برگزیده های پرشین تولز

كتاب مناسب ومفصل براي شروع PHP

demon_da

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
مي خواستم بپرسم كسي كتابي واسه PHP سراغ داره كه علاوه بر كامل بودن مطالب رو ساده هم بيان كرده باشه و واسه يك تازه كار مناسب وكامل باشه؟ :blush:
ممنون.

netdiver

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فكر كنم كتاب پي اچ پي 4 پروفشنال . از انتشارات روزنه بد نباشه . :)

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
PHP در 24 روز مال انتشارات SAMS که البته ترجمه فاریش نیست و باید از نسخه لاتنینش استفاده کنی .

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
من كتاب انتشارات روزنه (نوشته تيم ساحر) را توصيه ميكنم.خيلي كامله.در ضمن چند فصل رو كه بخوني مقدمات php رو ياد ميگيري. بعدش ميتوني طبق سليقه و كارت هر فصلي را كه نياز داشتي بخوني. مثلا ميتوني فصل wap رو بخوني. منظورم اينه كه جلوتر كه ميري ، احتياج به پيش نياز از فصول قبل نداري.

bache-adam

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از adnan :
PHP در 24 روز مال انتشارات SAMS که البته ترجمه فاریش نیست و باید از نسخه لاتنینش استفاده کنی .

ای قربون دهنت! از کجا میشه دانلودش کرد؟!

bache-adam

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از amin-asemi :
من كتاب انتشارات روزنه (نوشته تيم ساحر) را توصيه ميكنم.خيلي كامله.در ضمن چند فصل رو كه بخوني مقدمات php رو ياد ميگيري. بعدش ميتوني طبق سليقه و كارت هر فصلي را كه نياز داشتي بخوني. مثلا ميتوني فصل wap رو بخوني. منظورم اينه كه جلوتر كه ميري ، احتياج به پيش نياز از فصول قبل نداري.
بگو کجا گیر میاد؟!

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
یه لینک هم بودش که بچه ها توی فروم زده بودند ( tsotoode ) زده بود اون پست رو که یه کتاب خدای آموزش php5 رو معرفی کرده بودند و می شد download کردش.
یه خورده بگردی پیدا می کنه لینکه رو .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از amir :
یه لینک هم بودش که بچه ها توی فروم زده بودند ( tsotoode ) زده بود اون پست رو که یه کتاب خدای آموزش php5 رو معرفی کرده بودند و می شد download کردش.
امير جان نمي توني همينجا لينكشو بدي كتابرو

bache-adam

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از amir :
بله قربان!!

ولی expire شده بود! :(
بهش میل زدم گفتم!ببینم چی میشه :rolleyes:

ghese

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا حالا اسم اين كتاب رو بگيد (همين كه مي گيد خداست) شايد گشتيم يك لينك ديگه ازش پيدا كرديم

ghese

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين همون كتابه؟؟؟
اين الان فكر كنم لينكش درست شده من يكي شو دانلود كردم
نخوندمش ولي به نظرم اومد به درد يك تازه كار پي اچ پي نمي خوره
عنوان كتاب هست
PHP MYSQL conferance
اینم لینک اصلیش که تو خود فایل pdf هستش
http://lerdorf.com/mysqlconf.pdf
(این کتاب یا موضوعات یک کنفرانس)؟؟

oxygenws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرته، اصلا آموزش PHP نیست، وقتتو تلفش نکن.
در ضمن، کتاب انتشارات روزنه، مزخرفترین کتابیه که می تونی در مورد PHP بخونی. بهتر می دونم به هیچ عنوان دنبالش نری و اصلا به فهرستش هم توجه نکنی (همه چی توش داره، ولی هیچی نداره!!)

همون کتب sams در ۲۴ ساعت خوبه، ولی حواست باشه که تو کدهای PHP اش غلط داره که همین به نظر من --عالیه-- چون باعث می شه خواننده حواسش جمع باشه و ذهنش اکتیو بمونه :)

موفق باشید، امید

ghese

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از oxygenws :
چرته، اصلا آموزش PHP نیست، وقتتو تلفش نکن.
در ضمن، کتاب انتشارات روزنه، مزخرفترین کتابیه که می تونی در مورد PHP بخونی. بهتر می دونم به هیچ عنوان دنبالش نری و اصلا به فهرستش هم توجه نکنی (همه چی توش داره، ولی هیچی نداره!!)

همون کتب sams در ۲۴ ساعت خوبه، ولی حواست باشه که تو کدهای PHP اش غلط داره که همین به نظر من --عالیه-- چون باعث می شه خواننده حواسش جمع باشه و ذهنش اکتیو بمونه :)

موفق باشید، امید
اميد جون راجب اون كتاب انتشارات روزنه كه راست مي گي من خوندمش اصلا كتاب خوبي نيست به نظرم فقط يك كتاب تجاري مي ياد
اما اين كتاب خوداموز در 24 ساعت bache_adam فروم براش باز كرد كه اگه لينكي ازش داره بزاره اما حالا اميد خودت لينك نداري ازش ؟ يا نمي دوني اصلا تو ايران همون ترجمه نشده شو مي شه گير اورد
ممنون
سينا

oxygenws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان که لینکی ندارم، یک کم بگردی شاید پیدا کنی.
البته شاید کتابی که به درد ترجمه بخوره نباشه :) چون همونطور که گفتم توش اشکال زیاد داره و کافیه مترجم فقط کمی PHP بلد نباشه، اونوقته که دسته گلی تحویل جامعهء علمی کشور می ده که باید بوی گندش رو ......... به هر حال، من اصلا موافق خوندن کتاب های تخصصی فارسی نیستم، چون هم ترجمهء بدی دارند (با فشار های فرهنگستان) و هم کلا خیلی ناقص اند، یعنی به هر حال، روزی مبور به خوندن کتاب های لاتین خواهید شد.

موفق باشید، امید

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بله منم چند روز پيش با يك PHP كار كه خيلي با تجربه بود صحبت مي كردم مي گفت متاسفانه PHP در ايران اصلا ترجمه هاي فارسي خوبي نداره و مورد مظلوميت قرار گرفته.
بايد دنبال كتابهاي لاتين باشيد.
كتاب هاي ناقوس در حد خيلي ابتداييه.
متسفانه در كشور ما به جاي افراد متخصص افرادي كه اطلاعات چنداني ندارند ترجمه مي كنند واسه همين از ترجمه ي لغت به لغت استفاده مي كنند واسه همين چيز مزخرفي ميشه .

bache-adam

Guest
لایک‌ها
0
آقا شرمنده!
اون لینکی که خودم گذاشتم یکی تو فاروم اورکات بهم داد همه شو دانلود نکرده بودم که لینکشو گذاشتم اینجا! الان میگه کتابی که

من میخوام یعنی PHP5 and MySQL Bible رو نداره توش!!
اون کتاب SAMS رو هم فکر کنم دیروز تو انقلاب دیدم!
اما من همون Bible رو میخوام!!
راستی اگه بخوام با Kazaa بگیرم دقیقا باید کدوم کازاا رو دانلود کنم؟!!!
آخه بره کازاا که سرچ میکنی خیلی برنامه میاد!! :wacko:

demon_da

Registered User
لایک‌ها
0
من كلي PDF مربوط به PHP گير آوردم. مال انتشارات SAMS هم توش هست!
هركي خواست بگه.

zoro21750

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از demon_da :
من كلي PDF مربوط به PHP گير آوردم. مال انتشارات SAMS هم توش هست!
هركي خواست بگه.
من ميخوام... مرسي

بالا