برگزیده های پرشین تولز

كمك ... تايتن مرد

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
:( آقاي دكتر به دادم برس. من يك تايتن دارم كه به تازه هم ويندوز موبايل 6 روش ريخته بودم. اومدم يه رام جديد تر بريزم كه ارور داد حالا هم وقتي هارد ريست ميكنم تا لوگوي htc بيشتر جلو نميره. اميدي هست؟؟؟ من آبادان هستم. بفرستم واسه آكسون؟؟؟ به بقراط قسمت ميدم كمكم كن!:( بقيه اساتيد هم همينطور ... ببخشيد 2 جا پست ميزنم...

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
:( آقاي دكتر به دادم برس. من يك تايتن دارم كه به تازه هم ويندوز موبايل 6 روش ريخته بودم. اومدم يه رام جديد تر بريزم كه ارور داد حالا هم وقتي هارد ريست ميكنم تا لوگوي htc بيشتر جلو نميره. اميدي هست؟؟؟ من آبادان هستم. بفرستم واسه آكسون؟؟؟ به بقراط قسمت ميدم كمكم كن!:( بقيه اساتيد هم همينطور ... ببخشيد 2 جا پست ميزنم...

قربان ، شما چند پست یکسان را در ترد های مختلف مطرح کرده اید ، این مصداق اسپمینگ می باشد ، و مستحق بن. شما تنها قادر به خواندن محتویات سایت خواهید بود.
امیدوارم که از این به بعد به قوانین ، و به حقوق کاربران دیگر این فروم احترام بگذارید

در مورد مشکل تان هم ، یکی دو کار قبل از فرستادن به اکسون انجام بدهید ،
1. بگذارید دستگاه کامل شارژ شود و بعد آپگرید انجام بدهید
2. به سایت xda-dev بروید ، و آنجا هم مشکل تان را مطرح کنید ، قطعا افرادی تجربه شما را دارند

موفق باشید

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
قربان ، شما چند پست یکسان را در ترد های مختلف مطرح کرده اید ، این مصداق اسپمینگ می باشد ، و مستحق بن. شما تنها قادر به خواندن محتویات سایت خواهید بود.
امیدوارم که از این به بعد به قوانین ، و به حقوق کاربران دیگر این فروم احترام بگذارید

در مورد مشکل تان هم ، یکی دو کار قبل از فرستادن به اکسون انجام بدهید ،
1. بگذارید دستگاه کامل شارژ شود و بعد آپگرید انجام بدهید
2. به سایت xda-dev بروید ، و آنجا هم مشکل تان را مطرح کنید ، قطعا افرادی تجربه شما را دارند

موفق باشید
من هم به شما پیشنهاد می کنم به اکسون نفرستید؛شما گوشیتون همچنان زنده هست و نمرده؛اما به اونها بدید کاری می کنن که دیگه حتی گوشیتون روشن نمی شه؛
این کار رو هم بکنید ببینید که درست می شه و یا نه؛
باطری رو در بیارید؛پاور رو بگیرید برای چند ثانیه؛بعد باطری رو سر جاش قرار بدید؛هارد ریست کنید؛ببینید که بالا میاد و یا نه؛
امتحان کنید که می توانید به بوت لودر وارد شوید و یانه؛(من نمی دونم که با گرفتن چه کلیدهایی به بوت لودر تایتن می شه وارد شد)اگر می توانید در حالتیکه مموری رو در آوردید به بوت لودر رفته و همزمان برنامه رام رو در پی سی ران کنید؛
برای یک هفته باطری رو از دستگاه خارج کنید و دستگاه رو گوشه ای قرار بدید؛
ایکس دی ای دولوپر رو هم بخونید؛
موفق باشید.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان با سلام مجدد. متاسفانه من به علت عدم رعایت قوانین تا دیروز بن بودم که از مدیریت سایت به خاطر این مساله معذرت میخوام... خب اما به علت اینکه نمیتونستم مطالب سایت رو بخونم از راهنماییه آقای دکتر و آقا مجتبی محروم شدم... اما یکی 2 مساله: اول اینکه هر چی توی xda developer سوال ÷رسیدم کسیجواب نداد. از خوندن مطالبش هم به علت اینکه اطلاعاتم آنچنان بالا نبود نتونستن زیاد استفاده کنم. بعد هم اینکه با یک سری برنامه مثل cid unlocker و از این جور چیزا ! به جون دستگاه افتادم ! و... آخرش هم نتیجه نداد. آکسون هم 45 تومن ناقابل گرفت و درستش کرد.
خواهشی که داشتم این هست که دوستان لطف کنن در مورد این مسایل مثلا hspl , cid unlocker و کد های مربوط به این قضایا اگر میتوونن راهنمایی کنن یا اگر توی همین سایت توضیحاتی دادن آدرس بدن چون به این موضوع علاقمند شدم و فکر میکنم برای دیگران هم مفید باشه. با تشکر :cool:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوستان با سلام مجدد. متاسفانه من به علت عدم رعایت قوانین تا دیروز بن بودم که از مدیریت سایت به خاطر این مساله معذرت میخوام... خب اما به علت اینکه نمیتونستم مطالب سایت رو بخونم از راهنماییه آقای دکتر و آقا مجتبی محروم شدم... اما یکی 2 مساله: اول اینکه هر چی توی xda developer سوال ÷رسیدم کسیجواب نداد. از خوندن مطالبش هم به علت اینکه اطلاعاتم آنچنان بالا نبود نتونستن زیاد استفاده کنم. بعد هم اینکه با یک سری برنامه مثل cid unlocker و از این جور چیزا ! به جون دستگاه افتادم ! و... آخرش هم نتیجه نداد. آکسون هم 45 تومن ناقابل گرفت و درستش کرد.
خواهشی که داشتم این هست که دوستان لطف کنن در مورد این مسایل مثلا hspl , cid unlocker و کد های مربوط به این قضایا اگر میتوونن راهنمایی کنن یا اگر توی همین سایت توضیحاتی دادن آدرس بدن چون به این موضوع علاقمند شدم و فکر میکنم برای دیگران هم مفید باشه. با تشکر :cool:

اینجا موارد خوبی رو اشاره کرده ببینید به دردتون میخوره:)

http://www.forum.persiantools.com/t72567.html

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

تشکر از سعه صدر شما

قربان عرض شود که فرهاد قبلا کلی مطلب در این مورد نوشت ، در ضمن ، لرد پرشیا هم یک سری مطالب گذاشته که در ساب فروم مباحث عمومی و در تاپیک آپگرید دست یافتنی ست
اگر مطلبی باقی ماند ، می توانید در ترد مباحث عمومی یا سئوالات سخت افزار مطرح کنید
موفق باشید

بالا