سایت ساز وبزیخرید بک لینک

كالر آي دي

شروع موضوع توسط RTC ‏21 آپریل 2004 در انجمن شبکه

1. RTC

RTC Registered User

نرم افزار انتي تك ما بعضي وقتها شماره تلفن يوزر را نشان ميداد ولي الان اصلا نشان نميدهد اساتيد گرامي لطف كنيد راهنمايي كنيد

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. ar1428

ar1428 کاربر تازه وارد

سلام

يه زنگ به مخابرات محلي ات بزن... اشكال از مخابراته.. سرويس CID رو رو ترانك E1 ات قطع كرده!

4. RTC

RTC Registered User

دستگاه كالر آي دي كه با خط سري كرده ايم شماره ها را نمايش ميدهد.ولي انتي تك نمايش نميدهد.

5. basic

basic کاربر تازه وارد

ببخشيد براي استفاده از CID روي NTTAC تنظيمات خاصي نيازه ؟

6. koorosh

koorosh Registered User

روی NTTacPlus نه ولی روتر چرا . . .

7. majestic

majestic Registered User

بابا شما ها اينهمه با هم بحث كردين ولي في سبيل الله يكي نگفت براي روتر 2511 با مودم هايي كه calerIDرو پشتيباني ميككن و خط تلفن هايي كه colerId روشون فعال است و نرم افزار انتي تك پلاس چه جوري فعال مي شه. :wacko:
    1 نفر بگه . ولي كامل ترو خدا :rolleyes:

8. Meteor

Meteor کاربر تازه وارد

سلام .
    آقا من دقیقا همین مشکل را رو مولتی پورت دارم . اما بعد از یه سال فهمیدم که دقیقا مربوط به مخابرات میشه . چون هر وقت مخابرات یه دستکاری رو تلفن ها میکنه یا کالر آی دی ها میپرن یا یکی دوتاشون درست میشن . دوست دیگه هم که گفتن وقتی دستگاه کالر آی دی بازاری را وصل میکنیم یا با خط سری میکنیم کالر آی دی میاد . نکته اش اینه که اون خطی را که کالر آی دی میداد را به تک تک مودم ها وصل کردم و تک تک مودم ها توی انتی تک کالر آی دی را نشون دادند .پس نتیجه گرفتم که از مخابرات هست . البته یه چیز دیگه هم تست کنید بد نیست . با هایپر ترمینال برین روی تکتک مودم ها و دستورات آ تی را برای فعال شدن مودم بزنید بعد تنظیمات را ذخیره کنید . اونوقت به صورت دستی به مودم زنگ بزنید . باید بین زنگ اول و دوم شماره و تاریخ و ساعت بیاد . مودم ها به دو صورت کالر ای دی را بر میگردونن . یکی کد شده یکی کد نشده . اگر به صورت کد شده کالر ای دی را بر می گردونن ان تی تک در صورتی میتونه کالر آی دی رو نشون بده که مودم از رشته NMBR برای خروجی کالر ای دی استفاده کده باشه . درست مثل مودم ها زیکسل که از یه رشته دیگه استفاده میکنن و با اینکه کالر آی دی را درست نشون میدن توی هایپر ترمینال امما ان تی تک نمیتونه . چون رشته ای که ان تی تک توی خروجی مودم دنبالش میگرده همون هست که گفتم .

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی