برگزیده های پرشین تولز

كلوپ هواداران تاتنهام

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
تاریخ عضویت
3 ژانویه 2012
نوشته‌ها
4,759
لایک‌ها
2,990
محل سکونت
تــهـــــر ا ن
مورینیو: گرت بیل در اوج آمادگی قرار دارد
ژوزه مورینیو معتقد است گرت بیل به اوج آمادگی در تاتنهام دست یافته است.به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد روند نامطلوب گرت بیل، ستاره ولزی تاتنهام در هفته های اخیر به پایان رسیده و او حالا تبدیل به مهره موثری در ترکیب اسپرز شده است. ژوزه مورینیو، سرمربی باتجربه و پرتغالی مدعی شد این بازیکن باتجربه حالا در شرایط خوبی قرار دارد و این بهترین خبر برای او و تاتنهام خواهد بود.

ژوزه مورینیو گفت: "گرت بیل خوشحال تر از هر زمان دیگری به نظر می رسد. با تماشای تمرینات تاتنهام متوجه افزایش اعتماد به نفس گرت بیل می شوید و این روند از سبک ضربه زدن او پیداست. همچنین می توانید این موضوع را از گلزنی گرت بیل در دیدار چهارشنبه شب متوجه شوید و ضربه ای که او زد از اعتماد به نفس این بازیکن بود. بازیکنان ترسو که حس خوبی ندارند قادر به نواختن چنین ضرباتی نیستند و من فکر می کنم این گل گرت بیل خودش گویای همه چیز است.

01572441.jpg


این گل نشانگر ارتباط خوب با عضلات مغز بوده است. برای رخ دادن این شرایط شما باید در شرایط خوبی باشید و گرت بیل از زمان انتقال به تاتنهام در بهترین حالت خود قرار دارد. ما به تجربه و آنالیزهای گرت بیل او اعتماد داریم.

همه موارد در مورد گرت بیل با حداکثر مشارکت انجام می شود، همه بهترین ها را برای او می خواهند، زیرا در نهایت اوج گیری گرت بیل به سود تاتنهام است. ما بازی های لیگ برتر، یک فینال مهم و دقایق حساسی در لیگ اروپا پیش رو داریم، بنابراین گرت بیل هرچه با کیفیت تر، با اعتماد به نفس و تجربه باشد به سود ماست."
 
بالا