سایت ساز وبزیخرید بک لینک

كشور ايران تغذيه كننده شبكه هاي روسپي

شروع موضوع توسط rmb_ali ‏30 می 2004 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. rmb_ali

  rmb_ali Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏15 مارس 2003
  نوشته ها:
  1,218
  تشکر شده:
  21
  چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۳ - ۶ ربيع الثانى ۱۴۲۵ - ۲۶ مى ۲۰۰۴


  امروز در فجيره امارات متحده عربى گروهى از دختران و پسران ايرانى براى فروش به حراج گذاشته مى شوند.

  در ميزگرد قاچاق انسان كه روز گذشته در محل خبرگزارى جامعه جوانان ايرانى با حضور كارشناسان و مسئولان كشورى برگزار شد اعلام شد كه مقدمات اين حراج، دو هفته قبل در روند برگزارى يك نمايشگاه بين المللى توسط شكارچيان زنان و دختران ايرانى فراهم شده است. از سوى ديگر شنيده شده در اين حراجى، پسرانى ايرانى نيز براى فروش حضور دارند.اين در حالى است كه چندى پيش فرمانده نيروهاى انتظامى اعلام كرد: ما دو بخش عمده قاچاق داشتيم كه يك بخش بر حوزه كشورهاى خليج فارس و بخش ديگر نيز مربوط به پاكستان بود كه باند كشور پاكستان در مشهد به طور كامل منهدم شد و قاچاقچيان به مراجع قضايى تحويل داده شدند.وى افزود: آمارهاى ما به هيچ وجه افزايش قاچاق انسان را نشان نمى دهد.

  اما با اين حال شكارچيان انسان توانستند در غرفه يكى از كشورهاى عربى از ميان ۲۸۶ دختر ايرانى، ۵۴ نفر را انتخاب و ۲۸ ارديبهشت به كشورى در حاشيه خليج فارس بفرستند تا در روز ۶ خرداد براى حراجى فجيره آماده شوند.اين حراج در حالى برگزار مى شود كه لايحه دوفوريتى مبارزه با قاچاق انسان هفته گذشته در صحن علنى مجلس به تصويب رسيد.در جلسه روز گذشته مصطفى بن يحيى خلبان ايرانى تبار شاغل در خطوط هوايى امارات متحده عربى اعلام كرد: از ۹ پرواز به صورت عادى و ۲۰ پرواز غيرعادى ايران به دبى به طور متوسط بين ۱۰ الى ۱۵ دختر روزانه به امارات فرستاده مى شوند. اغلب اين دختران از شهرهاى آبادان، اهواز، زاهدان، تبريز و كرمانشاه هستند كه بالاترين درصد آن مربوط به تهران و مشهد است. همچنين ماهانه ۳ تا ۵ جسد دختر ايرانى از اين كشورها به ايران منتقل مى شود.

  بن يحيى، اختصاص يك ترمينال مسافربرى هوايى به ايرانيان را دليلى ديگر براى اهميت موضوع قاچاق دختر ايرانى توسط كشور امارات ذكر مى كند.

  طبق گفته خلبان بن يحيى، ميدان هاى شهر، آرايشگاه ها، دادگاه هاى خانواده، استخرهاى زنانه، كلاس هاى بدنسازى و... محلى براى شناسايى دختران و زنان و ترغيب آنها براى رفتن به كشورهاى حاشيه خليج فارس براى كسب درآمد بيشتر، زندگى بهتر و شغل مناسب شده است.اين خلبان ايرانى تبار گفت: ۳۸ درصد اين دختران از طريق آگهى هاى استخدام منشى جذب اين باندها مى شوند. بعضى از اين دختران به قدرى كم سن و سال هستند كه پس از انتقال مدتى به عنوان كارگر خانه از آنها استفاده مى شود و سپس به عنوان روسپى در كلوپ هاى شبانه مشغول به كار مى شوند. ويزاهاى اين دختران نيز كه توسط آژانس هاى كوچك و بزرگ سطح كشور آماده مى شود، ۱۵ روزه است.

