برگزیده های پرشین تولز

كسي در مورد لايتنر (جي 5) چيزي ميدونه؟

xoew

Registered User
لایک‌ها
5
کلش 14-15 باید باشه (با سی دی و تشکیلاتش) [سی دی رو نخرین چون همونایی که تو جزوه نوشته رو توضیح می ده در ضمن از نظر سینک صدا و تصویر خیلی بی کیفیت هست ]
برای حفظ کردن چیز خوبیه
اینم سایتش هست
http://www.malekig5.com/

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
بسار جالب من هميشه فکر ميکردم این جی 5 بايد يک چيز عجيب غريب باشه ، ولی با این حال فکر نميکنم به درد رشته های مهندسی و رياضی بخوره بيشتر برای دروس حفظی بايد جواب بده

AshkanFb

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از minister :
ببينيد اين يك روشه و استفاده درست ازش جواب ميده اما معجزه نمي كنه ... ولي خيلي موثره ارزشش اين قيمتي كه مي فروشن نيست شايد 3-4 هزار تومن خوب باشه.... اما خوب اينام دارن پول فكر ديگران رو مي خورن...
اينم لينك ساخت اين جعبه من خودم از اين استفاده مي كنم
http://nomre20.persianblog.com/1383_7_nomre20_archive.html
فعلا زت زياد

لینک خیلی مفید بود من که حاظر نیستم اییییییییییینهمه پول برای جعبه ای بدم که به این سادگی تهیه میشه......

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بینظیره این جی5

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم يدونه از اين جي 5 ها دارم ولي نتونستم باهاش كار كنم
يعني فرصتش برام پيش نيومده ولي به نظر من خوب جواب ميده
ضمنا شما ميتونين تو دروس رياضي فيزيك هم ازش استفاده كنين
مثلا فرمولهاي فيزيك رو روش بنويسين يا مثلا تو رياضي تابع رو روش بنويسين و مشتقش رو پشتش
من حيث المجموع به نظر من خوبه البت بشرط اينكه بتوني ازش استفاده كني

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چیز خوبیه ولی قیمتش کاذبه! حداکثر 3 تومن می ارزه فقط پول کتابچه راهنماشو کیفش. راستی جی 5 همون لایتنره ولی یک کلاه بردار اسمش رو عوض کرده و توی تبلیغاتش هم هیچ عکس و توضیحی نمیده پستی هم میفروشه وقتی خریدید میبینید همون بسته لایتنره که 4 برابر قیمت خریدید

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
روش ساختش خيلي راحته

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
دوستان عزیز، من شروع کردم به استفاده از تکنیک جعبه لایتنر برای یاد گرفتن لغات زبان، برای این کار که بنظرم خوب جواب میده. اما یه کم گیج شدم، لطفا دوستانی که استفاده کرده اند جواب دهند.
در روز پنجم که خانه دوم کامل شده و قسمت اول خانه سوم هم کامل شده، اون لغتهای خانه سوم رو باید بخونیم یا نه؟ لغتهای خانه دوم رو چی؟ هر دو دسته شون را باید بخونیم؟

viki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از darya_s :
دوستان عزیز، من شروع کردم به استفاده از تکنیک جعبه لایتنر برای یاد گرفتن لغات زبان، برای این کار که بنظرم خوب جواب میده. اما یه کم گیج شدم، لطفا دوستانی که استفاده کرده اند جواب دهند.
در روز پنجم که خانه دوم کامل شده و قسمت اول خانه سوم هم کامل شده، اون لغتهای خانه سوم رو باید بخونیم یا نه؟ لغتهای خانه دوم رو چی؟ هر دو دسته شون را باید بخونیم؟

شما هر دفعه که تونستی بدون مکث و سریع اطلاعاتی که روی فلش کارتها هستند رو بخاطر بیاری مجاز هستی که بری خونه بعدی و اگه یادت رفته بود بزاریش سر جاش و این به این معنی یه که باید اون اطلاعات رو با فاصله زمانی یه معین بیشتر تکرار کنی
کلا به این معنی یه که شما چیزی که هنوز "ملکه ذهن"تون نشده رو ازش رد نشی و خونه های عقب تر رو بیشتر دوره میکنی طبق چارتی که برای سیستم لایتنر هست

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
شما هر دفعه که تونستی بدون مکث و سریع اطلاعاتی که روی فلش کارتها هستند رو بخاطر بیاری مجاز هستی که بری خونه بعدی و اگه یادت رفته بود بزاریش سر جاش و این به این معنی یه که باید اون اطلاعات رو با فاصله زمانی یه معین بیشتر تکرار کنی
کلا به این معنی یه که شما چیزی که هنوز "ملکه ذهن"تون نشده رو ازش رد نشی و خونه های عقب تر رو بیشتر دوره میکنی طبق چارتی که برای سیستم لایتنر هست

بله میدونم کی میشه لغتها رو برد خونه بعد. اما یک نکته ای که داره اینه که هرروز همه لغتها رو نمیخونیم (بجز خانه اول)
مثلا روز چهارم فقط قسمت دوم خانه دوم را میخوانیم و اگر بلد بودیم میبریم خانه سومو اگر بلد نبودیم میبیرم خانه اول. اما قسمت اول خانه دوم را بدون خوندن میبریم میذاریم قسمت دوم خانه دوم.
حالا میخوام بدونم روز پنجم کدامها را میخوانیم و کدامها را فقط جابجا میکنیم؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از darya_s :
بله میدونم کی میشه لغتها رو برد خونه بعد. اما یک نکته ای که داره اینه که هرروز همه لغتها رو نمیخونیم (بجز خانه اول)
مثلا روز چهارم فقط قسمت دوم خانه دوم را میخوانیم و اگر بلد بودیم میبریم خانه سومو اگر بلد نبودیم میبیرم خانه اول. اما قسمت اول خانه دوم را بدون خوندن میبریم میذاریم قسمت دوم خانه دوم.
حالا میخوام بدونم روز پنجم کدامها را میخوانیم و کدامها را فقط جابجا میکنیم؟
تا وقتییک یک خونه پر نشده با هاش کاری نداریم!

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
تا وقتییک یک خونه پر نشده با هاش کاری نداریم!

یعنی الان لغتهای قسمت اول خونه سوم رو نخونده بذارم توی قسمت دوم و لغتهای خانه دوم رو که بلد بودم بذارم توی قسمت اول خانه سوم؟ اونوقت روز ششم هم باز از خانه سوم نمیخونم؟ اینطوری که چند روز فقط باید خونه اول رو بخونم و بقیه رو الکی جابجا کنم.

viki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید به این سختی که شما فکر میکنید نیست
خونه هاش اندازه های مختلفی داره بخاطر تعین نوع زمان بندی
هر وقت که شما مطلبی رو یاد گرفتید ورمیدارید میزارید خونه بعدی
هر وقت در زمانی که میخواستید مطالب همون خونه ی بعدی رو مرور کنید دیدید که فراموش کردید میزارید خونه قبلی
تا اینکه اون مطلب کاملا ملکه ذهنتون بشه
اینکه همه مطالب و همه خونه ها رو یک زمان بخونید درست نیست و درستش اینه که باید از آخر به اول شروع کرد
و مطالبی رو که بلد نیستید به خونه عقبی منتقل کنید
و حتما سیستمی که باهاش کار میکنید باید چارت راهنما و طریقه مرور کردن رو بهتون گفته باشه
راهنمای توالی یه یادگیری شو نداره تو پک اش یعنی ؟
42.gif

البته سیستم های زیادی هستن که اصول کارشون اینه و جی فایو هم فکر میکنم همین باشه ولی اصل اش مربوط به همین لایتنر هست که مبدع این روشه

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
حتما سیستمی که باهاش کار میکنید باید چارت راهنما و طریقه مرور کردن رو بهتون گفته باشه
راهنمای توالی یه یادگیری شو نداره تو پک اش یعنی ؟

من که نرفتم بخرم، یه فایل اکسل درست کردم بر اساس منطقش که هر خونه چند قسمت داره و اینا.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5

viki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از darya_s :
من که نرفتم بخرم، یه فایل اکسل درست کردم بر اساس منطقش که هر خونه چند قسمت داره و اینا.

من فکر کردم که رفتی از این پک های آماده خریدی ( سیستم لایتنر و جعبه شو میگم – جی-5 هم یه اختراعی! بر اساس همین یادگیری با سیستم لایتنره )
منظورت اینه که با اکسل فلش کارت درست کردی و پرینت گرفتی دیگه

لینک رو دیدم الان
چقد دقیق! توضیح داده !!

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
منظورت اینه که با اکسل فلش کارت درست کردی و پرینت گرفتی دیگه
نه پرینت نگرفتم. من با همون فایل کار میکنم. البته اگه پرینت بگیرم خوب توی راه و اینها هم میتونم بخونم که تنبلی نمیداره!!!

چقد دقیق! توضیح داده !!
بله، ولی مشکل من هنوز سر جاش هست.

بالا