كتاب هاي كمياب و ناياب !

شروع موضوع توسط dashamir ‏19 مارس 2004 در انجمن گفتگوی آزاد

1. dashamir

dashamir کاربر تازه وارد

دوستان من دنبال كتاب :: مكتب هاي ادبي :: نوشته ي آقاي حسيني مي گردم كه دوجلدي هستش و چاپ انتشارات نگاه در سال 76 ! البته پيدا كردم اين كتاب رو ولي به 4 برابر قيمت !
    در كنار همين دنبال كتاب شعري با عنوان _ ابر شلوارپوش _ كه سروده هاي _ مايكوفسكي _ هستش هم هستم .
    و كلا مي خواهم اينجا بياييد بگيم كه كجاها ميشه كتابهاي تجديد چاپ نشده و يا كمياب و اين ها را به قيمت خوب پيدا كنيم ؟
    كتاب خوان ها بايد بدانند چنين چيزهايي رو .
    ممنون ميشم اگر بچه ها كمك كنند .
    موفق باشيد :happy:

2. خرید بک لینکبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. dnskong

dnskong کاربر تازه وارد

سر امیر اباد پس از آن میدان نام آشنا پاساژی هست به نام صفوی(اگر اشتباه نکنم)، آن سوی میدان هم به سمت بنای نماد تهران و شاید ایران بازارچه دیگری هست به نام ایران که طبقه دوم و سومش پر است از کتابفروشی هایی که این جور کتابها را میشه در آنها پیدا کرد به قیمتهای مناسب. جاهای بسیار خفن! روبروی دانشگاه تهران هم هستند ولی نه بر خیابان. یه مدت خیلی در این کتابفروشی ها می گشتم و با بعضی از فروشنده ها آشنا شدم اگر دوست داشتی می توانیم یک روز با هم برویم، دلم تنگ شده برای آن طرف ها.

4. dnskong

dnskong کاربر تازه وارد

راستي تا سرور سايت قدغن نكرده نشاني ايميل یک کرم اینترنتی بدبخت: [email protected]
    امیر جان وبلاگ بسیار آراسته ای داری پر از نوشته های خوب.

5. dashamir

dashamir کاربر تازه وارد

من عر دو كتاب را يافتم . خوشبختانه جفتش تجديد چاپ شده بود . با تشكر و اين حرف هاا

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون