برگزیده های پرشین تولز

كسي آخرين نسخه مامبو را براي دانلود داره؟؟؟

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من دتبال آخرين نسخه مامبو با مديريت فارسي ميگردم . سايت هاي فارسي ارائه كننده اين نرم افزار توي ثبت نام مشكل دارن و براي دريافت آخرين نسخه حتما بايد عضو اين سايت ها بشم .
حالا اگه كسي از دوستان نسخه 4.5.2 اين برنامه را داره خيلي ممنون ميشم كه يا لينك بزاره يا به آدرس ايميل من بفرسته .
ممنون ارتون

آدرس ايميل من :[email protected]

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
يه پيام خصوصي بهم بده تا يوزر نيم و پسورد نسخه حرفه اي و غيرمجاني رو بهت بدم

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sama_sally :
ممنون دوست عزيز من پيام دادم
واقعا ممنون
منتظرم

Parsa_361

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از sama_sally :
:( :( :(
منم می خوام
:blush:

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کار شرعا حرامه آقا !!!!!!!!!!!!
113.gif

اون دنیا وقتی داره از پل سراط رد می شی سلامت می کنم
9.gif

نه جدا زشته
بعد عزیز دل خوب نسخه 4.5.2.3 فارسی رو بگیر رایگانه که کاملا فارسی هم هست از این سایت بگیر http://www.mambo.ir
همه ملت دنبال این نسخه هستند تو می خوای 4.5.2 رو بگیری
24.gif

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از iransbs :
این کار شرعا حرامه آقا !!!!!!!!!!!!
113.gif

اون دنیا وقتی داره از پل سراط رد می شی سلامت می کنم
9.gif

نه جدا زشته
بعد عزیز دل خوب نسخه 4.5.2.3 فارسی رو بگیر رایگانه که کاملا فارسی هم هست از این سایت بگیر http://www.mambo.ir
همه ملت دنبال این نسخه هستند تو می خوای 4.5.2 رو بگیری
24.gif

سلام دوست عزيز
ميشه لطف كني و بگي كجاي اين سايت نسخه كاملا فارسي (همراه با مديريت فارسي) براي دانلود گزاشتند ؟؟
من فقط يك نسخه به اين اسم در سايت ذكر شده ديدم ، به اين اسم :(هسته اصلي مامبو فارسی نسخه 4.5.2.3 رایگان قابل Extract بر روي سرور)

اين نسخه فقط محيط كاربريش فارسيه ، اما محيط مديريت اين سرويس به صورت كامل فارسي نشده . شايد بشه گفت 10% قسمت مديريت فارسي شده . اما وقتي به اين آدرس يعني دموي برنامه بايوزر و پسورد : demo رجوع كردم ديدم كه مامبو با مديريت فارسي هم وجود داره . :eek:

حالا شما اگه ميتونيد كمك كنيد و اين نسخه را براي من پيدا كنيد خيلي هم از شما تشكر ميكن . :rolleyes:

KgbCia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sama_sally :
سلام
اگه امكان داره برا ما هم بفرستين. ممنونتون ميشيم.ثواب داره. :happy:

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از KgbCia :
سلام
اگه امكان داره برا ما هم بفرستين. ممنونتون ميشيم.ثواب داره. :happy:
اگه صلواتی منم میخوام !

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
اين جور كه معلومه به اندازه كافي خاطر خواه داره .
من خودمم فعلا منتظرم

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خاطر خواه که زیاد داره
عزیز شما عضو شو نسخه 4.5.2.3 رو بگیر امکان نداره کاملا فارسیه من خودم دانلود کردم مگه می شه

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از iransbs :
خاطر خواه که زیاد داره
عزیز شما عضو شو نسخه 4.5.2.3 رو بگیر امکان نداره کاملا فارسیه من خودم دانلود کردم مگه می شه

من اين نسخه‌اي كه گفتم را گرفتم .مديريت فارسي نيست . شايد 30 تا از كلمه ها را فارسي كرده باشن . اما منوي اصلي اصلا فارسي نيست . با دموي برنامه اصلا قابل مقايسه نيست .
اگه شما ميدونيد كه نسخه ديگه‌اي هست خوب راهنمايي كنيد . بگيد كجاي سايت گزاشتن كه من نديدم ؟؟!!!
يا حتي لينك بزاريد .

