برگزیده های پرشین تولز

كسب درامد از طريق PPC ها

amirara1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان یه سایت سراغ دارم که بهترین سایتهای کسب درآمد توش معرفی شده من خودم توشون فعالیت میکنم پول خوبی هم میدن
برترین سایتهای کسب درآمد در ایران
asmngrp.gif

یه سایت هم هست که روشهای نوین کسب درآمد تو سایتها رو توضیح داده شگردهای زیر مجموعه گیری روزی 10 عدد و کسب درآمد روزی 1000 تومان از سایت باکس 24 بدون کلیک کردن خیلی عالیه
.:: دانـــــــلود تـــــــاپ::. | فروشگاه محصولات مجازي،دانلود فايل،قالب وردپرس،برنامه،بانك اطلاعات،نرم افزار ناياب

clik.gif

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
donkeymails وقتی که به لیبرتی پرداخت داشت عضو بودم. 2 دلار هم گرفتم ازش. اگه خوب بتونید زرمجموعه بگیرید سایت خوبیه. 5 سطح زیرمجموعه داره.
الان که لیبرتی نابود شده!

منظورم اینه کسی که الان اکانتش در این دو سایت فعال باشه
اگه کسی از دوستان در این سایتها فعاله بهم اطلاع بده ممنون

siavashb7

Registered User
لایک‌ها
66
وای اصن میام تو این تاپیکای کسب درامد میخام هر روز و همیشه هی بیام اینا رو بخونم
حیف که نمیشه وگرنه همرو میخوندم
ppc فقط برای گوگل درامد داره که اونم استراتوژی و سواد سئو و مطلب نو و غنی میخاد
تجربه من بید این که گفتم
موفق باشید

Neobux4iranian

Registered User
لایک‌ها
53
بهترین سایت کلیکی که واقعا ازش میشه توی دراز مدت سود خوبی بدست آورد نئوباکس هستش . مهمترین مسئله که آدم خیالش نسبت به اون در مورد neobux راحته اینکه که بیشتر از 6 ساله که فعالیت میکنه و احتمال اسپم شدنش خیلی کم هستش

این سایت هم حوصله ،مطالعه و سرمایه گذاری میخواد.

موفق باشید

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
بهترین سایت کلیکی که واقعا ازش میشه توی دراز مدت سود خوبی بدست آورد نئوباکس هستش . مهمترین مسئله که آدم خیالش نسبت به اون در مورد neobux راحته اینکه که بیشتر از 6 ساله که فعالیت میکنه و احتمال اسپم شدنش خیلی کم هستش

موفق باشید

یه سوال، چرا وقتی من توش ثبت نام میکنم ایمیل حاوی کد رو واسه ایمیلم ارسال نمیکنه ؟ (میگه ارسال شد اما نشده !)

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807

موفق باشید
اولا اسپم نیست و اسکمه :rolleyes:
دوما اینکه راز 6 سال دووم آوردنش همینه که از سرمایه کاربرای استاندارد مثل من گرفته و زده به جیب
بخوای سود کنی باید حساب طلایی+حداقل 100 تا زیرمجموعه مستقیم فعال و 2000 تا زیرمجموعه اجاره ای داشته باشی که هزینه اش خیلی زیاده و تازه معلوم نیست که زیرمجموعه هات کلیک کنن یا نه

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان نظرتون در مورد پیکو باکس چی هستش ؟ آیا باحاش کار بکنیم ؟ مورد اطمینان هستش ؟

Neobux4iranian

Registered User
لایک‌ها
53
اولا اسپم نیست و اسکمه :rolleyes:
دوما اینکه راز 6 سال دووم آوردنش همینه که از سرمایه کاربرای استاندارد مثل من گرفته و زده به جیب
بخوای سود کنی باید حساب طلایی+حداقل 100 تا زیرمجموعه مستقیم فعال و 2000 تا زیرمجموعه اجاره ای داشته باشی که هزینه اش خیلی زیاده و تازه معلوم نیست که زیرمجموعه هات کلیک کنن یا نه

ممنون از نظر کارشناسیتون استفاده کردیم :D

MEISAM.ZX

Registered User
لایک‌ها
10

موفق باشید
نئوباکس تایید میشه ولی اگر پرداختش با پرفکت مانی بود طرفداراش بیشتر میشد.موفق باشید.

