برگزیده های پرشین تولز

كلوپ هواداران بروسيا دورتموند

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
خب بسلامتی توخل هم رفت:general601:
یه فصلم اضافه موند همون پارسال که جلو لیورپول 3-1 رو نتونست مدیریت کنه باس برش میداشتن

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
پیتیر پوژ مربی هلندی این فصل آژاکس رسما به عنوان مربی جدید دورتموند معرفی شد
2nqh_5a2bOo_l.jpg

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
چون مثه خودم سرش زیاد مو نداره خوشم اومده ازش:D:D:D
img-dortmund-peter-bosz-remplace-tuchel-1496741993_580_380_center_articles-443937.jpg

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
nhan-dinh-dortmund-vs-hertha-berlin-20h30-ngay-27-10-suc-manh-kho-can_8929383491293844381.jpg
به گزارش دورتموند ایران ، تیم فوتبال دورتموند در هفته سیزدهم رقابت های بوندسلیگا در ورزشگاه خانگی هرتابرلین، به مصاف هم می روند.
در تاریخ در 10 تقابل اخیر این دو تیم در بوندسلیگا و دی اف بی پوکال جام حذفی آلمان، دورتموند پنج بار موفق به شکست این تیم شده، چهار دو تیم با تقسیم امتیازات زمین را ترک کرده اند و تنها یک بار هرتابرلین موفق به شکست زنبورها شده است.
آخرین برد هرتابرلین برابر دورتموند به سال 2017 باز می گردد که در این دیدار در هفته 24 بوندسلیگا با نتیجه دو بر یک پیروز شد.
به طور کلی این دو تیم از ابتدا تاکنون 64 با مصاف هم رفته اند که دورتموند 28 پیروزی، 18 تساوی و 18 باخت را ثبت کرده، همچنین زنبورهای وستفالن در دیدارهای مقابل هرتابرلین 113 گل زده اند و 87 گل نیز دریافت کرده اند.
در تاریخ تقابل مریبان دو تیم، فاوره برابر هرتابرلین 11 بازی را در قالب سرمربی بوده است که از این تعداد فقط 2 بازی را سرمربی دورتموند بوده که یکی را پیروز شده و دیگری را مساوی کرده است. همچنین آمار فاوره در مقابل جورج کلینزمن سرمربی هرتابرلین نیز مشابه است چرا که او یک بار در برابر او پیروز شده و یک بار هم تن به شکست داده است.
از دورتموند پاکو آلکاسر و توماس دلینی، غایبان این دیدار هستند.

برگرفته شده از dortmundiran.blog.ir

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
mandzu.jpg
به گزارش دورتموند ایران ، طبق شنیده ها ماریو مانژوکیچ مهاجم 33 ساله یوونتوس ایتالیا در سید خرید دورتموند قرار دارد.
مانژوکیچ کروات که در سال 2015 از اتلتیکو مادرید به یوونتوس پیوست، مد نظر دورتموند قرار گرفته است.
او البته سابقه بازی در بایرن مونیخ را نیز دارد و با جو بوندسلیگا و تیم های آلمانی تا حدودی آشناست.
او البته با وجود گذشت 13 هفته از سری آ در سال 2020-2019 حتی یک دقیقه هم برای این تیم بازی نکرده و پیشنهاد این تیم آلمانی می تواند او را وسوسه به ترک یوونتوس کند. چرا که در ایتالیا فرصت بازی به نرسیده و با ترک این تیم می تواند دوباره به میادین بازگردد. البته که او 33 سال دارد و احتمال زیاد در سالهای آخر فوتبال خود قرار دارد.
او در فصل گذشته سری آ، 25 بازی برای یوونتوس انجام داد و در این مدیت 9گل زد و 6 پاس گل هم داد.

برگرفته شده از dortmundiran.blog.ir

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
انگار تمریناتشونو شروع کردند

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
ارلینگ هالند: یکی از رهبران دورتموند هستم
ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند مدعی شد نقش مهمی در رختکن دورتموند دارد.

به گزارش "ورزش سه"، حالا بیش از یک سال است که از انتقال ارلینگ هالند از سالزبورگ به دورتموند گذشته و او هنوز میانگین فوق العاده یک گل در هر مسابقه را حفظ کرده است. اگرچه اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی ارلینگ هالند از دورتموند و انتقال او به لالیگا یا لیگ برتر شنیده شده، اما او فاش کرد همین حالا نیز یکی از رهبران رختکن دورتموند بوده و به بازیکنان جوان تر از خودش کمک می کند.

01575267.jpg

ارلینگ هالند گفت: "می توان گفت من یکی از رهبران رختکن دورتموند هستم و حالا فضای بیشتری در اختیار دارم. این باشگاه به من اعتماد کرده و همه از من انتظار دارند که شرایط مسابقات را به نفع دورتموند تغییر دهم. من از ایفای این نقش لذت می برم، بنابراین فکر می کنم در مورد ایفای نقش ***** در رختکن با شما موافق هستم.

• Like
Reactions: al2
بالا