سایت ساز وبزیکسب درآمد

كشف مزاحم تلفني از طريق اينترنت وSMS !!!

شروع موضوع توسط Mahmoud58 ‏8 فوریه 2007 در انجمن بایگانی

 1. Mahmoud58

  Mahmoud58 کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏29 نوامبر 2005
  نوشته ها:
  848
  تشکر شده:
  7
  --------------------------------------------------------------------------------
  مدیرکل بازرسی شرکت ارتباطات سیار درباره‌ اين كه در برخي مواقع SMSهاي ناشناسي براي مشتركان ارسال مي‌شود كه در آن عنوان شده به دليل ارسال پيام‌هاي غيراخلاقي، تلفن آن‌ها قطع و امتياز آن سلب خواهد شد، گفت: ارسال اين گونه SMS‌ها جزو مزاحمت‌هاي تلفني به شمار مي‌آيد، چرا كه شماره‌هاي SMS شركت ارتباطات سيار، 5005 است و اگر SMS به غير از اين شماره‌ها براي مشتركان ارسال شود، صحت ندارد و مورد تاييد مخابرات نيست، از اين رو مشتركان مي‌توانند از آن شماره به عنوان مزاحم تلفني شكايت كنند.
  --------------------------------------------------------------------------------


  مدير كل بازرسي شركت ارتباطات سيار با اشاره به اين كه مرحله‌ آزمايشي درخواست كشف مزاحمت تلفني از طريق اينترنت و پيام كوتاه (SMS)، در اين شركت آغاز شده است، گفت: اگر اين مرحله تا پايان امسال با موفقيت پشت سر گذاشته شود، اين سرويس‌ها از سال آينده ارائه مي‌شوند.

  تيمور كرمي‌ در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: اگر مشترك بخواهد درخواست كشف مزاحمت تلفني خود را از طريق اينترنت و SMS انجام دهد، بايد به يكي از ادارات امور مشتركان و يا دفاتر خدمات ارتباطي مراجعه كند تا با ارايه‌ شناسنامه‌ تلفن همراه خود رمز عبور مورد نظر را دريافت كند. از اين رو مشترك مي‌تواند از طريق اينترنت و SMS، درخواست كشف مزاحمت تلفني را به شركت ارتباطات سيار اعلام كند.

  به گفته‌ وي مشترك از اين طريق مي‌تواند از ساير سرويس‌هاي ارتباطات سيار مانند دريافت ريز مكالمات، اعلام مانده‌ بدهي كه در آينده ارائه خواهد شد، استفاده كند.

  او درباره‌ اين كه در برخي مواقع SMSهاي ناشناسي براي مشتركان ارسال مي‌شود كه در آن عنوان شده به دليل ارسال پيام‌هاي غيراخلاقي، تلفن آن‌ها قطع و امتياز آن سلب خواهد شد، گفت: ارسال اين گونه SMS‌ها جزو مزاحمت‌هاي تلفني به شمار مي‌آيد، چرا كه شماره‌هاي SMS شركت ارتباطات سيار، 5005 است و اگر SMS به غير از اين شماره‌ها براي مشتركان ارسال شود، صحت ندارد و مورد تاييد مخابرات نيست، از اين رو مشتركان مي‌توانند از آن شماره به عنوان مزاحم تلفني شكايت كنند.
   
 2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
 3. amirhvr

  amirhvr کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏24 نوامبر 2005
  نوشته ها:
  756
  تشکر شده:
  14
  محل سکونت:
  Tehran
  ممنون دوست عزیز از اطلاعاتی که دادید ..
   
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی