برگزیده های پرشین تولز

كلاهبرداران پي تي نما

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
خوشبختانه ارسطو خان خوشحساب اومدن و سوء تفاهمات داره كم كم برطرف ميشه.
20.gif

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
به قول شهر قصه:
- شاکی کیه؟
- متهم!
- متهمم شاکیه!
;) :blink:

hamidrele2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما که نفهمیدیم آخر سر حق با کدومشون بود:wacko: یا اینکه به قول معروف تایتانیک پسره بود یا دختره؟!!!;)

raspina

Registered User
لایک‌ها
0
شاکی کیه ؟ متهم
متهم ؟ متهمم شاکیه .
شاکیه متهم کیه ؟ شاکیه !!!!
:blink: :blink:

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
شاید کار داره . بابا شلوغ نکنین. هردوشون میان و حل میکنن قضیه شونو.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
چرا آتیش بیا معرکه شدید:D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mahiar0 :
چرا آتیش بیا معرکه شدید:D
دیدیم چند وقتیه که اینجا تو آزاد دعوا نشده گفتیم بساطو گرمش کنیم شاید دعوایی چیزی راه افتاد!!:D

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Arastoo_Photo :
اولا خوشحالم که انقدر معروف شدم اسمم رو با رنگ متفاوت به عنوان اولین نفر در این تاپیک معرفی کردید ...

بعد هم خدمتتون عرض کنم که اگر این تاپیک رو زودتر دیده بودم شاید عصبی میشدم اما خوشبختانه چند روزه که خیلی سرخوشم.

اول به خاطر پیغام تبلیغاتی که در انتهای پستت برای سایت من زدی ممنونم ... از اون تاریخ ویزیتور سایتم بیشتر شده ...

الحمداله تا حالا هیچ مشکلی تو هیچ سایتی نداشتم حالا نمیدونم اینجا چرا یه دفعه باید اینجوری بشه ... البته این رو سر ناتو بودن شما نمیذارم ... باز هم شاید اشتباه از من بوده ... نمیدونم ... یه مقداری هیجان زده شدم.

نمیدونم رو چه منظوری این تاپیک رو زدی ... اگر منظورت شوخی با من بوده میتونم بگم درسته که شوخی جالبی نبوده اما قشنگ بود یه مقداری به هیجان امروزم اضافه کرد ... اما برای روشن شدن بقیه بگم که تا جایی که یادمه روزی که تاپیک (پدر بزرگم چشم فرو بست) رو توی بخش موضوعات عمومی زدم هزینه سی دی های محسن عزیز رو ارسال کرده بودم. محسن خان اولین شخصی نبودند که من تو پرشین تولز ازشون خرید کردم و الحمداله تا حالا با کسانی که خرید فروش از طریق شبکه کردم ناتو نبودند. حالا نمیدونم ...
در مورد اعتماد هم خدمتتون عرض کنم که من از طریق تاپیک (همه چیز در مورد قیمتهای خودرو) توی بازارچه خرید فروش هایی با مبلغ بالا هم داشتم. به این شکل که حواله پژو 405 فرستادم برای کسی که اصلا نمیشناختمش. عدد 15 و 3 تا صفر تو شهر ما عددی نیست. بگذریم ...

در مورد تلفن همراهم هم خدمت محسن خان گل و بقیه عرض کنم که شماره جدیدم رو توی تاپیک (همه چیز در مورد قیمت خودروها) تو بخش بازارچه خواهم زد چون بعد از برگشتنم از مسافرت (در مورد سفرم تو بخش عمومی نوشتم) به دلیل تماسهای زیادی که با تلفن همراهم گرفته شد و هزینه هاش هم همش رو قبض خودم اومد مجبور شدم خطم رو بفروشم و به جاش تلفن اعتباری خرید کنم(فکر کنم به صرفه تر باشه) و بعد از برگشتم از سفر دیگه اون خط دستم نبود که بخوام جوابش بدم ... اینجا لازم میدونم از کسانی که تو این مدت با این خط تماس گرفتن برای قضیه خودرو و من نتونستم جوابشون رو بدم عذرخواهی کنم.

البته گفتن این حرفها رو لازم نمیدونستم اما به اسرار دوستان ترجیح دادم چند خطی بنویسم.

یادت باشه (همیشه سرم رو بالا میگریم چون تا حالا اطلاع رسانی غلط نکردم)
(تو ادیت اضافه کردم اینو)
موفق باشی .... هدیت رو هم از طریق پست برات میفرستم (خیلی با خودم کشتی گرفتم که اسکن قبض بانکی رو اینجا بذارم اما اولا دلم نیومد فکر کردم اونجوری میشم مثل تو و دوما با ارسال فیلمهایی که میخواستم به رشد من در مینه سینما کمک کردی)

بگذریم .....................

داشتم داغ میکردما !!!! :)
از بابت فیلمها هم ممنونم ... به دیگر دوستان هم پیشنهاد میکنم فیلمهای لوئیس بنوئل رو ببینن خصوصا فیلم "پول" و "گمشدگان" و "سگ آندلوسی" رو.

پاینده باشید ....
سلام هم خدمت آفا ارسطو هم خدمت باقي دوستان
واي واي واي .... ببين ما چند روز نبوديم آقا چه گرد و خاكي كرده:f34r: :f34r:
آقا ارسطو اين طور كه من از فرمايشات شما متوجه شدم قضيه اين طور بوده كه من پول را از شما گرفتم...... والان ميگم نگرفتم.درسته؟:blink:
من كه خيلي وقته از خير 15با چندتا صفر گذشتم اما خوب اگر شما واقعا پول را واريزكردي يك اسكن ناقابل از فيش بانكي را اينجا بزار تا من شماره قبض را چك كنم .خدا را چه ديدي شايد حق با شما بود!:eh:
من به خاطر شما امشب رفتم حسابها را چندباره چك كردم .حساب تجارتي كه اول به شما دادم كه چند ماه است كه كار نكرده و حساب سپهري هم كه بعداخدمتتان دادم چيزي به عنوان 15 با چندتا صفر در آن واريز نشده است:upsided:
در ضمن من قبلا در ايملي كه براي شما فرستادم متذكر شدم كه 15با چندتا صفر براي من مهم نيست.و من از چيزي كه ناراحت شدم دودره بازي يا طبق فرمايش شما ناتو بودن بود، نه 15 با چند تا صفر . چون اتفاقا تو ولايت ما هم 15با چندتا صفر عددي نيست!:D
كار شما باعث شد من فيلمها را براي باقي دوستاني كه بعد از شما درخواست كردند نفرستم.براي اثبات حرفم از كاربر گرامي پي تي آقاي شافعي با نام كاربري ALI.REZA.SH خواهش مي كنم اگر اين پست را ملاحظه فرمودند خودشان توضيح بدهند.:blush:
در مورد تلفن همراهتان هم خدمت ارسطو خان گل و بقیه عرض کنم که شماره جدید شما را كه من ندارم اما تا همين 2 روز پييش كه با شماره قديمي شما تماس گرفتم و احتمالا اشتباهي جواب داديد نفس گرم شما از همراهم بيرون آمد اما به علت نزديك شدن به فصل سرما از فيض گرمايش محروم ماندم :santa: .اگر فراموشتان شده SMS هايتان را چك كنيد ،حتما پيامي تحت عنوان "لطفا با من تماس حاصل كنيد" را ملاحظه مي كنيد.;)
جريان اين هديه چيه ؟خيلي كف كردم!!!!!::wub:
داشتم داغ مي كردما!!! (امان از دست اين 64بيتي ها سي پي يو نيست كه بخاريه!):weird:

هي...! :guilty: آقا ارسطو .....دفعه اولي كه زنگ زدي با هم صحبت كرديم و گفتي فيلمها را مي خواهي خيلي به دلم نشستي . فكر مي كردم مي تواني دوست اينترنتي خوبي باشي اما چه كنم كه .........بي خيال حتما از ناتوبازي خودمه..........
اميدوارم هميشه سرخوش باشي​

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ارض میکنم خدمت تمامی عزیزان و حضار محترم که تنها راه ختم این قائله اسکن فیش بانکی مورد ادعا و قرار دادن تصویر آن در این مکان میباشد
14.gif
.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
راست میگه دیگه یه اسکن از فیش بانکی بذار خلاص
من دیروز از یه فیش اسکن گرفتم 150 تومن
( البته طرف گرون حساب کرد )
:)

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از good_pesar :
من ارض میکنم خدمت تمامی عزیزان و حضار محترم که تنها راه ختم این قائله اسکن فیش بانکی مورد ادعا و قرار دادن تصویر آن در این مکان میباشد
14.gif
.
تایید میشه!!!!!!

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از good_pesar :
14.gif
.

عرض کردن بهتره تا ارض .:blush:

بالا