برگزیده های پرشین تولز

كالبد شكافي هارد ديسك

mohamadper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که هر سوالی هرکس پرسیده جواب دادم ! ولی دیگه نمیتونم بگم هد هارد را چگونه عوض کنید .
مرد حسابی من شخصا به اندازه کافی مشتری دارم و اگر تو سایتی چیزی مینویسم برای تو نیست . برای آن کسی هست که واقعا دنبال کسی هست که اطلاعات هارد خرابش را ریکاوری کند .
من خود شکار میشم و دنبال کسی برای شکار نیستم . تمام کسانی که من را میشناسند میدانند که ...............
همه دنبال پول هستند و از علم و اطلاعاتشان پول در میاورند . شما سعی کن تجربیاتت را اگر داری در اختیار دیگران بذار اگر بدرد دیگران بخورد . اتفاقا من خودم را به همه معرفی میکنم تا اگر کسی مشکلی داشت بتوانم برایش حل کنم
و گیر آدمایی نیفتد که هارد و اطلاعاتش را باهم خراب کند برای اینکه میخواهد تجربه کسب کند و با دیگران تبادل کند
من ناحسابی کار من تبلیغ است ؟‍‍! کدام کار من را میتوانی انجام دهی ؟ چی از هارد میدونی ؟
تو بی اطلاعی و نمیدانی کسانی هستند که برای اطلاعاتشان شب و روز خواب ندارند . کسانی هستند که پای آبرو و حیثیتشان گیر اطلاعات از دست رفته شان هست .
کسانی که برای برگرداندن اطلاعاتشان تمام راههای شما و دیگران را رفته اند و به نتیجه نرسیده اند . تبلیغ من برای این آدمها است که بعد از انجام بازیابی اطلاعاتشان بارها شده که ................
این جملات را نوشتم یادگاری . ولی همیشه یادت باشه اول فکر کن بعد حرف بزن
هومن نورمحمدی ریکاوری بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب تعمیر اکسترنال Pc3000

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
براي دوستان كه هاردشون مشكل ديتكت و ريكاوري دارند :
1- سعي كنند با الكل سفيد برد هارد ر. شستشو دهند . موقع ريكاوري به دليل گرماي چيپ از پنبه الكل استفاده كنند .

بالا