برگزیده های پرشین تولز

كمك براي تنظيمات دوربين ديجيتال.وفيلمبرداري

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
باسلام.خدمت همگي.من دوربين عكاسي sony-dsc-h1 و دوربين فيلمبرداريsony-dsr-hc21e برام ازخارج اوردند .بلد نيستم با هاشون كار كنم .واصلا بهشون دست نزدم.بار اولمه كه دوربين دار شدم.تا حالا با هيچ دوربيني كار نكردم..لازم به توضيح دادن منو ها و كاركرد دكمه هاي اينها هستم.وهردو كابل usb دارند.چه طوري عكس وفيلم به كامپيوتر انتقال دهم.ايا دفترچه ترجمه شده اينها رو ميتونم پيدا كنم..يا كتابي مرتبط با اين دوربينها..؟به نظرتون برای حرفه ای دنبال کردن موضوع ..کلاس برم بهتره یا ازطریق ..کتاب ..سایت ..یاچیز دیگه.!!!! درهرصورت ممنون میشم راهنما یی کنید..

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
دفترچه هاي راهنما رو مطالعه كنيد , تمرين و تكرار كنيد , براي عكاسي از حالت Auto استفاده كنيد

Auto

modedial.jpg

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام.دوستان نياز جان ممنون ولي دفترچه هاش ژاپني ..نميشه سر در اورد. سوال در مورد شارژ هم .دوربين فيلمبرداري به چه نحو بايد شارژ شود.وچقدر بايد بماند... وباتري هاي دوربين ديجيتال چند ساعت بايد شارژ شود.ويه سوال ديگه دوربين ديجيتال كه مموري ميخوره وديگه خبري از فيلم نگاتيو اين جور چيزا نيست .؟؟؟وفكر كنم اين دوربين 32مگ حافظه دروني داره ..بهترين رمي كه ميتونم روش بندازم چيه وچه قيمتي داره ..چه جوري بايد بدم عكاس عكس ظاهركنه ؟؟ودر اخر هم اينكه درايو usbهم نصب كردم ولي انتقال دادن رو بلد نيستم .ببخشيد كه زياد شد ..!!! :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوست عزيز ميتونيد در سايتهاي مختلف در موردش انگليسي بخونيد و تصوير ببينيد.

مثلا سايت معروف: http://www.dpreview.com/reviews/sonydsch1 در مورد عكس و مطلب داره. و در مورد منو ها و مشخصات اون هم توضيح داده.

براي شارژ بايد از شارژرهاي معمولي استفاده كنيد كه باتري قلمي رو شارژ ميكنه. قلمي به اين صورت هست كه بار اولي كه شارژ ميشه كامل بايد پر بشه. بعضي از شارژرها هم چراغي داره كه مشخص ميكنه شارژ full هست. اين دوربين memory stick pro هم ميخوره و ميتونيد از مموري هاي 1 گيگ استفاده كنيد كه قيمتش دقيق يادم نيست فكر ميكنم حدود 130 - 140 بود. 512 هم حدود 80 تومن بايد باشه. قيمت جديد ندارم.

انتقال داده ها : توي my computer آيكون مربوط به دوربين ظاهر ميشه وقتي كه دوربين به سيستم وصل باشه و روشن باشه.

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام.ممنونم .لطف كنيد بگيد بهترين مارك مموري 1گيگ و512چيه.قيمتش چنده ؟وايا كاوري برای lcd دوربين عكاسي وهنديكم هست كه از خش افتادن روي ان جلوگيري كند.خش جزوئي روي بدنه رو با چي پاك كنم خوبه؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
خدا شانس بده ايول به اين فاميل يا هرکسي که اورده .
خوب شارژر که تو بازار هست و ميتوني قيمت کني .کتابچه هم به فارسي تو بازار من ديدم ميفروشن برا سوني و پاناسونيک . مموري استيک هم مال خود سوني هستش که فقط خودش توليد ميکنه و پول خون باباش رو ميگيره ازتون .ولي يه سري مموري کارت لکسر ديدم قيمتش نصفه سوني بود و خيلي کفيت خوبي داشت توصيه من لکسر هستش .در ضمن براي خريد کارت وشارژر هيچ عجله اي نکن فعلا" بايد کار با دوربينها رو ياد بگيري بعد بري سراغ خريد اگه اينطور و با اطلاعات کم پيش بري يه خنگي ميزني .موفق باشي.

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام بهترين مركز خريد تجهيزات دوربين تو تهران كجاست ..دفترچه فارسيsony رو از كجا بايد تهيه كرد.بهترين نشر ش چيه؟؟؟؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مگه دفترچه فارسي هم دارن؟

چيز خواصي نداره كه نياز به دفترچه باشه!

بالا