  بن يحيى با اشاره به اين كه دو آژانس بزرگ تهران در كار فعاليت قاچاق دختران به صورت گسترده و حرفه اى مشغول به كار هستند، اضافه مى كند: در مدت دو هفته اى كه اين دختران براى بردگى جنسى به دوبى آورده مى شوند نزديك به حدود هزار بار مورد تجاوز قرار مى گيرند. اما سهم آنان از اين درآمد فقط ده درصد كل مبلغ است و ۹۰ درصد به جيب روساى باندها و قوادان مى رود. نرخ اين دختران در روزهاى اول بين هزار تا ۲ هزار دلار است كه اين بستگى به وضعيت ظاهرى و فيزيكى آنان دارد. البته در روزهاى آخر اين مبلغ به ۱۰-۵ دلار مى رسد كه خريداران آنها كارگرانى از كشورهاى هند و پاكستان هستند.

  وى ادامه مى دهد: به منظور تمديد ويزاى ۳ ماهه امارات، بعد از اتمام ويزا اين دختران به كيش فرستاده مى شوند و سپس به شهرهاى خود انتقال داده مى شوند.دكتر عاصى، استاد دانشگاه معتقد است كه سال ها زحمت كشيده شده تا بسيارى از روش هاى غيرمنطقى كنترل برداشته و يا كمتر شود. بنابراين راه هاى ديگرى از جمله آموزش به جوانان، برخورد قاطع با قاچاقچيان، ايجاد پايگاه هايى براى مشاوره و روانكاوى دختران قاچاق به نظر بهتر است. پليسى كردن فرودگاه ها هيچ تغييرى در كاهش قاچاق انسان نخواهد داشت.

  شهيندخت مولاوردى نماينده دفتر مشاركت زنان دلايل عدم الحاق ايران به كنوانسيون منبع مبارزه قاچاق انسان را عدم هماهنگى سازمان هاى ذيربط در داخل كشور مى داند.

  وى افزود: پيوستن به اين پروتكل كشورهاى مبدا و مقصد قاچاق انسان را به بسيارى از قوانين پايبند مى كند. در همين رابطه هم دفتر مشاركت زنان رياست جمهورى جلسات متعددى را با نمايندگان سازمان ها و وزارتخانه كشور در كميسيون سياسى هيات دولت تشكيل داد اما هربار به دلايلى، اين الحاق ميسر نشد.

  اما وى اظهار اميدوارى كرد تا پيوستن به كنوانسيون هرچه سريع تر مجلس شوراى اسلامى لايحه تقديمى هيات دولت در امر مبارزه با قاچاق انسان را به سرو سامان برساند.اگرچه نعمت احمدى وكيل دادگسترى پيوستن به پروتكل پالرمو را برداشتن قدمى مثبت در اين خصوص مى داند، اما معتقد است با استفاده از قوانين موجود در قانون مجازات اسلامى، از جمله مواد ۱۲۷ ، ۱۰۸ ، ۱۶۳ به بعد ۲۳۸ ، ۶۳۷ ، ۶۳۹ و... مى توان با افراد سودجو و قاچاقچى انسان برخورد كرد، منتها مشكل در نحوه برخورد با اين افراد است.نماينده نيروى انتظامى در ميزگرد به مشخص نبودن اهداف ميزگرد و عدم حضور نمايندگان مجلس و وزارت كشور از جمله الهه كولايى اشاره كرد و گفت: بهتر بود به جاى ايجاد آشفتگى اجتماعى به راهكارهاى اجرايى پرداخته شود.وى گفت: پديده قاچاق مظهر نزديكى به فرهنگ ليبراليسم است. اگر بتوانيم به جوانان خودمان ارزش هاى فرهنگى خود را بشناسانيم اوضاع خيلى بهتر از اين بود.دكتر عاصى استاد دانشگاه علامه طباطبايى نيز گفت: اگر بپذيريم كه پديده قاچاق انسان مظهر كشورهاى ليبراليستى است پس چرا در كشورهايى مثل فرانسه، سوئيس و... يك مورد قاچاق انسان گزارش نشده است؟

