آژانس هواپیمایی
tanki

كلاهبردارى به روش جديد

شروع موضوع توسط agarb98 ‏4 مارس 2018 در انجمن اطلاعیه ها و قوانین فعالیت در بازارچه پرشین تولز

1. agarb98

agarb98 Registered User

با سلام و خسته نباشيد
    من يه چند وقت پيش دنبال وام بودم و تو سايت ديوار جستجو كردم به چندتاشون زنگ زدم و گفتم شرايط رو برام بفرستيد
    تو اين شرايط يه گزينه هست به نام پيش پرداخت
    كه يه مبلغ رو واريز ميكنيد براشون براى استعلام
    اگر اين گزينه رو ديديد تو شرايط بدونيد كلاهبرداريه
    اين مبلغ رو براى استعلام ميخوان اينجور ميگن و شرايط اسون براى وام دارن شك نكنيد اون مبلغ پيش پرداخت رو واريز كنيد يكى دو روز بازيتون ميدن بعد ديگه بلاك ليست ميكنن و ناپديد ميشن

و قضيه اى كه براى خودم پيش اومده
    یه شماره بود که تماس گرفتم و ایشون گفتن براى استعلام مبلغ ٥٠ واریز کنید دو روز بعد قرار میزاریم وام رو تقدیم کنم ضمانت هم سفته قرار بودم بدم

مبلغ وام درخواستى هم ١٥ میلیون بود

من دو روز بعد تماس گرفتم گفتن تهران نیستم

فردا شب قرار میزاریم فردا شب هر چى زنگ زدم نبودن بعد گفتن جمعه هر ساعت بگین اوکیم ولى بلاک لیست کردن بنده رو

٥٠ هزار تومان مهم نیست ولى به خاطر اینکه بازى دادن و مردم رو خر فرض میکنن شاکیم

فردا صبح هم به کلانترى مراجعه میکنم و بعد دادسرا

اگر کسى دیگر به این کارت و به این اسم مبالغى واریز کرده با بنده تماس بگیره یا حق
    ۶۳۹۶۰۷۱۱۱۷۴۵۷۴۹۹
    محمدرضا فلزى
    اين هم شمارشون
    ٠٩٣٣٧١٨٤٦٠٠

فایل های ضمیمه:

learndl از این نوشته تشکر کرده است.
  2. cybermind

cybermind Registered User

اتفاقا این شیوه خیلی هم قدیمی و ابتدائیه عزیز، از وقتی من یادمه تو نیازمندی های همشهری تهران پر از آگهی های این دله دزدها بوده، یادمه 10 سال پیش سربازبودم اون موقع، تماس گرفتم ببینم داستان چیه و ازم خواست مبلغی رو واریز کنم و به محض اینکه زیرسوال بردم درخواستش رو لحنش تغییر کرد و گوشی رو قطع کرد! تا زمانی که افراد ساده و ناآگاهی مثل شما باشند اینها هم بوده و هستن، برای من حقیقتا قابل هضم نیست که چطور تو دوره زمونه ای که همه میخوان سرهمو کلاه بذارن افرادی مثل شما اعتماد میکنن و به حساب شخصی که تا بحال ندیدنش اونم برای چیزی که در عرف هم پولی بابتش گرفته نمیشه پول واریز میکنن!! گویا اصلا تو این مملکت و اجتماع زندگی نکردین!

3. agarb98

agarb98 Registered User

تا به امروز من اطلاعى نداشتم آگاه نبودم
    حق با شماست

avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانیتبلیغات در گوگل