برگزیده های پرشین تولز

كش يو لاگين كرد !!

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از farshin :
بی خیال بابا

بچه میترسونی مگه

اون شرکت شاید روزی 100 تا از این ایمیل ها دریافت کنه به ...ش هم نیست هر شرکتی ممکنه کلی از این ایمیل ها دریافت کنه نه فقط این شرکت...بچه بازیه مگه خودشون کلی وکیل دارن که بهتر میدونن میشه ازشون شکایت بشه یا نه...قبلا کلی بررسی کردن اگر اکانتهای ایران رو ببندن مشکلی براشون بوجود میاد یا نه بعد این کارو کردن خودشون هم قبلا اعلام کردن اکانت ها رو باز میکنیم

حالا باز اگر سیاستشون طوری باشه که تصمیم بگیرن به ایران ویزا بدن میدن نخوان هم نمیدن اونا بهتر از هر کسی میدونن با ایران طرف هستند وقتی ایران میره تو یه تورنومنت ورزشی شرکت میکنه که در و دیوارش نوشتن خلیج عربی و براش مهم نیست و فقط برای این اینکارو میکنه که کمی پاچه خواری اعراب رو کرده باشه اون وقت میاد رابطه خودش رو با یه کشور عربی بهم بزنه بخاطر شکایت امسال منو شما؟
اصلا موافق نیست چون خیلی هم خوب میشه شکایت کرد. من خودم یکبار از amazon.com یک خرید داشتم 3$ که بدستم نرسید یک ایمیل دادم که اینجوری شده و یک هفته بعد پولمو از طرف معامله پس گرفتن و بعدا هم که جنس رو دادن پول نخواستن اونوقت شما می گی کش یو از شکایت نمی ترسه کافیه فقط یکنفر بتونه واقعا اثبات کنه برای همیشه تو blacklist میره شرکتش.
بقول دوستمون باید خودمون به خودمون اعتماد داشته باشیم تا بقیه هم ... ;)

hosseinrz

Registered User
لایک‌ها
2
شاید اگه تهدید کنیم که به مستر کارت و ویزا شکایت میکنیم بترسن و فوری کارت بهمون بدن
امیل بزنین بگین لوگوی مسترکارت میزاریم تو سایتمون ولگلوی ویزا هم میزارم.
اونا هم که از جریمه کلی میترسن
پس از فردا صبح مشکل حل میشه !!!

maverick.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :
درسته ، برای خرید فایده ای نداره ، اما حداقل حسابهامون باز شده و می تونیم پولیو که دارید حداقل ترنسفر کنید!
من خودم شخصا CAshu دوستان را خریدارم . به زودی شرایطش را در بازارچه اعلام می کنم .

به نقل از tehrancyber :
من فکر کنم باز کردنش بدلیل نامه همون آقای بود که بهشون نامه داده بود که اگر باز نکنید ازتون با دادگاه شکایت می کنیم اونا هم اکانتای ایرانو باز کردن که مثلا درست شده اما در حقیقت اکانتی که توش شماره کارتی نباشه که بدرد نمی خوره ... :(

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
سلام :
هر کس تو حسابش کش یو داره و قصد فروشش را داره ، من خریدارم . در ضمن فقط به مقدار محدود و مدت زمان محدود . پیشنهاداتون را برام بفرستین

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
فکر کنم یه قانونی باشه که تاپیک های مال 5 سال قبل رو کسی توش پست نزنه بد نیست...

خیلی انجمن ها اگر این کار رو بکنید بن میشید...یعنی چی راه افتادی هرچی تاپیک 4-5 سال قبله تند تند اخرش تبلیغ فروش میکنی....

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
فکر کنم یه قانونی باشه که تاپیک های مال 5 سال قبل رو کسی توش پست نزنه بد نیست...

خیلی انجمن ها اگر این کار رو بکنید بن میشید...یعنی چی راه افتادی هرچی تاپیک 4-5 سال قبله تند تند اخرش تبلیغ فروش میکنی....

بستگی داره چه تایپیکی باشه!

ایشون سرچ کردند و این تایپیک ها رو پیدا کردند،اما وقتی تو قسمت بازارچه دو مورد تر و تازه بوده،دیگه نباید اینارو بیارن بالا!

بالا