برگزیده های پرشین تولز

كشور ايران تغذيه كننده شبكه هاي روسپي

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كي بود ميگفت ماها هويت خودمونو فراموش كرديم ، راس گفته بود همي الان اينجا دونفر نفر هستن بجاي فك راجب اين حقارتها كه ايروني ميره براي هم مظنه ميدن فقط تو يك كلام خاك بر سر ملتي كه يه همچين آدمهايي داره (كاكو اين يكي بيشتر واسه تو بود شوخي موخي هم ندارم)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
كي بود ميگفت ماها هويت خودمونو فراموش كرديم ، راس گفته بود همي الان اينجا دونفر نفر هستن بجاي فك راجب اين حقارتها كه ايروني ميره براي هم مظنه ميدن فقط تو يك كلام خاك بر سر ملتي كه يه همچين آدمهايي داره (كاكو اين يكي بيشتر واسه تو بود شوخي موخي هم ندارم)
خوب اخه ما كه اونجا نيستيم ببينيم اون عربها چيكار مي كنند خواستيم بچه ها تو اين تاپيك يه كم جو اونجا و اينكه اونجا چه خبره بفهمندو اگرنه ما يه تار سيبيل كاكو رو به كل نفتاي اون عربها كه نمي ديم ;) ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
باشه بابا ! آتيش بس !
فقط نفهميدم ويج چرا يهم ...شد يه فحش به ما بده ! :D
آخه از لعن و نفرين چه سودي در مياد اشكان جون ؟؟؟
هيچي !
والا هيچي !
بلا هيچي !
بزار خوش باشيم ! اگر اينجوري هستيم !
وگرنه ..هر جور ديگه كه هستيم !
ولي نزار خودمونو سانسور كنيم !
اونه كه خاك تو سري داره نه به شوخي نرخ تعيين كردن ! از اين نرخها زياد تا حالا تعيين كردن كي داده (!) و كي گرفته كه نه كي كرده !
:lol:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نگفتم سانسورش كن، گفتم ببين بكجا رسيديم (كي بوديم كي شديم اين مهمه - تازشم اين تاپيك فعلا بايد بالا باشه تا همه بدونن حماقت پدرهاي ما چه بسر ايران آورده تا بعد از اين جلوي زرهاي زياديشون رو بگيرن)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
نگفتم سانسورش كن، گفتم ببين بكجا رسيديم (كي بوديم كي شديم اين مهمه - تازشم اين تاپيك فعلا بايد بالا باشه تا همه بدونن حماقت پدرهاي ما چه بسر ايران آورده تا بعد از اين جلوي زرهاي زياديشون رو بگيرن)
تا ببينيم شما چه خاكي به سر بقيه مي كني ;) ;)
تازه اگه دوسه تا دري وري نگيم حكما بايد تو خونه پا سريال پاورچين بشينيم ديگه :D :D اينجا همه باهم شوخي مي كنند هرچند بعضي ها كنترلشون از دستشون در ميره :blink: :eek:
كاكو من متوجه اون خط اخر پستت نشدم خاك به سر كي مگه شما تنه ات به تنه محمدجواد لاريجاني خورده :wacko:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا امروز من چيز ديگه اي نميگم ! همه چقدر نازك نارنجي شدن !
خوبه چيز بدتر نگفتم ! :eek:
بابا ! من اصلا باورم نميشه يه پسر اينقد زود بهش يه كلمه بر بخوره !
اشكان جون ! پدرانمون ننگشون بالاتر از ايناس ! احتياجي به گفتن نيست ......
مهرداد جان...."من معذرت ميخوام ! "
با لحن زيباي رضا كيانيان(سلحشور)
-كه چي ؟‌
-هيجي .....همين....من اصلا متوجه نبودم ! ..همينه...همينه كه خودت گفتي !
-چي ؟
-همين ....آخرش همينه....اعدام !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
بابا امروز من چيز ديگه اي نميگم ! همه چقدر نازك نارنجي شدن !
خوبه چيز بدتر نگفتم ! :eek:
بابا ! من اصلا باورم نميشه يه پسر اينقد زود بهش يه كلمه بر بخوره !
مهرداد جان...."من معذرت ميخوام ! "
با لحن زيباي رضا كيانيان(سلحشور)
-كه چي ؟‌
-هيجي .....همين....من اصلا متوجه نبودم ! ..همينه...همينه كه خودت گفتي !
-چي ؟
-همين ....آخرش همينه....اعدام !
ما صدتا هم كه تو سر و كله هم بزنيم گوشت همو كه نمي خوريم :happy: .زياد هم نبايد خشك بود و به هر حال بايد تو زندگي غمها رو دور ريخت و شاد بود فقط شما به اين امارهاي افزايش خودكشي و طلاق يه نگاه بندازين بنظر شما دليل بشتر اينها جز سرخوردگي و افسردگي هست كه يه جا سر وا ميكنه :eek: و ادم هم نبايد زياد پاستوريزه باشه هرچند كاملا غير پاستوريزه هم نبايد باشه و يه حد معقولي رو رعايت كنه ;)
تازه ما اول از خودمون و كلاماتي كه استفاده مي كنيم بايد شروع كنيم مگه جون ادم برگ چقندر كه به اين راحتي باهاش شوخي مي كنيم و لفظ اعدامو مياريم . :ph34r: يا خيلي كلماتي كه در گفتگو هاي روزانه خودمون استفاده مي كنيم :eek:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
منم اعدام برام از حل نشدني ترين مسائل زندگيم بوده ! هميشه ! اصلا قابل تفكر نيست ! نميكشه مخ آدم !
ميگماااا ! ....
بي خيال
تاپيك چي بود چي شد !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب ببینید این بحث اینجور تجارت ها برمی گردد به اینکه این سرمایه دار ها پولشون از پارو بالا میره و نمی دونند که با پولش چیکار کنند میرند واسه خوش گذرونی داخل این جور حراج ها تا یه تیکه گیر بیارن حال کنن(حال بعضی به صورت ازدواج بعضی هم***)یا به جای خود تن پرورشون کار بکنند یا هردو. (حالا راه دور نریم وقتی ایرانهم پول نفت تو دستش زیاد بود و نمیدونست چیکار بکنه یه سری کلفت فلیپینی وارد کرده بود –گهی پشت به زین و گهی زین به پشت که میگن همینه :wacko:
در کشور های عرب میل به ازدواج با خارجی ها بسیار زیاد شده و دلیل اون شرایط سنگین خانواده های عروسه به طوری که کشورهای حوضه خلیج فارسو نگران کرده و سعی میکنند با راحلهای مختلف از این پدیده که باعث به هم خوردن جمعیت بومی هست جلو گیری کنند.این مشکل شرایط سخت برای همسر گرفتن یعنی دقیقا همون مشکلی که در ایران وجود دارد با این تفاوت که ایرانیها دستشون از همه جا کوتاه است !! ;) :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اين مطلب رو هم كاكو در روزنامه امروز زده حال شما بخونيد نتيجه گيريتون هم به من ربطي نداره هرچند به نظر بعضي اوردن اين مطلب اينجا هم ربطي نداره(كاكو بابت چاپ مقاله ات تبريك :D :cool:
ياسر رشيدى: روش تكنيكال به خاطر عكس العمل ديرهنگامش معمولاً مورد انتقاد قرار مى گيرد. وقتى كه روند (صعودى يا نزولى) قيمت شناسايى مى شود ميزان زيادى از تغييرات قيمت اتفاق افتاده است! بعد از اين ميزان تغييرات زياد ميزان سود به نسبت ريسك خيلى بالا نيست. عملكرد ديرهنگام يكى از انتقاداتى است كه به تئورى Dow وارد شده است. معمولاً در هر زمان روندهاى خوب ديگرى هم هستند: حتى پس از آنكه يك روند قيمت جديد ( صعودى يا نزولى) شناسايى شد، هميشه يك روند قيمت مهم ديگر هم به راحتى در دسترس وجود دارد. كارشناسان معمولاً متهم مى شوند به اينكه روى خط ميانه حركت مى كنند و يك موضع گيرى مشخص ندارند. حتى اگر تحليلگر بر سهمى بسيار مصر باشد، باز هم سهم ديگرى كه نظرشان را جلب و ارضا كند، وجود دارد.

پشيمانى بازار و سرمايه گذاران: تمامى الگوها و علايم خريد و فروش با روش تكنيكال هميشه درست از آب در نمى آيد. زمانى كه به مطالعه روش تكنيكال مى پردازيد دست آخر به مجموعه شاخص ها و الگوهاى چارتى مى رسيد كه بايد با يك سرى قوانين هماهنگ شوند به عنوان مثال چنانچه الگوى نوسانات قيمت يك سهم از نوع «سر و شانه» (head and shoulders pattern) باشد. در اين الگو مطابق شكل زير نوسانات گذشته، قيمت سهم به گونه اى است كه پس از يك روند افزايشى و رسيدن به نقطه اوج نخست يا اصطلاحاً شانه چپ (Left Shoulder)، سپس قيمت سهم با روند نزولى مواجه شده و تا نقطه قعر نخست سقوط مى كند. پس از آن قيمت سهم براى بار دوم روند صعودى به خود گرفته و تا نقطه اوج دوم يا اصطلاحاً سر (Head) رشد مى كند.

اين نقطه از نقطه اوج اول بالاتر بوده ليكن پس از آن دوباره سهم با روند نزولى مواجه شده و تا نقطه قعر دوم كاهش مى يابد. مجدداً سهم براى سومين بار تا نقطه اوج جديدى موسوم به شانه راست (Right Shoulder) كه تا اندازه زيادى به شانه چپ شبيه است رشد كرده و دوباره روند نزولى آن آغاز مى شود. از به هم وصل كردن نقاط قعر اول و دوم خطى موسوم به «خط گردن» (Neckline) به دست مى آيد كه مى تواند در تشخيص زمان مناسب براى فروش راهگشا باشد. براى توضيحات بيشتر به آدرس هاى زير مراجعه كنيد:

http://investopedia.com/terms/h/head-shoulders.asp

http://stockcharts.com/education/ChartAnalysis/headShouldersTop.html

به رغم اينكه مورد اخير يك قانون است ولى هميشه صدق نمى كند و مى تواند تحت تاثير پارامترهاى ديگر مثل حجم و ارزش معاملات قرار بگيرد. ممكن است اين قانون براى يك سهم كار كند و براى ديگرى موثر نباشد. يك نمودار ميانگين ۵۰ روزه ممكن است براى تشخيص نقاط حمايت / مقاومت شركت IBM بسيار خوب كار كند ولى نمودار ميانگين ۷۰روزه براى سهم Yahooممكن است بهتر كار كند. درست است كه خيلى از مبانى تحليل تكنيكال كليت دارند، سهام هر شركت به خصوص مشخصات و خصوصيات خاص خود را داراست.

• نتيجه گيرى

روش تكنيكال ۸۰ درصد رفتار بازار را مبتنى بر حالات روانى افراد و ۲۰ درصد را بر پايه منطق مى داند. در حالى كه تحليل فانديمنتال بازار را ۲۰ درصد روان شناختى و ۸۰ درصد منطقى در نظر مى گيرد. در هر صورت مى توان بر سر موضوع منطقى يا روان شناختى بودن بازار بحث كرد، اما هيچ شكى در مورد قيمت فعلى يك سهم نمى توان داشت. به هر حال، منطقى يا روان شناختى، كسى نمى تواند منكر قيمت فعلى يك سهم شود. قيمتى كه توسط بازار تعيين مى شود نشان دهنده مجموع اطلاعات كليه مشاركت كنندگان در بازار در مورد آن سهم است. اين افراد تمامى اطلاعات منتشر شده در مورد سهم را در نظر گرفته اند و بر روى قيمت مشخصى در مورد خريد يا فروش آن به توافق رسيده اند.

اينها نيرو هاى عرضه و تقاضا هستند روش تكنيكال تلاش دارد با بررسى رفتار قيمت يك سهم تعيين كند كدام يك از نيرو هاى عرضه و تقاضا پيروز ميدان خواهد بود؟ قيمت سهم در گذشته چقدر بوده است و در آينده به كجا خواهد رفت؟ هر چند با استفاده از روش تكنيكال مى توان برخى قواعد و قوانين كلى براى خريد و فروش سهام در نظر گرفت ليكن اين نكته را نبايد فراموش كرد كه اين روش بيش از آنكه يك علم باشد هنر است.

لذا مانند ديگر كارهاى هنرى در معرض تفسير قرار دارد. ليكن در عين حال اين روش به لحاظ نوع رويكرد انعطاف پذير بوده و هر يك از سرمايه گذاران بايد طبق روش خاص خود از آن استفاده نمايند. توسعه اين روش ها نيازمند صرف وقت و تلاش بسيار بوده اما فوايد آن مى تواند درخور توجه باشد.

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
من اصلا باورم نميشه يه پسر اينقد زود بهش يه كلمه بر بخوره !
پسر ديگه كيه؟
طرف بالغ شده تازه بچه هم داره

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به نقل از faridbahal :
اقا چند ميخرن اگه خوب ميخرن ما هم بريم!
تو ايران هم خوب مي خرند
خارج چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا