برگزیده های پرشین تولز

كتاب الكترونيك راهنماي مووبل‌تايپ - رايگان و براي همه

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
من در حال گردآوري كتابي به عنوان راهنماي مووبل‌تايپ هستم كه در آن از نوشته‌هاي اكثر دوستاني كه مقالات راهنماي مووبل‌تايپ نوشته‌اند با ذكر نامشان استفاده كرده‌ام. اين كتاب به طور رايگان براي دانلود همه گذاشته خواهد شد.
در اين كار به غير از ويرايش مطالب، مطالب به طرز خوبي چيده شده‌اند كه از آماتور به پيشرفته‌اند.
همچنين اين كار باعث مي‌شود كه دوستاني كه نياز به آشنايي با اين سيستم را دارند بتوانند با دانلود يك كتاب، به تمامي مطالب دست پيدا كنند تا اين كه بخواهند مثلا 50 صفحه را باز كنند و يكي يكي مطالعه كنند.
از مديران خواهشمندم اگر صلاح مي‌دانند به اين تاپيك برچسب مهم بزنند.
اين تاپيك را زودتر از انتشار كتاب زدم تا از راهنمايي هاي دوستان باخبر شوم.
با تشكر
بابك

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
کار خوبیه...
موفق باشی...

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نظرم من بايد حتما از افرادي كه مي‌خواهي از مطالبشون استفاده كني، اجازه بگير.
شايد دلشون نخواد كه به صورت رايگان از مطلبشون استفاده كني ...

rafifar

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
به نظر من كه اگه كسي اين مقالات رو قبلا به طور رايگان در اختيار بقيه قرار داده الان هم مشكلي نداره!!!!
اين تقريبا همون كاريه كه خودت كردي فقط همش رو يه جا جمع مي كنه با پيوستگي بيشتر!!!!!!!
البته اين نظر منه!! :D

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از azemati :
آره ديگه!
حق با rafifar هستش!
مگه مي‌خوام از روي يك كتابي كه چاپ شده و فروخته ميشه بنويسم؟ نه... مي‌خوام مطالب دوستان رو گردآوري كنم تازه با اسم خودشون...
دوستان اگه باز هم نظراتي دارن بگن

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
در واقع به بياني ديگه اين كار براي من سود مالي كه نداره... اوكي؟ پس دارم از مطالبشون در يك كار رايگان ديگر استفاده مي‌كنم. اين كتاب يك كتاب الكترونيك رايگان هستش.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از babakweb :
آره ديگه!
حق با rafifar هستش!
مگه مي‌خوام از روي يك كتابي كه چاپ شده و فروخته ميشه بنويسم؟ نه... مي‌خوام مطالب دوستان رو گردآوري كنم تازه با اسم خودشون...
دوستان اگه باز هم نظراتي دارن بگن
از نظر قانون كه كار تو خلافه.
اون طرف كه مطلب رو نوشته تمام حقوقش واسه خودش محفوظه! قرار نيست يكي ديگه از مطلب اون به اسم خودش ( حالا به اسم جمع‌كننده و ... ) استفاده كنه. بعد مگه خيال كردي فقط چاپ كردن و سود مالي هست كه تحت قانون هست!؟ شما اگه مطلب اون بابا رو تو سايتت هم بذاري و طرف راضي نباشه مي‌تونه از دستت شكايت كنه!

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
البته بگم‌ها هيچ‌كس تو اين ممكلت اين موارد رو رعايت نمي‌كنه ...

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
درسته...
امیر درسته میگه.
من فعلا بی خیال شدم

dehkade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدا حيفه به كارتون ادامه بدين در ضمن ميشه از نويسنه ها هم اجازه گرفت چيزي نيست كه

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از dehkade :
جدا حيفه به كارتون ادامه بدين در ضمن ميشه از نويسنه ها هم اجازه گرفت چيزي نيست كه
درسته ولي من حوصله‌ي اجازه‌گرفتن رو ندارم متاسفانه !

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از babakweb :
درسته...
امیر درسته میگه.
من فعلا بی خیال شدم
بابك جان چند سري بهت گفتم كه خيلي عجولي!!!
من فقط گفتم بهتره كه اجازه بگيري. اكثر افراد هم وقتي ببينن طرف اومده و داره ازشون اجازه مي‌گيره، جو گير مي‌شه و اجازه مي‌دن!

