برگزیده های پرشین تولز

كسي براي من قالب ام تي طراحي ميكنه؟

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من يه قالب بسيار بسيار ساده ميخوام كه خيلي نياز به آيكن و اينجور چيزها نداره. اما شرح مفصلش به اين ترتيبه:
1- لينكدوني با آرشيو موضوعي و در وبلاگ و سايت اصلي به صورت مجزا ... بصورت كامل (درست مثل لينكدوني مخ رايانه) با اين آدرسها براي آرشيوشون
آدرس براي آرشيو وبلاگ:
linkdump.karaneh.net
آدرس براي آرشيو لينكدوني سايت:
newslink.karaneh.net
لينكدوني وبلاگ نبايد آرشيو موضوعي داشته باشه اما شمارنده تعداد كليكها داشته باشه به شكل زير:
گل برتري بايرن مونيخ كه توسط كريمي به ثمر رسيد (15)
لينكدوني سايت بايد آرشيو موضوعي داشته باشه (بدون شمارنده تعداد كليها)
به شكل زير:
گل برتري بايرن مونيخ كه توسط كريمي به ثمر رسيد
لينكدوني با نزديك شدن موس نبايد تغيير رنگ بده (نيازي به جلوه هاي ويژه نيست و همون طوري مثل وب شاهد بايد ساده باشه چه در وبلاگ و در چه صفحه اصلي)

2- قسمت تماس با ما (باز هم درست مثل قسمت تماس با ما در مخ رايانه) با اين آدرس: contact.karaneh.net
و به همراه ايجاد اين ايميل در هاست: [email protected]

3) يك لوگو در تمامي بخشها گذاشته بشه صورت كاملا آزمايشي (مثلا يه لوگو خودتون از يه جا كش بريد كه هم عرض قالب باشه تابعدا بتونم خودم جاش يه لوگو طراحي كنم و دقيقا جاي آدرس اون لوگو لوگويه موردنظر خودم رو بگذارم)

4) به كار بردن چند آيكن براي تيتر مطالب و ساعت ارسال متن و قسمت كامنت (مثل تمام وبلاگها كه از اينجور آيكونها ريز تو كارشون استفاده ميكنند. (هم براي وبلاگ و هم صفحه اصلي سايت)

5) به كار بردن منوي اصلي سايت دقيقا در زير لوگوي اصلي (درست مثل اين سايت: http://www.netvibes.com/blog/ درضمن وقتي رويه يكي از بخش ها موس رو ميبريم حتما رنگ اون قسمت و اون بخش مثل قسمت جستجويه اين سايت تغيير بكنه: http://www.netvibes.com چون وقتي با موس ميريم رويه ياهو براي سرچ و يا ميريم رويه گزينه هاي ديگه. متوجه ميشيم كه اونگزينه ها رنگشون تيره تر يا روشن تر ميشه. (نياز فوري به جلوه هاي ويژه چيزي مثل وب خود شاهد كه منوي اصلي وبش با ظاهر شدن موس روشن تر ميشه)

سرچ به اين صورت انجام بشه:
كرانه
گوگل
ياهو
اندازه و تركيب جستجوگر مثل جستجوگر اين سايت باشه: http://www.netvibes.com
البته لازم نيست كه موقعي كه موس رويه انتخاب سايت براي سرچ مياد مثلا رنگ اون قسمت تغيير داده بشه
7) آرشيو بندي چه موضوعي و چه ماه به ماه كاملا فارسي و شمسي باشه. (با جلوه هاي ويژه براي آرشيو موضوعي)
8) مطالب گذشته (ده مطلبي كه قابل ديد نيست) (بدون جلوه هاي ويژه)
9) آمار سايت بطور كامل و به فارسي (مثل مخ رايانه)
10) تمام بخش هاي سايت در آخرين و پائين ترين قسمت قالب دوباره لينكشان گذاشته شود (مثل سايت تك دانلود http://www.takdownload.com
11) قسمت آرشيو موضوعي (بدون شمارنده تعداد مطالب در موضوعات) اما بايدمنوش به شكل منوي زير لوگو با آمدن موس تغيير رنگ و تغيير حالت بده (مثلا روشن تر يا تيره تر بشه درست مثل اين سايت http://www.netvibes.com كه قسمت سرچرش داره).

و اما توضيحاتي براي درك بهتر مفاهيم:lol: :D

منوها بايد كاملا سمت چپ باشه
تمامي تاريخها و... در تمامي بخش ها (وبلاگ و صفحه اصلي) بايد فارسي باشه

ترتيب منوها:
قبل از هر چيز منوي اصلي كه بايد دقيقا زير لوگو باشه:
خانه. تماس با ما. درباره ما. آرشيو. وبلاگ. پيوندها (الان حضور ذهن ندارم باقيش براي بعد!!!!!)
و اما ترتيب قرار گيري منوها در سمت چپ:
يك: آرشيو موضوعي
دو: جستجوگر
سه:لينكدوني
چهار: آرشيو ماهانه (فروردين. ارديبهشت....)
پنج: مطالب گذشته (ده مطلب گذشته)
شش: آمار سايت
هفت: تعداد صفحات مطالب در زير تمامي مطالب و پائين قالب (درست مثل اين سايت http://www.danlod.com )
و در پايان عرض كلي قالب يك سانت از راست و چپ عرضش بيشتر از اين سايت http://www.netvibes.com/blog/ باشه
و تعداد مطالب در صفحه اول ده تا باشه.
درضمن خيلي از اين امكاناتي رو كه بالا شرح دادم خود شاهد برام از قبل با ام تي هماهنگ كرده و فايلهاشون رو رويه سايتم آپلود كرده كه ميتونيد تو وبلاگم ببينيد:
http://www.weblog.karaneh.net/

درضمن تمامي اين توضيحات به جز لينكدوني و چند تا چيز ديگه بايد تو بخشهاي ديگه سايت عينا كدهاشون گذاشته بشه) مثلا خيلي واضح و مشخصه كه قسمت درباره ما نيازي به لينكدوني و آمار سايت مجزا نداره.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلامليکم !
ببين ! تماس با ما و لينکدونيت با من ديگه !

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااه
48.gif
48.gif
48.gif

اين http://www.netvibes.com/ عجب جالبه !!!‌با چي اينجوري ساخته ؟؟
48.gif
48.gif
48.gif
48.gif

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
آره ! خيلي تريپسه !
ولي چه مربوط؟
73.gif

نشد ديگه!! تورو خدا با موضوع تايپيك هماهنگ باشين!! چه باحاله كه به درد من نميخوره!

شاهد جان دمت گرم.
اما باقيشو پس چي؟!
اون آيكن گذاري براي تيتر مطالب و اون كارهاي گرافيكي مثل تغيير شكل منو در حالتي كه موس به حالت انتخاب لينك درمياد و باقي قضايا!!!

يكي نيست بياد همكاري كنه؟ من حاضرم پسورد هاست و ام تي رو به سه نفر بدم تا هركسي هرقدر كه در توانش و حوصله اش هست به من كمك بكنه.

جبران هم ميكنم. ولي تا موقعي كه مطمئن نباشم كه همه امكاناتش جور ميشه نميتونم جواب بدم!
ميترسم يه سري امكاناتش رو كه از رويه قالب شاهد (مخ رايانه) كپي كرده بودم درست بشن ولي باقيش روي هوا بمونه:(

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از boreir :
نشد ديگه!! تورو خدا با موضوع تايپيك هماهنگ باشين!! چه باحاله كه به درد من نميخوره!

شاهد جان دمت گرم.
اما باقيشو پس چي؟!
اون آيكن گذاري براي تيتر مطالب و اون كارهاي گرافيكي مثل تغيير شكل منو در حالتي كه موس به حالت انتخاب لينك درمياد و باقي قضايا!!!

يكي نيست بياد همكاري كنه؟ من حاضرم پسورد هاست و ام تي رو به سه نفر بدم تا هركسي هرقدر كه در توانش و حوصله اش هست به من كمك بكنه.

جبران هم ميكنم. ولي تا موقعي كه مطمئن نباشم كه همه امكاناتش جور ميشه نميتونم جواب بدم!
ميترسم يه سري امكاناتش رو كه از رويه قالب شاهد (مخ رايانه) كپي كرده بودم درست بشن ولي باقيش روي هوا بمونه:(
اين پسر خوبيه !
براش رديف کنين جبران ميکنه !
منم در حد توان وقتم گفتم ! وگرنه از خدام بود کار يکي از دوستام را بيفته ! :(

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
اين پسر خوبيه !
براش رديف کنين جبران ميکنه !
منم در حد توان وقتم گفتم ! وگرنه از خدام بود کار يکي از دوستام را بيفته ! :(

سلام
سر كيسه رو شول كنم!!!!!!!
نه ديگه نشد.
يه دفعه اين كار رو كردم براي هفت پشتم بس بود.
دردسر ريختن پول به حساب اون هم تو اين بي وقتي!!
جور كردن پولش هم يك طرف....
:(

فقط مجاني.
اون هم در ازاي تبليغ طرف تو سايتم.
مثل تبليغ طراحي سايت و يا تبليغ وبلاگ و سايتتون
لوگوي تبليغاتي تون هم به اندازه لوگوئي كه در زير لوگوي اصلي سايت تك دانلود هست ميتونه باشه.

شاهد جان اگر شما هم خيال كردي جبران ميكنم يعني اينكه سر كيسه شل كنم حقيقتش شرمنده!! ديگه در توان من نيست.
همون كامينگ سون بودن سايت فكر كنم در اين شرايط بهتر باشه! نظر شما چيه؟
درضمن شاهد من برات پسورد هاست و ام تي رو فرستاده بودم.
ديگه ميله خودته.
من قبلا كه وبلاگر بودم بهترين قالب ها رو براي خودم طراحي ميكردم. ولي حالا به خاطر ناآشنا بودن با كدهاي ام تي به اين روز و حال افتادم. مخصوصا كه اصلا كار با هاست رو هم نميدونم:blink: :blink: :eek: :wacko:
چند بار كلاهم رو قاضي كردم. حساب و كتاب كردم. ديدم واقعا از پس پرداخت هزينه اش برنميام.

واي به حال و روز من بيچاره.
اون موقع كه پول دادم كلي فشار عصبي و دردسر بود كه آيا كار كامل ميشود و يا خير؟
چقدر هم وقت صرف كردم و آنلاين بودم تا تمام نكات رو دون به دونه به صورت آنلاين توضيح بدم.
كلا فشار روحي و رواني زيادي رو متحمل شدم تا ام تي رويه هاست پياده شد.
شاهد هم مرتب توضيحات ميخواست.
پس واي به روزي كه بخوام كار مجاني باشه. (در اون صورت يه پنج يا شش ماهي كارم طول ميكشه!) اون هم با شرمندگي بسيار و الا آخر.
سخته اين بي پولي لامسب. سخته سخت...
بد چيزيه. مثل خوره ميافته به جون آدميزاد. لاكردار ول كن هم نيست. همش تو اجتماع باهاش مواجه ميشي حتي در اجتماع مجازي هم يادش ميافتي.
حيف كه حروم و حلال سرم ميشه ودست از پا خطا نميكنم. وگرنه خوب ميدونستم چه جوري بايد اين ملت ساده رو تيغ زد. (كاري كه الان همه دارن ميكنن.)
خدائيش بدم نمياد يه پول به طراح بدم كه كارم رو يك روزه انجام بده. ولي نميتونم. ميگين چيكار كنم؟!
بابا به خدا قسم من از پشت كوه نيومدم. به سختي كار شما آشنا هستم وميدونم چقدر براتون دردسر داره. همه مشكلات رو ميدونم. ولي ديگه اعصابم خرد شده از دست اين قالب مزخرف كه اينهو اسكلت ميمونه. هيچ چيز جذابي نداره. هيچي..
امكانات ميهن بلاگ رو هم نداريم. خير سرمون مثلا دات نت شديم..