  وى پديده قاچاق انسان را بيشتر مختص كشورهاى در حال توسعه و جهان سوم دانست كه نه تنها از پس مسائل اقتصادى مردم خود برنيامده اند كه عواملى چون جنگ، تحريم هاى اقتصادى، بيكارى و... آن را تشديد مى كند  واقعا جاي تاسف داره
   
 2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
 3. rmb_ali

  rmb_ali Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏15 مارس 2003
  نوشته ها:
  1,218
  تشکر شده:
  21
  حراج زنان، دختران و پسران ايراني در امارات براي بهره برداري جنسي، از ديد يك استاد دانشگاه
  امير آرمين (راديوفردا): يك كارشناس بلند پايه جرمشناسي پليس امارات متحده عربي گفت روز ششم خردادماه دختران و پسران و زنان ايراني در اميرنشين فجيره حراج مي شوند. سفارت جمهوري اسلامي اين خبر را تكذيب كرد. در مصاحبه راديوفردا با دكتر ابراهيم پيشه ور، استاد دانشگاه درامارات متحده عربيِ، از او پرسيده شد آيا فروش زنان و دختران وپسران ايراني در اميرنشين فجيره به صورتي كه مقام اماراتي اعلام كرده است رواج دارد.
  مريم احمدي (راديوفردا): آيا اصولا پديده آدم فروشي در منطقه و در امارات وجود دارد؟

  ابراهيم پيشه ور: مسئله آدم فروشي در منطقه خليج فارس و شهرهاي جنوبي ايران يك امر تاريخي است و مال ديروز وامروز نيست و حتي در مناطقي مثل زنگبار و اينها اين آدم فروشي وجود دارد و حتي امروز در سودان به طور رسمي با اينكه سازمان ملل آدم فروشي و برده فروشي را ممنوع كرده اما در آن كشور به سهولت خريدو فروش برده رواج دارد. اما اين خبر مربوط به اينجا: كشور امارات متحده عربي يك كشور فوق العاده مسلمان و قانونمند است اما به علت سرعت گسترش اقتصادي اين ها به تخصص هاي زيادي احتياج دارند. عده اي اشخاص فرصت طلب هم از اين مسئله استفاده كردند و افرادي را براي پورنوگرافي و براي كاباره ها وارد مي كنند به عنوان كارگر. از نظر دولت اين يك كارگر است ولي اينها از اينها چه سوء استفاده هائي مي كنند، امري است غير اخلاقي. دولت امارات، آنچه كه هرروز ما از راديوتلويزيون ها و روزنامه ها شاهد هستيم، اين است كه به شدت با اين مسئله مبارزه مي كند. همين امروز در فجيره كه صحبتش است، يك بنگلادشي و يك تبعه عربستان سعودي را دستگير كردند كه اينها بچه هاي هشت و 12 ساله را فيلمبرداري مي كردند و عكسها و فيلمهاي آنها را در بازار سياه مي فروختند. پليس اينها را گرفت. به خصوص فجيره. فجيره يك امير نشين فوق العاده مسلمان و سخت گير است.

  م.ا.: در همين خبري كه به نقل از سفارت جمهوري اسلامي خبرگزاري منتشر كرده گفته شده كه آنچه در رسانه هاي گروهي امارات منتشر شده مقابله با پديده قاچاق زنان كشورهاي روسيه و آسياي ميانه و چين و جنوب شرق آسيا است. شما كه مقيم آنجا هستيد، آيا حضور زنان ايراني را ديده ايد و در چه مقياسي است؟

  دكتر ابراهيم پيشه ور: صحبتي را كه اتفاقا دولت جمهوري اسلامي كرده خبر را درست گفته ولي كامل نگفته. بعد از فروپاشي شوروي، عده زيادي از زنان به خصوص اوكراين، شوروي به طوركلي، ولي به خصوص اوكراين را به اينجاها آورده اند اما اين دليل نمي شود كه از ايران به طور كلي كسي را اينجا نياورده باشند. و حتي پليس از اينها آمار دارد و بعضي از اينها اينجا كشته مي شوند و جسدشان در پل ها در شنزار ها در كنار ساحل و رودخانه ها و اينطرف و آنطرف پيدا مي شود و اينها ايراني هستند. اينكه بگوئيم نه انشاء الله گربه است و همچه چيزي وجود ندارد اين به اصطلاح پوشاندن واقعيت است. بايد ديد دلايل اين مسئله چيست كه دختران حاضر مي شوند بيايند بيرون. فقر.

  م.ا.: شما در مطبوعات آنجا در روزنامه ها و در صفحه حوادث چقدر همچه خبرهائي مي بينيد؟

  دكتر ابراهيم پيشه ور: عرض به حضورتان، كشورهاي خليج فارس به خصوص امارات يك كشور خيلي احتياط كاري است. اصولا دوست ندارند كه اين مسائل باعث آبروريزي كشورهاي همسايه شان بشود. ولي به طور خصوصي از كانال هاي محرمانه به اينها اطلاع مي دهند كه آقا، اين امر دارد انجام مي گيرد و مواظب اين ماجرا باشيد و عده زيادي از زنان ايراني واسطه ودلال اين كار هستند و اينجا اين زنان دستگير شده اند. اين مسئله را شما به سهولت مي توانيد در خيابان ها و كاباره ها و هتل ها ببينيد كه دختران ايراني در اينجا مشغول به چه كاري هستند. اينكه بگوئيم اصلا همچه چيزي وجود ندارد اين قلب واقعيت است. اما چرا وجود دارد وظيفه دولت است كه علت وجودي اين مسئله را با آن برخورد كند. بيشتر اين دختر ها وقتي از آنجا مي آيند، من خودم باهاشان صحبت كردم مي گويند من مادر عليل دارم و پدر ذليل دارم و نمي دانم برادر زنداني دارم و آن را مي فرستم براي خانواده ام و آن پول را از چه طريق در مي آورد؟ از طريق فروختن بدن خودش.

  م.ا.: يك سئوال آخر، آقاي پيشه ور. در اين خبري كه من دارم، مي گويد برگزاري بورس پسران و دختران در فجيره را تكذيب كرده. يعني در مورد پسرها هم استفاده جنسي هست؟

  دكتر ابراهيم پيشه ور: بله، بله هست. همين دو شب پيش روزنامه گالف نيوز، انگليسي زبان، نوشته بود كه يك عرب را جسدش را پيدا كردند و برادرهاش اول گفتند مفقود شده بعد ماشين اش را پيدا كردند و بعد بالاخره پليس رفته جسد را پيدا كرده و بعدها يك پسر را پيدا كردند كه بلافاصله گفته من او را كشتم و گفتند چرا كشتي؟ گفت براي اينكه دائما از من بهره برداري جنسي مي كرده
   
 4. iranvig

  iranvig کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 می 2003
  نوشته ها:
  407
  تشکر شده:
  4
  دست پخت پدران ارزشمند ماهست اينا ، هرچه فرياد داريد بر سر اين پيرهاي خرفت بكشيد.
   
 5. ghaboli

  ghaboli کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 آپریل 2004
  نوشته ها:
  50
  تشکر شده:
  0
  نه اينكه دست پخت جووناش خيلي خوبه!!!
  تا صحبت انتخابات ميشه همه ياد تكليف شرعي شون مي افتن ;)
   
 6. rmb_ali

  rmb_ali Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏15 مارس 2003
  نوشته ها:
  1,218
  تشکر شده:
  21
  به نظر من اين از فقر نيست (البته نه صدرصدش) بلاكه از خلائ فكري و انديشه و كلا تهي بودن نه جوانان ما كه كل ملت ماست و اينو شما ميتونيد از رفتار مردم ببينيد اكثريت مردم ما هدفي از زندگيشون ندارن (البته اگر بدست آوردن خونه و ماشين رو كه نميتونه هدف باشه رو كنار بذاريم) بنابراين يه پوچي بر مردم حاكمه و باعث اين اتفاقات ميشه
   
 7. faridbahal

  faridbahal Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏22 دسامبر 2002
  نوشته ها:
  1,508
  تشکر شده:
  15
  محل سکونت:
  تهران بــــــــــــزرگ
  اقا چند ميخرن اگه خوب ميخرن ما هم بريم!
   