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از carp3 :
من 4.5
32.gif
رو دارم یک کلمه هم اینگلیسی نداره
!
خواستی بگو واست آپیول کنم

سلام دوست عزيز
وقعا كمك بزرگي ميكني چون من اين موضوع را مطرح كردم كه نسخه كاملا فارسي مامبو را پيدا كنم . كلا از پرسش و پاسخ هاي اينجا مشخصه!!
به هر حال ممنون ميشم كه اين محبت را بكني .اگه خواستي آپلود كني يا حت به ايميل من بزن .اما به نظرم آپلود كني كه بقيه دوستانم استفاده كنن بهتره .
تشكر ميكنم

اما يه چيزه ديگه .جاي تعجب داره مامبو كه يك نرم افزار اوپن سورس است چرا توي اين همه سايت ايراني نسخه تمام فارسي اون به صورت كامل در اختيار بقيه قرار داده نميشه .يادمون باشه كه همين چند روز پيش نسخه جديد فارسي نيوز منتشر شد .من تشكر ميكنم از دوستان عزيز كه فارسي نيوز را عرضه كردن و بدون هيچ چشم داشتي بدون هيچ قرو قمزه‌اي نسخه كامل و فارسي شده اون را در اختيار همه قرار دادند. در حالي كه ميبينيم نسخه كاملا فارسي مامبو به ندرت پيدا ميشه .
در ضمن من اطلاعي ندارم كه اين نسخه جديد (جمله) چه تفاوت هايي با مامبو داره ؟ كه اين همه واسش تبليغ شده ؟ من هم آخرين نسخه جمله را دريافت كردم و هم نسخه قابل دريافت از سايت www.mambo.ir كه به اين اسم قابل دانلود بود: (هسته اصلي مامبو فارسی نسخه 4.5.2.3 رایگان قابل Extract بر روي سرور) اما هيچ تفاوت خاصي را احساس نكردم !!!

اگر اين نسخه (منظورم جمله) ، نسخه جديد مامبو هست چرا تغييرات اساسي توش ديده نميشه . همه قسمت ها شبيه هم . از مديريت گرفته تا قالبها .اگر جداي از مامبو هست پس اينقدر شباهت بين اين دو نرم افزار از كجا ميتونه باشه ؟؟؟

به هر حال من دنبال يك نرم افزارم كه واقعا بتونه من كاربر را راضي كنه . اميدوارم كه تلاش دوستان براي فارسي كردن مامبو فقط همين نسخه ناقص نباشه .اينم ذكر كنم كه حتما اين جور نيست چون خودم هم به اين نتيجه رسيدم كه نسخه كاملا فارسي مامبو وجود داره . اما اين كه اين نسخه انحصاري است يا نه را نميدونم .شايد دوستان نسخه كاملا فارسي را يك نوع خدمات ويژه براي اشخاص ويژه ميدونند!!!!

من كار اين دوستان در اين زمينه را واقعا تحسين ميكنم چون انجام دادن پروژه هاي فارسي ساز اينقدر ها هم كار آساني نيست . ولي اي كاش همه ما ميتونستيم شيريني كار كردن با نسخه كاملا فارسي مامبو را بچشيم .

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جمله نسخه مجانی (فارسی سازش) فقط بله و خیر فارسیه !
39.gif
32.gif
21.gif

یکی از دوستام (سالار ! ) مامبو رو میخاست بهشون زنگ زد گفتن 15 خزار تومن !!!!!!!!!!!
32.gif

اینا فقط دنباله پولن !
به هر حال !

باید همین جا از سالار بگم که :
1.gif
1.gif
1.gif
سرور خودم دان کرده بود مجبور شدم اونجا آپلود کنم !!!
1.gif
1.gif

8.gif

http://www.farsinewsteam.com/mambo 4.5.rar

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
با تشكر از شما دوستان .
ممنون كه اين نسخه را در اختيار ما قرار داديد .

اين همون نسخه كامل فارسي شده مامبو است اما من وقتي كه اين سرويس را روي لوكال نصب كردم با يكسري مشكلات روبرو شدم .كه اگه دوستان من را راهنمايي كنند واقعا ممنون ميشم .

[1] با نصب كامل مامبو وقتي كه به صفحه اصلي سايت (منظور محيط كاربري سايت) مراجعه كردم ديدم كه در منوي سمت راست واژه منوي اصلي به درستي تايپ نشده . همون طور كه توي عكس ميبينيد واژه منوي اصلي به اشتباه موني اصلي تايپ شده .من داخل مديريت كه جايي براي تغيير دادن اين عبارت پيدا نكردم . در سورس برنامه هم چيزي پيدا نكردم .ميخواستم بدونم اين مشكل را چجوري ميشه بر طرف كرد واين را هم در نظر بگيريد كه در تمامي قالبها اين عبارت به همين صورت نمايش داده ميشه و اين عبارت به طراحي قالبها ربطي نداره.به هر حال بايد جايي داخل سورس برنامه باشه !!!! به هر حال فعلا من كه توش موندم .

1.gif

[2] اين مشكل به قسمت مديريت سايت مربوط ميشه . وقتي كه داخل عبارت ويرايش منو وارد ميشيد و وقتي كه از منوهاي اصلي يكي از گزينه هاي (در اين جا صفحه اصلي انتخاب شده)را ويرايش ميكنيد در قسمت پارامترها فونت به اين شكل (؟؟؟؟؟؟؟؟) كه در عكس ميبينيد ديده ميشه . اين مشكل هم ميتونه يه مشكل اساسي باشه چون كه اين قسمت جزء قسمتهاي مهم مديريت .ممنون ميشم در مورد اين مشكل هم من را راهنمايي كنيد .

2.gif

[3] يك مشكل ديگه در بخش مديريت و اين بار در قسمت انتخاب قالب .من وقتي كه وارد قسمت انتخاب قالب ميشم و وقتي رو اسامي قالبها ميرم قاعدتا بايد نمونه عكس قالب را در كنار اسم ببينم .اما در نسخه فارسي وقتي كه روي اسم مورد نظر ميرم پنجره كوچكي كه نمونه عكس قالب را نمايش ميده رو به طرف راست صفحه حركت ميكنه تا موقعي كه ديگه ناپديد ميشه .يعني يه جورايي اين پنجره كوچك از نشانگر موس فرار ميكنه اينم يكي از مشكلات ديگه بود كه من باهاش مواجه شدم .

3.gif

ممنون ميشم من را راهنمايي كنيد
با تشكر

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از carp3 :
جمله نسخه مجانی (فارسی سازش) فقط بله و خیر فارسیه !
39.gif
32.gif
21.gif

یکی از دوستام (سالار ! ) مامبو رو میخاست بهشون زنگ زد گفتن 15 خزار تومن !!!!!!!!!!!
32.gif

اینا فقط دنباله پولن !
به هر حال !

باید همین جا از سالار بگم که :
1.gif
1.gif
1.gif
سرور خودم دان کرده بود مجبور شدم اونجا آپلود کنم !!!
1.gif
1.gif

8.gif

http://www.farsinewsteam.com/mambo 4.5.rar
دوست عزیز به کاری که کردی فکر کن خودت خجالت می کشی

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
بهرام زیاد حرف بزنی کل سایت مامبو رو برای داونلود میذارم ها...

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بازم که شماها با هم دعواتون شد !

در کل سعی کنید که واسه کار دیگران ارزش قایل بشید ، سالار ، اگه یه روز یکی بیاد فارسی نیوز رو به اسم خودش بزنه و کپی رایتشو عوض کنه و بده دست ملت ، چه احساسی پیدا میکنی ؟!

با اینکه خودمم دانلود کردم (!) اما در کل کار درستی نبود !

iransbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن به درک که گذاشتی مگه من ناراحت می شم

مگه پولش تو جیب من می ره
می گم کارت اشتباه و مطما باش یکی همین بلا رو سر خودت هم میاره

بالا