برگزیده های پرشین تولز

كتاب هايي كه رو شما تاثير گذاشته...

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
من از بعد از اينكه بي بي تو قصه هاي مجيد از صادق هدايت بد گفت مي ترسم كتاباشو بخونم!!!!

راست ميگه موري يه كتابايي بگيد كه الان پيدا بشه پدر من!! اينا كه ميگيد رو بايد بريم از دلالا بخريم! پولمون نميرسه كه!!

newmind

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين تاپيك چرا رفت تو خاكي ها؟

كتاب "بعثت الاسلاميه الي البلاد الافرنجيه" نوشته ي صادق هدايت.

كتاب بزرگ و خارق العاده اي نيست قطعا. ولي حتما تحليل هدايت براتون جالب خواهد بود.
كتاب يه داستانه. راجع به سفر يه گروه از مسلمين به بلاد خاج پرستان جهت تبليغ دين مبين.
نايابه. ولي تو اينترنت قطعا هست. آدرسش رو پيدا مي كنم ميزارم اينجا.

حداقل براي يك دل سير خنديدن به درد مي خوره.

پ.ن: اين آدرس يکيشه. ولي پي.دي.اف هم بايد داشته باشه.

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منم كتاب فرزانه رو خيلي دوست دارم...

fereshtemiri

Registered User
لایک‌ها
4
از نوشتن كه خوشحال ميشيم! اما ميخواي يه بحث ديگه باز كنيم. موافقيد؟
اون كتابا هم كه گفتيد رو ميرم دنبالش ببينم چيه! در مورد چيه؟

داستان ورمان هم اگه رو شما تاثير گذاشته چرا كه نه. مثلا باغ مارشال براي من خيلي جالب بود.

خریدار باغ مارشال هستم.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
کتابی ک من لازم میدونم معرفی کنم ک روم تاثیر گذاشته، 1984 بوده.

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
انسان به عنوان موجودی دارای قوه دماغی و ادراک نوع بشر، هر کتابی که بخونه بلاشک روش تاثیر میزاره، ولیکن میزان و سمت و سوی این تاثیر گذاری متفاوته و از کتابی به کتاب دیگه متغییره و بستگی به محتوای کتاب و میزان معرفت مخاطب داره ولی در کل کتابهایی که خوندم و توصیه میکنم دیگران هم بخونن اینا بودن:

قلعه حیوانات (اخه که چه قدرتی دارد این زبان سمبلیک... نویسنده می تواند در حادترین و حساس ترین جو خفقان و سیاهی، هر آنچه در فکرش می گذرد را بیان کند... این کتاب روایت تلخی از اکثر انقلاب های تاریخ است)
1984
طاعون
خودسازی انقلابی دکتر علی شریعتی (انقلاب به معنای منقلب ساختن نه اون عنقلّابی که می شناسید)
دیالکتیک توحیدی (با خوندن این کتاب شک من در مورد عدم وجود خدا تبدیل به یقین شد و پشت پرده ی داستان های سمبلیک که اکثر ادیان سنگ بنای سست و فرسوده خود را بر آن بنا کرده اند، در پیش چشمانم نمایان شد)
بامداد خمار (بهترین رمانی که خوندم)
روایت قتل های زنجیره ای (!)
شوپنهاور به مثابه‌‌ی آموزشگر

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
کتاب برای معرفی زیاده

اما چیزی که الان دارم می خونم و خیلی روم تاثیر گذاشته و واقعا حیاتی ترین کتابی هست که برای درک مفهوم زندگی باید هر کس بخونه تاریخ فلسفه غرب هست.

بالا