 8. iranvig

  iranvig کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 می 2003
  نوشته ها:
  407
  تشکر شده:
  4
  داداش با منم آره ، پيري كه به سن نيست به عقل و فهمه .
   
 9. ghaboli

  ghaboli کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 آپریل 2004
  نوشته ها:
  50
  تشکر شده:
  0
  :eek: :eek: :eek: اين ديگه چه حرفيه كه ميزني؟
   
 10. iranvig

  iranvig کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 می 2003
  نوشته ها:
  407
  تشکر شده:
  4
  مزنه اينجام بد نيست.
   
 11. iranvig

  iranvig کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 می 2003
  نوشته ها:
  407
  تشکر شده:
  4
  راستي اين خبر رو كه خوندم بي اختيار ياد استاد معارف اسلامي دانشگاهمون افتادم كه با افتخار تمام گفت : وقتي عربها ايران رو گرفتن دخترهاي يزدگرد رو براي فروش بردن حجاز و به حسين فروختن.(عين گفته طرف)- واقعا ميگن تاريخ تكرار ميشه حقيقت داره.
   
 12. ghaboli

  ghaboli کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 آپریل 2004
  نوشته ها:
  50
  تشکر شده:
  0
  مظلوم حسين
   
 13. Kako

  Kako کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏18 اکتبر 2003
  نوشته ها:
  1,160
  تشکر شده:
  8
  آقا چقد میدن ؟ اگه خوب میدن مام بریم !
  :D
   
 14. rmb_ali

  rmb_ali Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏15 مارس 2003
  نوشته ها:
  1,218
  تشکر شده:
  21
  اقا چيو چقد ميدن :blink: اونو يا اون يكيو :wacko: خلاصه اونوري يا اينور (منظورمو كه داري :blush: )
   
 15. ghaboli

  ghaboli کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 آپریل 2004
  نوشته ها:
  50
  تشکر شده:
  0
  يعني اينكه اينورو چقد به اونور ميدن
  به عبارت ديگه چقد اينور اونورش ميكنن
   
 16. mehrdad1355

  mehrdad1355 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏2 فوریه 2004
  نوشته ها:
  3,891
  تشکر شده:
  17
  كاري نداره خوب حراجتون مي كنيم و به بالا ترين قيمت مي فروشيمتون ;)
  براي شروع حراج من دربست هر دوتونو چكي 100 تومن مي خرم :D :D
  بقيه هرقيمتي دارند زود بگن!!!!!!!!!!!! :cool:
   
 17. Kako

  Kako کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏18 اکتبر 2003
  نوشته ها:
  1,160
  تشکر شده:
  8
  برو بابا ى عقاب ريقو قيمت تعيين ميكنه !
  هه !
  من برا كله اين عقاب آماريست 100 تا تك تومني ميزارم اونم محض تبرك وگرنه كسي بابتش 10 تومن هم نميده !
  در ضمن فقط يه تار سيبيل من 1000000000تومن مي ارزه ! چكي ! .......زرررررررررررررررررررررر اومدي !
  پاي عقاب براي پخت سوپ موجود است !
  علاقمندان به مولوي مراجعه كنند !
   
 18. نکیسا

  نکیسا کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏26 می 2004
  نوشته ها:
  4
  تشکر شده:
  0
  من بیش از 50 نمی خرم :ph34r:
   