aliazarnia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا اگر پست را در جای نا مناسب ارسال کردم من را راهنمایی کنید.
دوستان با سایتی آشنا شدم که با تحقیقاتی که کردم سایت آینده داریه. قصد دارم زیر مجموعه گیری کنم. اگر سوالی راجع به این سایت داشتید میتونم راهنماییتون کنم. برای شروع بهتره اول سوالات متداول این سایت رو مطالعه کنید. عضویت یادتون نره :

Last edited:

tizbalsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش اکانت نئوباکس با 250 رفرال فعال

دوستان، من به دلیل اینکه وضعیت کاریم عوض شده و در محیط سایت عسلویه مشغول به کار شدم روزانه به اینترنت دسترسی ندارم و نمی توانم روزانه کلیکهای سایت نئوباکس را انجام دهم.

تمایل دارم اکانت خود را که از نوع معمولی و با 250 رفرال است به قیمت منصفانه پیشنهادی واگذارکنم.

این اکانت حاصل بیش از 8 ماه کار من با نئوباکس است و کسانی که قصد شروع کار با نئوباکس دارند را چندین ماه جلو می اندازد.

درصورت تمایل به ایمیل من ایمیل بزنید

[email protected]

tizbalsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش فوری اکانت نئوباکس با 250 رفرال فعال

دوستان، من به دلیل اینکه وضعیت کاریم عوض شده و در محیط سایت عسلویه مشغول به کار شدم روزانه به اینترنت دسترسی ندارم و نمی توانم روزانه کلیکهای سایت نئوباکس را انجام دهم.

تمایل دارم اکانت خود را که از نوع معمولی و با 250 رفرال است به قیمت منصفانه پیشنهادی واگذارکنم.

این اکانت حاصل بیش از 8 ماه کار من با نئوباکس است و کسانی که قصد شروع کار با نئوباکس دارند را چندین ماه جلو می اندازد.

درصورت تمایل پیشنهاد خود را به من ایمیل بزنید
[email protected]

tizbalsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکانت نئوباکس من فروخته شد .... لطفا دیگر پیشنهاد به ایمیلم نفرستید دوستان.

موفق باشید

tizbalsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش فوری اکانت پروباکس گلد که هنوز 6 ماه از گلد بودن آن مانده است با 135 رفرال فعال به قیمت منصفانه پیشنهادی....

این اکانت حاصل بیش از 7 ماه کار من با پروباکس است و کسانی که قصد شروع کار با پروباکس دارند را چندین ماه جلو می اندازد.

از گلد بودن آن حدود 6 ماه باقیمانده است 19.6 دلار هم تا بحال برداشت مالی داشته است و اضافه بر آن موجودی 4 دلار هم در حساب دارد.

علت فروش :
به دلیل اینکه وضعیت کاریم عوض شده و در محیط سایت عسلویه مشغول به کار شدم روزانه به اینترنت دسترسی ندارم و نمی توانم روزانه کلیکهای سایت را انجام دهم.

درصورت تمایل پیشنهاد خود را به من ایمیل بزنید
[email protected]

fardin78

Registered User
لایک‌ها
99
سلام به همه
من نمیخوام زیاد حرف بزنم، فقط میخوام امروز براتون بهترین سایت کلیکی رو براتون معرفی کنم. این سایت سودش کمی کمتر از سایت های مشابه هست ولی کاملاً مطمئن می باشد. مدیر این سایت، مدیر سایت ptcmonitor.ir هم هست که احتمالا خیلی از شما آن را می شناسید. برای ثبت نام به لینک زیر بروید.

Sent from my C6602 using Tapatalk

c.c.x

Registered User
لایک‌ها
13
تجربه بنده:
همشون کلاه بردارن. بلا استثنا

mohamadedis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
موافقم به نظر منم خیلیاشون کلاهبردارن

taheri68

Registered User
لایک‌ها
157

سلام
من که تجربه ی زیادی از این کار ندارم ولی تازه شروع کردم.
تا اینجاش که زیاد بد نبوده این نئوباکس.
اگه کسی دوست داشت از طریق لینک من ثبت نام کنه روی بنر بالا کلیک کنه و مراحل رو طی کنه.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان سایت adfly و سایت های مشابه چطورن ؟ کسی کار کرده ؟ خارجیها زیاد استفاده میکنن

بالا