برگزیده های پرشین تولز

كسي ميتونه پرنده وحشي برام جور كنه؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan329

Registered User
لایک‌ها
222
سلام به همه دوستاي گل پي تي...
الان يه چند وقتي هست دنبال پرنده وحشي ميگردم كه بيارم تو دست و پام باشه اوقات فراغتم رو باهاش بگذرونم! ميخواستم ببينم كسي از دوستان ميتونه جور كنه برام؟؟؟
لطفا اسم پرنده و هزينه اي كه برام درمياد رو بگيد و اگه امكانش هست عكس هم بزاريد...تا الان طوطي وحشي تونستم گير بيارم البته بچه ميخوام باشه...
ممنون...:wub:

Last edited:

pouria_terror

Registered User
لایک‌ها
141
اگه پرنده شکاری خونگی میخواین یکی از دوستان داره
اگه طوطی میخواین پیام بدین ببینم تو شهرمون هست یا نه

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
کبوترم مگه وحشی میشه ؟

alihosni

Registered User
لایک‌ها
4
من یه کاسکوی وحشی دارم که فقط گاز میگیره:blink:

ehsan329

Registered User
لایک‌ها
222
اگه پرنده شکاری خونگی میخواین یکی از دوستان داره
اگه طوطی میخواین پیام بدین ببینم تو شهرمون هست یا نه
حتما اينكارو بكن دوست عزيز...ممنون
کبوتر وحشی بخوای هست
جااااااااااااان!!!جان من عكسشو بزار كبوترم مگه وحشي ميشه!:D
من یه کاسکوی وحشی دارم که فقط گاز میگیره:blink:

چند عزيز؟دوستان اگه امكانش هست عكس هم بزارن...

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
نکنید آقا گناه داره به خدا، مگه پرنده شکاری حیوون خونگی که می خواین موجود خدا را زندانیش کنید

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خودت داری میگی وحشی،حیوون وحشی جاش کجاست؟حیات وحش

نظر شخصی منه،نیای بد و بیراه بگیا :دی

ehsan329

Registered User
لایک‌ها
222
نکنید آقا گناه داره به خدا، مگه پرنده شکاری حیوون خونگی که می خواین موجود خدا را زندانیش کنید
زندوني!!! حرفا ميزنيا كلي پرنده وحشي داشتم شبا موقع خواب براشون قصه ميگفتم...من واژه قفس برام ناآشناست دوست من...
خودت داری میگی وحشی،حیوون وحشی جاش کجاست؟حیات وحش

نظر شخصی منه،نیای بد و بیراه بگیا :دی
!!!مگه انسانهاي قديم كه سگ و اسب و اينا رو رام كردند حيات وحش داشتند...و بعدشم اين نمياد دست و پاي منو بخوره كه!!! در اون حدم وحشي نميخوام كه نشه ازش مراقبت كرد...

SINUHEH

Registered User
لایک‌ها
57
سلام یه دونه خر وحشی هست که گاز میگیره اگه به کارت میاد بگو..جدی میگم

persiandiscus

Registered User
لایک‌ها
36
همه خرا نيش ميزنن
خري كه نيش نزنه مثل زني ميمونه كه پول نخواد

alihosni

Registered User
لایک‌ها
4
نتیجه اخلاقی داستان اینه که استارتر محترم باید بره زن بگیره.

تو روحت داداش....زن میخواد چیکار بنده خدا
خخخخ
راستش کاسکو رو تا رام نکنم قصد فروش ندارم ولی واست میسپرم
رفیق پرنده باز زیاد دارم

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
استارتر عزیز بچه گنجشک میتونم براتون جور کنم!:دی

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
داداش از اپن خر بالدارا که توی شرک بود موجوده :دی
فقط جای گوز اتیش میدن بیرون :دی

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
یادش بخیر بچه بودم یه مدت عقاب داشتم و یه مدت شاهین...هردوشون پرواز کردن از دستم رفتن

چند عدد نکته!
اگر پرنده شکاری میخوای و تو آپارتمان زندگی میکنین تقریبا باید بیخیال بشین.
پرنده شکاری هزینه و دردسر نگهداریش زیاده!...من یادم میاد اونموقع ها همش جیگر مرغ یا آشغال گوشت میدادم بهشون.
پرنده شکاری تربیت کردنش داستانی داره...که غالبا تو فضای باز باید انجام بشه....من عقابه رو کلی زور زدم تونستم یادش بدم بیاد رو دستم بشینه..
نگهداری پرنده شکاری از لحاظ قانونی خلافه و اگر مثلا ازت شاهین بگیرن حدود 3 میلیون جریمه میکنن...حبس و اینا رو دیگه نمیدونم...

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
زندوني!!! حرفا ميزنيا كلي پرنده وحشي داشتم شبا موقع خواب براشون قصه ميگفتم...من واژه قفس برام ناآشناست دوست من...

!!!مگه انسانهاي قديم كه سگ و اسب و اينا رو رام كردند حيات وحش داشتند...و بعدشم اين نمياد دست و پاي منو بخوره كه!!! در اون حدم وحشي نميخوام كه نشه ازش مراقبت كرد...

حمل بر بی احترامی نباشه، ولی جوری می گه داستان تعریف می کنم انگار موجود زبان بسته می فهمه ، ولی شما سیاق کلام بنده را نفهمیدید شما اگه طالب این حیوون نباشید ، یک سری آدم سودجو اقدام به شکار این موجودات نمی کنند ، به علاوه مقایسه سگ و اسب با پرنده وحشی که کاملا مع الفارق به این دلیل که اولا خودتون می فرمایید انسانهای قدیم ! طی چندین نسل موفق به این کار شدن و این موجودات هرکدام برای امری اهلی شدند نه برای سرگرمی و جامعه ی امروزی با توجه به پیشرفت علم و مکانیزه کردن این قبیل امور دیگه نیازی به رام کردن حیوون وحشی نداره به علاوه این امر غیر قانونی هم نبود آن زمان و تهدیدی هم برای به خطر افتادن نژاد اون گونه هم نبود ! حالا اگر شما کمر یک تنه با همیاری چند خلافکار عقاب و شاهین هم مثل سگ و گاو خونگی کنید ، مختارید . من اون چیزی که وظیفه ی انسانیم ایجاب می کرد را گفتم حال خواه پند گیر ، خواه ملال

ehsan329

Registered User
لایک‌ها
222
یادش بخیر بچه بودم یه مدت عقاب داشتم و یه مدت شاهین...هردوشون پرواز کردن از دستم رفتن

چند عدد نکته!
اگر پرنده شکاری میخوای و تو آپارتمان زندگی میکنین تقریبا باید بیخیال بشین.
پرنده شکاری هزینه و دردسر نگهداریش زیاده!...من یادم میاد اونموقع ها همش جیگر مرغ یا آشغال گوشت میدادم بهشون.
پرنده شکاری تربیت کردنش داستانی داره...که غالبا تو فضای باز باید انجام بشه....من عقابه رو کلی زور زدم تونستم یادش بدم بیاد رو دستم بشینه..
نگهداری پرنده شکاری از لحاظ قانونی خلافه و اگر مثلا ازت شاهین بگیرن حدود 3 میلیون جریمه میکنن...حبس و اینا رو دیگه نمیدونم...
نه داداش حتما موقعيت و امكانتشو دارم كه اومدم اينجا تاپيك زدم...
حمل بر بی احترامی نباشه، ولی جوری می گه داستان تعریف می کنم انگار موجود زبان بسته می فهمه ، ولی شما سیاق کلام بنده را نفهمیدید شما اگه طالب این حیوون نباشید ، یک سری آدم سودجو اقدام به شکار این موجودات نمی کنند ، به علاوه مقایسه سگ و اسب با پرنده وحشی که کاملا مع الفارق به این دلیل که اولا خودتون می فرمایید انسانهای قدیم ! طی چندین نسل موفق به این کار شدن و این موجودات هرکدام برای امری اهلی شدند نه برای سرگرمی و جامعه ی امروزی با توجه به پیشرفت علم و مکانیزه کردن این قبیل امور دیگه نیازی به رام کردن حیوون وحشی نداره به علاوه این امر غیر قانونی هم نبود آن زمان و تهدیدی هم برای به خطر افتادن نژاد اون گونه هم نبود ! حالا اگر شما کمر یک تنه با همیاری چند خلافکار عقاب و شاهین هم مثل سگ و گاو خونگی کنید ، مختارید . من اون چیزی که وظیفه ی انسانیم ایجاب می کرد را گفتم حال خواه پند گیر ، خواه ملال
از اينكه راهنمايي ميكني منو ممنون ولي من خودم اولين نفري هستم كه دوستدار پرندگان هستم و ميفهمم دارم چيكار ميكنم...يارو مياد ميمون رو رام ميكنه ظرف 3 4سال... همونطور كه به دوستمون گفتم حتما شرايط و وموقعيتشو دارم كه اومدم تاپيك زدم اينجا...باز هم ممنون

داداش از اپن خر بالدارا که توی شرک بود موجوده :دی
فقط جای گوز اتیش میدن بیرون :دی

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

داداش اون اژدهاست فقط برعكسش كردن!:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا