برگزیده های پرشین تولز

كمك در انتخاب packet pc

M.J.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا نظر بديد
من يك packet pc ميخوام كه:
1-memory stick بخوره
2-usb داشته باشه
3-به مونيتور خارجي وصل بشه
4-فينگر تاچ هم داشته باشه
5-يه جوري هم (مستقيما يا از طريق لن يا وايرلس لن) به پرينتر وصل بشه
6-يه كارهايي هم بشه باهاش كرد مثلا من ميخوام pdf بخونم و فكر ميكنم اگر windows ceداشته باشه بشه باهاش اين كارها رو كرد

چي به درد من ميخوره؟ packet pc? tablet pc? چي؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از M.J. :
سلام
لطفا نظر بديد
1-memory stick بخوره
2-usb داشته باشه
6-يه كارهايي هم بشه باهاش كرد مثلا من ميخوام pdf بخونم و فكر ميكنم اگر windows ceداشته باشه بشه باهاش اين كارها رو كرد

موبايل باشه يا نه ؟

M.J.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موبايل نباشه بهتره ولي اگر هم بود خوب چاره ايي نيست

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از M.J. :
سلام
لطفا نظر بديد
1-memory stick بخوره
2-usb داشته باشه

1 - مموري استيك نمي خوره چون مموري استيك خاص سونيه . اگر منظورت مموريه يك چيز ديگه
2 - همشون يو اس بي دارن
3 - فكر نكنم وصل بشه
4 - نمي دونم داره يا نه
5 - ميشه
6 - اگر هم نداشته باشه ميشه نرم افزارشو نصب كرد
با اين اوصاف من بهت يك مدل اچ پي معرفي مي كنم كه موبايل هم هست متاسفانه مدلش يادم نيست بذار يك سرچ
بكنم الان بهت مي گم .

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
آهان يادم اومد :D
HP h6315
اينم عكساش :
514_01.jpg

0,1311,sz=1&i=80959,00.jpg

M.J.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا mer300
فقط اگر ميتوني بگو از كجا ميشه گير اورد
راستي نظرت راجع به imate چي هست؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از M.J. :
اقا mer300
فقط اگر ميتوني بگو از كجا ميشه گير اورد
راستي نظرت راجع به imate چي هست؟
والا تو ايران كم پيدا ميشه . فارگو جان فكر كنم بدونه چون يك تاپيك دربارش زده بود .
imate در نظر من از طراحي خوبي برخوردار نيست و خيلي بزرگه اما اين خيلي خيلي زيبا و ظريفه
اگه خريدي بده ما باهاش عكس بگيريم :lol:
موفق باشي

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
حدود قیمتشو نداری ؟
راستی dell مدلی نداره که موبایل هم باشه ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sunnyboy :
حدود قیمتشو نداری ؟
راستی dell مدلی نداره که موبایل هم باشه ؟
سال پيش 600 تومان بود حالا لابد 400 تومان نمي دونم .
تا حالا دنبال DELL نرفتم و اطلاعاتي هم ندارم متاسفانه

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از تين تين در مورد راهنمايي...

ببين دوست عزيز شما اگه ميخواي حتما موبايل باشه هم هزينه زيادي بايد بكني و از طرفي نه فقط در ايران بلكه در همه جاي دنيا محصولات htc بازار رو قبضه كردن... من هيچ اصراري ندارم كه شما چي بخري.. فقط تجربه خودم رو بهت ميگم چون خودم هم يك روزي به اين مسائل خيلي فكر كردم... اين ها رو براي اين گفتم كه جناب تين تين ناراحت نشه...

HP h6315 در مقابل مدل هاي imate بسيار ضعيف هست... از نظر اندازه و ظرافت هم بهتر كه نيست هيچ به نظر من با پهناي بيشتر و آنتن خارجي خيلي هم بدتر هست... بهتره يك مقايسه specs داشته باشيم.. من jam.. pda2k و h6315 رو مقايسه ميكنم...

cpu: jam=intel 416 mhz....pda2k= intel 400 mhz....h6315=Texas inst 200 mhz
Ram: jam =64mb.....pda2k=128 mb....h6315=64mb

اين cpu , ram در مورد performance همه چيز رو روشن ميكنه....

در مورد اندازه:

به ابعاد h6315 بدون در نظر گرفتن انتن و كيبرد دقت كن:
119 mm x 75 mm x 18.7 mm​

jam كه خيلي كوچيكه و اصلا در مقايسه با اين hp هيچي نيست...
pda2k هم با ابعاد 71mm x 125mm x 18 ..... ميبيني كه pda2k هم فقط يك مقداري طولش بيشتره كه اون هم با انتن h6315 جبران ميشه.... و گرنه h6315 پهناي بيشتري داره و آنتنش هم كه خارج هست....

از مزيت هاي h6315 ميشه به resolution بيشتر صفحه اشاره كرد كه اون هم با اون cpu ضعيف باعث ميشه عملكرد دستگاه پايينتر هم بياد... چون بار گرافيكي رو زياد ميكنه.... و در نتيجه دستگاه كند تر ميشه...

به نظر من شما اگه به موبايل بودنش احتياجي نداري ميتوني انتخاب هاي بسيار عالي و با قيمت هاي مناسب تر داشته باشي... از توليد كنندگان معروف و مختلف و مدل هاي مختلف... كه اون جاي بحثش جداست...
ولي اگه حتما تاكيد داري كه موبايل باشه htc خيلي گزينه هاي بهتر از hp در اختيارت ميذاره... و به خصوص در ايران كفه ترازو بيشتر به نفع محصولات htc هست...
اين هايي كه گفتم تجربه شخصي خودم در كار كردن با pocket pc ها بود... من اصلا هيچ مدلي پيشنهاد نميكنم چون بعدا همه حرف در ميارن... فقط خواستم كه كم دقتي كه جناب tintin كرده بود رو اصلاح كنم...

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز مهدين جان از اطلاعات خوبتون ممنون . ولي من كم دقتي نكردم . ايشون درباره مسائلي سوال كردند و
من هم تا جايي كه مي شد به اون 6 مورد پرداختم در حالي كه شما فقط به يك مورد از اونها ( يعني اندازه ) اشاره
داشتين ;)

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از توضیحات خوبت ..
اونهایی که wireless lan دارن میشه ازشون تو تهران برای اتصال به اینترنت استفاده کرد یا باید یه مودم وایرلس دیگه بهش وصل کنیم ؟ یا اصلا میشه ؟

این مدل Dell Axim X50v هم چیزه خوبیه . تعریفشو خیلی شنیدم . ولی حیف که موبایل نیست ...

در مورد pocket pc ها اگه اطلاعات میخوای این سایت هم بد نیست : http://www.bargainpda.com

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از tintin :
دوست عزيز مهدين جان از اطلاعات خوبتون ممنون . ولي من كم دقتي نكردم . ايشون درباره مسائلي سوال كردند و
من هم تا جايي كه مي شد به اون 6 مورد پرداختم در حالي كه شما فقط به يك مورد از اونها ( يعني اندازه ) اشاره
داشتين ;)

در حرفهايي كه من كه گفتم اصلا جواب اون 6 مورد sunny boy مد نظرم نبود... كلي گفتم ... در مورد اون حرف شما كه hp و imate رو مقايسه كردي .. من هم مقايسه مختصر انجام دادم.. و در واقع اون مدليكه شما معرفي كردي رو بررسي كردم... 6 مورد كه sunny خواسته اكثرا به جز اتصال به مانيتور خارجي براي اكثر pocket pc هاي جديد ممكن هست....

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdeen :
در حرفهايي كه من كه گفتم اصلا جواب اون 6 مورد sunny boy مد نظرم نبود... كلي گفتم ... در مورد اون حرف شما كه hp و imate رو مقايسه كردي .. من هم مقايسه مختصر انجام دادم.. و در واقع اون مدليكه شما معرفي كردي رو بررسي كردم... 6 مورد كه sunny خواسته اكثرا به جز اتصال به مانيتور خارجي براي اكثر pocket pc هاي جديد ممكن هست....
من با آي ميت كار كردم . خيلي خيلي گوشيه خوبيه فقط از نظر ظاهري خيلي هورته
65.gif
. راستي اين مدل اچ پي خيلي
كه نه ولي نسبتا قديميه و دليل كمبود سي پي يوش همينه . ;)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdeen :
راستي اون شش مورد رو sunnyboy نپرسيده بود . !

M.J.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشكر از همه دوستان
يه توضيح در مورد سوال من
1-من اصلا به موبايل بودنشن نيازي ندارم حتي موبايل نباشه براي من بهتر هست
2-من اين وسيله رو براي توي يه كارخونه ميخوام براي اينكه يه مهندس دستش باشه و بتون مثلا منوال ها و متون pdf رو ببينه و شايد هميه چيزهايي رو اونجا يادداشت كنه
3-از اطلاعات مورد نياز پرينت بگيره
4-قيمتش براي من مهم هست
اگر پيشنهاد داريد حتما به من بدهيد
با تشكر فراوان

بالا