برگزیده های پرشین تولز

كمك براي خريد اسپيكر

polar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
--------------------------------------------------------------------------------

سلام
من ميخوام يه اسپيكر كريتيو بگيرم
و تو اين دو تا مدل شك دارم
T3100
T10
وقتي عكسهاي T10 رو سرچ كردم به نظر ميومد حد اقل اندازش 50 - 60 سانتي متر باشه :happy:
و حتي عكساي T40 هنوز بزرگتر از اون به نظر مي رسيد :eek: اما وقتي ابعاد محصول رو تو رايانه دات كام ديدم
تا T10 نوزده سانتي متر بيشتر ارتفاع نداره :( حتي T40 هم بيشتر از 30 ساني متر نيست ولي وقتي عكساشونو مي بيني ميگي مثل بقيه اسپيكر هاي حرفهاي بايد يه متر باشن :wacko:
حالا به نظر شما من T3100 رو بگيرم كه يه ساب جداگونه 5.25 اي نچي داره يا T10 رو بگيرم ؟ ;)
ممنون ميشم اگه زود جواب بدين :rolleyes:

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
--------------------------------------------------------------------------------

سلام
من ميخوام يه اسپيكر كريتيو بگيرم
و تو اين دو تا مدل شك دارم
T3100
T10
وقتي عكسهاي T10 رو سرچ كردم به نظر ميومد حد اقل اندازش 50 - 60 سانتي متر باشه :happy:
و حتي عكساي T40 هنوز بزرگتر از اون به نظر مي رسيد :eek: اما وقتي ابعاد محصول رو تو رايانه دات كام ديدم
تا T10 نوزده سانتي متر بيشتر ارتفاع نداره :( حتي T40 هم بيشتر از 30 ساني متر نيست ولي وقتي عكساشونو مي بيني ميگي مثل بقيه اسپيكر هاي حرفهاي بايد يه متر باشن :wacko:
حالا به نظر شما من T3100 رو بگيرم كه يه ساب جداگونه 5.25 اي نچي داره يا T10 رو بگيرم ؟ ;)
ممنون ميشم اگه زود جواب بدين :rolleyes:
به نظر ما هر چي اسپيكر گنده تر باشه حرفه اي تره
شما مثلا يه اسپيكر كريتيو كه صدا و امكانات و ريزه كاري هاي زيادي داره رو به باند 150 تومني يه متري كه فقط مغز ميتركونه يكي ميكني؟
شما حتما كريتيو بخر
براساس نيازت ميتوني انتخاب كني كدوم رو بخري
هر دوشون از لحاظ كارايي در سطح بالايي هستن

polar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان فقط بين T10 و T3100 شك دارم آخه تقريبا هم قيمتن
مي خواستم بدونم بين اين دوتا كدومو پيشنهاد مي كنين؟
مثلا T10 ساب نداره ولي T3100 داره
اصلا به طور كلي كدوم قوي تره ؟ كاري به قيمتش ندارم كدوم بيشتر صدا و كيفيت داره؟
هر كدوم بهتره بگين
زود جواب بدين ممنون ميشم

بالا