آژانس هواپیماییexchanging

كسي از goldquest خريدكرده؟

شروع موضوع توسط ROZEGAR ‏3 ژوئن 2004 در انجمن گفتگوی آزاد

1. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

يكي از برو بكس ميگه كه سه ماه پيش از اين سكه هاش خريد كرده و از اين جور حرفا و تا حالا چند نفرم معرفي كرده

و از اين سيستم ماهي چند صد دلار در آمد داره!
    كسي بوده تو تو اين ماجرا از برو بكس اينجا!

من از اونجايي كه با اين نو خريد ها و سود دهيشون اعتماد ندارم تو مخم نميره كه من بتونم به اون سود برسم! و درنهايت من ميمونم و يه سكه كه از نظر وزن طلايي كه داره به پولي كه دادم نميرسه!
    :blink:
    و مثل اون پنتاگون ها اوشگول ميشيم! :wacko: :p :D كسي هست از برو بكس بوده تو اين سيستم يا نه اگر بوده بگه ما هم در جريان اين ماجرا باشيم! :wacko: :wacko:

http://www.goldquest.com

2. Kako

Kako کاربر تازه وارد

والا مهدی جان از نظر تئوریک امکان همچین چیزی که ادعا میکنن وجود داره . یعنی سیستم میکشه همچین چیزی رو !
    ولی از اونجا که این سیستمها همه برای انتفاع مالی اونهم از طریق ایجاد اعتماد(که این گولد کوئست تا بحال ایجاد کرده) و بعد رفتن تو بازی(حالا یا مثل کارتهای پنتاگون! ) یا اینکه از اطلاعات موجود پول در میارن و دیر اطلاعاتی رو در اختیار تو میزارن یا اصلا نمیزارن تو از یک خبر مطلع بشی و .... پول در میارن !
    وگرنه این سیستم سود دهس چندانی نخواهد داشت .
    من هم اعتماد ندارم !

3. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

مرسي كاكو جان كسي خودش تاحالا نبوده؟ كاكو اكر اطلاعات بيشتري داري بگي ممنون ميشم!

اينقد تو مخ من خوندن اين پسر دائيم ها كه ريده شده به مخم با اين كه ميدونم كاره اشتباهي خريدش براي ما نميتونم رد كنم قضيه رو ! هرچي ميگم يه چي ميگن!

4. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

من هم با كاكو عزيز موافقم
    توي امارات من خيلي از بچه ها رو ميشناسم كه پول خوبي بهشون رسيده و خيليها هم ضرر كردند (درصد ضرر كرده ها بيشتره) و تا جايي كه من اطلاع دارم 10% از پول كه شما به شركت ميدي (در صورتي كه همه چيز درست باشه) به شما ميرسه و ....

5. omidna

omidna کاربر تازه وارد

6. fireboy

fireboy Registered User

بعد وقتي من ميگم كه اين قضيه حسي هست ميگي نه

هر جا تاپيك بوده شما لينك بلاگتون رو عنايت كردين كه ...