اگر هم ديدين كه اون قالب ميهن بلاگ رو به مفت دادم رفت درصورتي كه كلي پاش عرق ريخته بودم و خيره مانيتور لعنتي شده بودم. فقط و فقط به اين خاطر بود كه اون بنده خدا هم مثل من دستش به دهنش نميرسيد. وگرنه ميتونستم براش قيمت تعيين كنم. ولي ديدم توان پرداخت پول قالب رو نداره. اما درعوض پسر با استعدادي بود و وبلاگ فعال و خوبي هم داشت كه الحق والانصاف كار بلد بود و وب مفيدي داشت كه ميتونست با اون قالب كمي. حداقل كمي خودش رو حرفه اي بدونه و يا اون قالب حكم يك هديه و قدرداني در مقابل زحماتش رو داشته باشه.

در پناه حق.......

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
برير ! منم منظورم همون تبليغ و اينا بود ! نه شل کردن سر کيسه !
بعدم در مورد اينکه همش ازت توضيح ميخواستم بگم که خودمم چي ميگن ! زخم خوردم نيش خوردم (يه چيزي تو مايه هاي يه بار برا هفت پشتم بس بود !! ) سر يه قضيه ديگه اي با يه نفر ديگه !
بعدم طراحي پيدا ميشه تو يه روز همه چيو رديف کنه؟
باشه ديگه ! لينکدوني و کانتکت با من ! ( همونطوري که چند ماه پيش بهت قول دادم ولي ورداشتي پسورد هاستو عوض کردي ! )
89.gif

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
اگه اینجوریای است خوب ، بگو رنگبندیت به طور دقیق دقیق حتی با ذکر کد رنگ بگی ببینم چیکار میکنم

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
برير ! منم منظورم همون تبليغ و اينا بود ! نه شل کردن سر کيسه !
بعدم در مورد اينکه همش ازت توضيح ميخواستم بگم که خودمم چي ميگن ! زخم خوردم نيش خوردم (يه چيزي تو مايه هاي يه بار برا هفت پشتم بس بود !! ) سر يه قضيه ديگه اي با يه نفر ديگه !
بعدم طراحي پيدا ميشه تو يه روز همه چيو رديف کنه؟
باشه ديگه ! لينکدوني و کانتکت با من ! ( همونطوري که چند ماه پيش بهت قول دادم ولي ورداشتي پسورد هاستو عوض کردي ! )
89.gif

سلام.
مرسي شاهد جان.
من با يكي از بچه ها هماهنگ كردم. در ازاي تبليغ وبسايت خودش تو وب من. قالب خودش رو رويه هاست من بريزه.
اگه بتوني قسمت كانكت (تماس با ما و ايجاد اين ايميل در هاست: [email protected]) به رفيقم كمك بكني خيلي بهتر ميشه. چون واقعا انجام تمام اين كارها براي يك نفر خيلي سخته.

قسمت انگليسي رو هم بهش دست نميزنم. (بي خيال چون ديگه خيلي وقت گير ميشه)

لينكدوني رو هم ميخواستم دوتا داشته باشم. (يعني يكي براي سايت اصلي و يكي هم براي قسمت وبلاگ)
لينكدوني با شمارنده كليك براي وبلاگ (بدون آرشيو موضوعي)
لينكدوني با آرشيو موضوعي كامل براي صفحه اصلي سايت (با شمارنده كليك)

قسمت تماس با ما هم مثل وب خودت.

اما من اينقدر قاط زده بودم كه براي يكي از دوستانمون كه در همين انجمن هست پسورد هاست و ام تي رو ارسال كردم.
بهش ميگم تا بي خيال قسمت انگليسي (اصلا به اين بخش دست نميزنم) و تماس با ما و لينكدوني بشه (چون قسمت تماس با ما و لينكدوني رو تو بر عهده گرفتي. فقط يادت باشه خودت گفتي ها!!:D )
راستي ساب دامين لينكستان رو هم ميخوام كامل حذفش كنم. (آرشيو لينكهاي وبلاگ و سايت در آدرس هاي زير قرار بگيره: linkdump.karaneh.net (براي آرشيو وبلاگ) و براي سايت هم اينجوري: newslink.karaneh.net (براي صفحه اصلي سايت)
خلاصه خيلي سخته كه كار رو چند نفر با هم دست بگيرن! چون هماهنگي به هم ميخوره! :eek:

پسورد هاست و ام تي رو برات ايميل ميكنم

راستي شاهد اون قالبي رو كه قراره دوستم پياده كنه روي هاست برات لينك دانلودش رو ميفرستم. حقيقتش قرار شد تو اون قسمت تماس با ما و لينكدوني رو باهاش هماهنگ كني و آپلودش كني روي هاست سايتم

توضيحات مربوط به قالب رو هم به طور كامل تغيير دادم تا كار آسون تر بشه و دردسرش هم كمتر.اينجوري كمتر هم وقت ميگيره!

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :

:happy:
يه چيزي داشت يادم ميرفت!
تولد سايت هم نزديكه......... يكي دو ماه ديگه كرانه يكساله ميشه!:D

ahmadi_ws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
من حاضرم اساسي سر كيسه‌ رو هم شل كنم و يه نفر پيدا بشه يه قالب براي من طراحي كنه.
اگه كسي هست اعلام آمادگي كنه كه من مذاكراتش رو باهاش آغاز كنم.....
اينم بگم كه اصلن چيز خاص و پيچيده‌اي نمي‌خوام. صرفا يه قالب شيك و قشنگ براي يه وبلاگ. همين:)

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوستان.
من حاضرم اساسي سر كيسه‌ رو هم شل كنم و يه نفر پيدا بشه يه قالب براي من طراحي كنه.
اينم بگم كه اصلن چيز خاص و پيچيده‌اي نمي‌خوام. صرفا يه قالب شيك و قشنگ براي يه وبلاگ. همين
قالب وبلاگم رو تازه عوض کردم ، شما هم ببین ، همش کار خودمه
شما هم اگه میخوای با آی دی یاهوی من تماس بگیر : zeerefarsh

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ahmadi_ws :
سلام دوستان.
اينم بگم كه اصلن چيز خاص و پيچيده‌اي نمي‌خوام. صرفا يه قالب شيك و قشنگ براي يه وبلاگ. همين:)

سلام
متاسفانه با وجود اينكه من چند بار خواهش كرده بودم اما يك بار ديگه (كه اميدوارم براي آخرين بار باشه) تايپيكي كه من زده بودم توسط چندتا از بچه هاي ام تي موضوعيتش تغيير پيدا كرده!!!

نميدونم چرا و به چه علت اما هر موقع كه يك تايپيك زدم مورد استفاده ديگران قرار گرفته!:(

دوست عزيز جناب آقاي احمدي (كه هيچ شناختي ازتون ندارم) هرچه سريعتر تايپيكي با عنوان: من سر كيسه را شل خواهم كرد و قالب ميخواهم. را در انجمن ام تي ايجاد كنيد تا مشكلتون توسط كاربران فعال انجمن مورد ارزيابي قرار بگيره.
البته اگر ايجاد تايپيك رو بلد نيستيد ميتونيد با من تماس بگيريد: [email protected]

متاسفانه ما ايراني ها عادت كرديم كه در داغيه تنور سريع نون رو بچسبونيم.

دخالت ايشون مثل تعيين نرخ ميون دعوايه يه جماعته!!:eek:

ديگران رو نميدونم ولي خودم تا به حال تو هيچ تايپيكي قصد سوء استفاده از موضوع تايپيك رو نداشتم و هيچ موقع دخالت بي جا نكردم!
:hmm:
پس هرچه سريعتر براي پيدا كردن طراح قالب تايپيك جديدي رو درست كنيد.

اين رو هم ميدونم كه اينجا يك محيط عموميه اما پي گير دو بحث كه به شدت با هم فرق دارند در يك تايپيك اصلا و ابدا امكانپذير نيست. (به خصوص هدف بنده و اين دوست عزيز از زمين تا آسمون با هم فرق داره)
براي بار آخر. (انشاءالله):hmm:

بالا