 19. mehrdad1355

  mehrdad1355 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏2 فوریه 2004
  نوشته ها:
  3,891
  تشکر شده:
  17
  اولا شما خودتونو براي فروش گذاشتي(داری بی ادبی رو شروع می کنی ها كاري نكن اتیش اون تاپیک اینجا دوباره روشن بشه خوب اگه نارحت شدی بگو اینا چیه سر پستت گذاشتی :hmm: !!!!!!!!! شما مظنه خواستی ما فقط با اعلام شروع حراج خواستیم سرت کلاه نره و مظنه دستت بیاد)
  تازه تو همه حراجی ها حراج از يه قيمت پايه شروع ميشه(توكه بايد بدوني سرمايه دات كام )! و هركي يه قيمت مي ده تا به بالاترین قيمت پیشنهادی فروخته ميشه ! حالا هم به جاي جوش اوردن بذار ببينيم قيمتت به چند ميرسه و زيادي از خودت تعريف نكن!
  دوما من که واسه فروش نیستم تازه ما عقابها در تمام دنیا تحت حمایت قانونو بین المللی هستیم و اگه دست رو ما بلند کنی کار به سازمان ملل و لشکر کشی میرسه ما که ادم نیستیم که کسی بتونه تو هر جای حتی یه کشور فسقلی حراجمون کنه آره قربونش حتی اگه یه پرمون هم کم بشه کشور های اروپای و امریکای همون بلای که سر صدام اوردن سر شما هم میارن و همون کاری که با سیبیل های صدام کردند با مال شما هم می کنند(به این میگن مزیت نسبت به ادمها! حالا ادمش می خواهد سیبیل داشته باشه یا نداشته باشه!!) ;) ;)
   
 20. Kako

  Kako کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏18 اکتبر 2003
  نوشته ها:
  1,160
  تشکر شده:
  8
  اولا كه بي ادب خودتي و هفت تا عقاب ديگه !
  دوما آقا ما كوچيكتيم دوباره شروع نكن ! از يه كلمه "ريقو" اينقد نارحت شدي ؟ بابا چقد زود بهت بر ميخوره ! حالا عقاب مگه اينهمه تو سر ملت ....؟ مگه شمام عقاب نيستي ؟ ( اينهمه هم سنگ آمريكاي جنايتكار رو به سينه پر از پرت ميزني !)‌
  سيما من سرمايه دات كام نيستم ! بابا من اون تو فعالم همين ! من بخدا سايت نيستم ! مگه شده من بيام به شما بگم روي اعداد صحيح غير منفي قدم بزن ؟؟؟؟ ( :D ) شده ؟ نه جون اون نوك تيزت بگو شده ؟؟!؟!؟
  در ضمن كساني كه خواب آمريكا را ميبينند خدا بيدارشان كند ! بابا ما سيبيلوها اصلا به هيچ كشوري متعلق نيستيم و پشتمون هم به هيچ جا جز سيبيل پر پشتمان گرم نيست ! شمايي كه نيازمند اتحاديه هاي جهاني هستي كه آخرشم بعوض فكركردن به اعضا بفكر بيگاري كشيدن و پول در آوردنند از شما !
  4 يما ! بابا من با شما دعوا ندارم ! درباره اون قضيه فروش و خريد هم شما شروع كردي ! اگع خريدار بودي ..پي ام ميزدي ! ولي وقتي "‌ غوغا سالار"ي و خريدار نيستي ...اينكارارو مي كني !
  توقف بيجا مانع كسب است !

  من قصد بدي ندارم والا بجان خودم و خودت . اگر لحن مرا بر نميتابي دادا با من هم زبون نشو ! در ضمن شما اولين كسي هستي كه ديدم از اين مسائل نارحت ميشه . يكم پوست كلفت باش داداش مهرداد !‌
   
 21. mehrdad1355

  mehrdad1355 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏2 فوریه 2004
  نوشته ها:
  3,891
  تشکر شده:
  17
  اخه اگه من بخواه يه جواب تو مايه هاي حرف تو بهت بگم كه اينجا رو رو سرت مزاري مگه اون يكي تاپيكو يادت رفته :blink:
  تازه به عرض مباركتون برسونم يكي از كاربردهاي اصلي همون مطلب كه ميگي تو اقتصاد و پيشبيني وضعيت بازار به ويژه بازار سهام و مدلبندي اونه :D ;)
   
خرید و فروش ارزهای الکترونیکیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی عسل طبیعی و گرده گل ایرانی