برگزیده های پرشین تولز

كالر آي دي

RTC

Registered User
لایک‌ها
0
نرم افزار انتي تك ما بعضي وقتها شماره تلفن يوزر را نشان ميداد ولي الان اصلا نشان نميدهد اساتيد گرامي لطف كنيد راهنمايي كنيد

ar1428

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

يه زنگ به مخابرات محلي ات بزن... اشكال از مخابراته.. سرويس CID رو رو ترانك E1 ات قطع كرده!

RTC

Registered User
لایک‌ها
0
دستگاه كالر آي دي كه با خط سري كرده ايم شماره ها را نمايش ميدهد.ولي انتي تك نمايش نميدهد.

basic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ببخشيد براي استفاده از CID روي NTTAC تنظيمات خاصي نيازه ؟

majestic

Registered User
لایک‌ها
0
بابا شما ها اينهمه با هم بحث كردين ولي في سبيل الله يكي نگفت براي روتر 2511 با مودم هايي كه calerIDرو پشتيباني ميككن و خط تلفن هايي كه colerId روشون فعال است و نرم افزار انتي تك پلاس چه جوري فعال مي شه. :wacko:
1 نفر بگه . ولي كامل ترو خدا :rolleyes:

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .
آقا من دقیقا همین مشکل را رو مولتی پورت دارم . اما بعد از یه سال فهمیدم که دقیقا مربوط به مخابرات میشه . چون هر وقت مخابرات یه دستکاری رو تلفن ها میکنه یا کالر آی دی ها میپرن یا یکی دوتاشون درست میشن . دوست دیگه هم که گفتن وقتی دستگاه کالر آی دی بازاری را وصل میکنیم یا با خط سری میکنیم کالر آی دی میاد . نکته اش اینه که اون خطی را که کالر آی دی میداد را به تک تک مودم ها وصل کردم و تک تک مودم ها توی انتی تک کالر آی دی را نشون دادند .پس نتیجه گرفتم که از مخابرات هست . البته یه چیز دیگه هم تست کنید بد نیست . با هایپر ترمینال برین روی تکتک مودم ها و دستورات آ تی را برای فعال شدن مودم بزنید بعد تنظیمات را ذخیره کنید . اونوقت به صورت دستی به مودم زنگ بزنید . باید بین زنگ اول و دوم شماره و تاریخ و ساعت بیاد . مودم ها به دو صورت کالر ای دی را بر میگردونن . یکی کد شده یکی کد نشده . اگر به صورت کد شده کالر ای دی را بر می گردونن ان تی تک در صورتی میتونه کالر آی دی رو نشون بده که مودم از رشته NMBR برای خروجی کالر ای دی استفاده کده باشه . درست مثل مودم ها زیکسل که از یه رشته دیگه استفاده میکنن و با اینکه کالر آی دی را درست نشون میدن توی هایپر ترمینال امما ان تی تک نمیتونه . چون رشته ای که ان تی تک توی خروجی مودم دنبالش میگرده همون هست که گفتم .

بالا