث رو ادامه نخواهم داد ( با توجه به جملات شما دوست محترم )
باز هم اگه جسارتي شد معذرت ميخوام و فقط براي شما آرزوي موفقيت ميكنم ...
خداحافظتون ... همين ! :)
( در ضمن اگه خواستين تمامي پستهام در اين تاپيك رو با اجازه ي شما اديت ميكنم ! ... به اميد موفقيتهاي روز افزون شما ... ممنون از اينهمه لطف )

mitch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از نداگدا :
فعلا ديرمه بايد برم دانشگاه با اشرف قرتي بريم موزه فرهنگ معاصر ماجراي مجسمه ايناست بيايد ضرري نداره

اگه میری مجسمه دید می زنی یعنی اینکه کامپیوتر نمی خونی. بچه های کامپیوتر وقتشون رو اینجوری به بطالت تمی گذرونن.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Sabzine :
من در مورد احسان جان چيزي گفتم ؟! ... يا احيانا جسارتي يا توهيني كردم به شما ؟؟؟
كلاس علميتون هم انشاالله به بالاترين درجه ي ممكن برسه ! ... اونم تو دانشگاه " هاروارد " نه شريف !... واقعا هم معذرت ميخوام اگه " احيانا " توهيني كردم به شما !!!
در ضمن جملات زيبا و محترمانه ي ( !) شما بزرگوار رو كه از اول تاپيك تا اينجا چك ميكنم ... واقعا به مدارج علمي و عمليتون هم پي ميبرم و واقعا هم از اينهمه فضيلت اخلاقي استفاده كردم ! چيزي جز معاني حكيمانه و اديبانه نميشه ازشون استخراج كرد ! ... ... من ديگه اين بحث رو ادامه نخواهم داد ( با توجه به جملات شما دوست محترم )
( در ضمن اگه خواستين تمامي پستهام در اين تاپيك رو با اجازه ي شما اديت ميكنم ! ... به اميد موفقيتهاي روز افزون شما ... ممنون از اينهمه لطف )
كاملا تائيد ميگردد .

چاكر سيبيل !‌

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از نداگدا :
كاملا تكذيب ميگردد !‌

چاكر سيبيل !‌

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sabzine :

:wacko: :wacko: ببين هيچكس تا حالا با من اينقدر محترمانه حرف نزده بود من تو بن ست مرام و اخلاقت گير كردم! هي ميخوام بيام سبزينه اي بشم و در كنار شعور و ادب والي حضرت عالي پروش روح پيدا كنم هي نميشه!
:blink: نه عزيزم تو نرو خدا حافظي چرا!؟ نه تو خيلي ادم خوبي هستي هوش از سره ادم ميبري از بس محترمانه حرف ميزني! :wacko: ;) در اسرع وقت تو يه پي ام از بن بست مرامت در ميام! :D

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
كاملا تكذيب ميگردد !‌

چاكر سيبيل !‌

واي واي با يان سيبيلهاش كي ميره طرفش ادم ياد شوفراي تريلي 1000 چرخ ميفته! يه خورده از اين سبزينه جونم ياد بگير

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mitch :
اگه میری مجسمه دید می زنی یعنی اینکه کامپیوتر نمی خونی. بچه های کامپیوتر وقتشون رو اینجوری به بطالت تمی گذرونن.

تو كجاي كاري يعني كامپيوتري هاي دل ندارن؟ :( قلب ندارن؟ از هنر چيزي نميفهمن؟ يعني نفهمن :( ! دستت درد نكنه به سيبيل كاكو قسم اين اشرفقرتي نميزاره وگرنه الان هزار بار رشته رو به هنر هاي دستي تغير داده بودم :( قلب منو شكوندي! نه تنها به من بلكه به همه كامپيوتريها كه عاشق پست مدرنن اونم از نوع مجسمه
هستن اينطوري كردي :p

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از نداگدا :
تو كجاي كاري يعني كامپيوتري هاي دل ندارن؟ :( قلب ندارن؟ از هنر چيزي نميفهمن؟ يعني نفهمن :( ! دستت درد نكنه به سيبيل كاكو قسم اين اشرفقرتي نميزاره وگرنه الان هزار بار رشته رو به هنر هاي دستي تغير داده بودم :( قلب منو شكوندي! نه تنها به من بلكه به همه كامپيوتريها كه عاشق پست مدرنن اونم از نوع مجسمه
هستن اينطوري كردي :p

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه ه ه ه....................هههههه

من قربون اون قلب هنر دوستت برم ندا جونم! :(

كي بود اينجا قلب ندايي منو شيكوند هااان؟؟؟؟؟؟ :hmm: :happy:

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين بيخيالي جان من تورو به عنوان دوست دوست دارم اگر ميخواي پيشرفت كني تو دوستي مجبورم بابا بام حرف بزنما!

بالا