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
درسته.
نه به خاطر عجول بودن نیست به خاطر اینه که حرف حق جواب نداره!
اجازه گرفتن رو هم نه این که خوشم نیاد... بلکه حوصله‌اش رو ندارم...

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ای بابا امیر جان تو چرا گیر میدی
حالا یه آدم خیری پیدا شده (babak web منظورمه!!! :lol: ) می خواد یه صوابی ببره شما گیر میدی.
بعدم به نظر من کسی که مطالبش را در فروم میزاره (نه در سایت شخصی) از استفاده بی اجازه آن ناراحت نمیشه.
اصلا مثل اینکه ماها فلسفه فروم را یادمون رفته...
تمامی کسانی که در فروم مطلب می نویسند فقط دنبال یادگیری بقیه هستند همین... نه قانون کپی رایت و از این چرت و پرت ها.
البته امیرجان ببخشید من اصلا قصد بی احترامی به شما ندارم بلکه برای شما احترام خاصی هم قائلم و همیشه مطالب شما را می خوانم و پیگیری می کنم (البته استفاده هم می کنم :p ).
به هر حال به نظرم من اگر می خواهیم حرف امیر آقا هم زمین نیفته یه تاپیک جدید درست کنیم و از عزیز خان که مدیر فروم هست بخواهیم که به آن برچسب مهم بزند و در آن این ایده را نوشته و اگر کسی شکایتی داشت می تواند در اون بنویسد.

مخلص همتون میلاد

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از persian-earning :
ای بابا امیر جان تو چرا گیر میدی
حالا یه آدم خیری پیدا شده (babak web منظورمه!!! :lol: ) می خواد یه صوابی ببره شما گیر میدی.
بعدم به نظر من کسی که مطالبش را در فروم میزاره (نه در سایت شخصی) از استفاده بی اجازه آن ناراحت نمیشه.
اصلا مثل اینکه ماها فلسفه فروم را یادمون رفته...
تمامی کسانی که در فروم مطلب می نویسند فقط دنبال یادگیری بقیه هستند همین... نه قانون کپی رایت و از این چرت و پرت ها.
البته امیرجان ببخشید من اصلا قصد بی احترامی به شما ندارم بلکه برای شما احترام خاصی هم قائلم و همیشه مطالب شما را می خوانم و پیگیری می کنم (البته استفاده هم می کنم :p ).
به هر حال به نظرم من اگر می خواهیم حرف امیر آقا هم زمین نیفته یه تاپیک جدید درست کنیم و از عزیز خان که مدیر فروم هست بخواهیم که به آن برچسب مهم بزند و در آن این ایده را نوشته و اگر کسی شکایتی داشت می تواند در اون بنویسد.

مخلص همتون میلاد
ببين من يك اصل كلي گفتم. بعد اينكه بابك كه فقط نمي‌خواد از مطالب فوروم‌ها استفاده كنه كه ... بعد اينكه به نظر من فرقي بين مطلبي كه در يك فوروم منتشر مي‌شه با مطلبي كه در يك سايت شخصي است وجود ندارد! ( از نظر حقوق مطلب براي نويسنده ) به نظر من البته!

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
البته صحبت شما درست است ولی به نظر من اینکه این تاپیک را برچست مهم بهش بزنیم و از تمام کسانی که حداقل در فروم هستند اجازه بگیریم بد ایده ای نیست

ali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من ايده خيلي خوبيه ولي بهتره اسم همه نويسندگان در بخش از اون آورده بشه.
به هر حال ما كه بي صبرانه منتظر انتشارش هستيم. :)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بابک خان میخواهی اینرو رو چکار کنم؟ بذارم بالا بخش یا نه؟
به نظر من هم کار خوبی هستش... من خودم چندین بار تصمیم گرفتم که مقالات رو به صورت دسته بندی با فرمت پی دی اف درستم کنم اما متاسفانه هنوز وقت نکردم
در رابطه با کپی رایت حق با امیر هستش اگر به نویسندگان مقالات یه ایمیل بزنی خیلی هم خوشحالتر میشند و شاید مقالات بعدی هم بهتون خبر بدند و کمی فعالتر بشوند....

بالا