برگزیده های پرشین تولز

كمك در مورد بازي RESIDENT Evil Code : Veronica

hassan2202655

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام من جايي گير كردم كه سكه يا همون مدال رو ميذارم تو دستگاه شبيه سازي بعد ديگه نميدونم بايد چيكار كنم . دستگاهم هيچي بمن نميده. مون اول بازي كه آدم خوارا هي به شيشه ميزنن يه دري هم هست كه از اونور يه صندلي گذاشتن پشتش و قفله . اونجا كه يه دريه كه اگه با وسايل ازش رد شي چراغش قرمز ميشه و درا ميبندن و بايد اول وسايلتو بزاري تو جعبه كنار در بعد بري اونجاس كه نميدونم بايد چيكار كنم ؟؟؟ دستگاهم هيچي بمن نميده ولي اون نشون يا مدالو گذاشتم تو دستگاه اما هيچي بهم نداد.
اگه ميشه كمك كنيد ممنون ...

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
خوب اونجا يادمه كه بايد يه چيز غير فلزي كه از باز كردن يه كيف فلزي كه اونم از داخل آتيشهاي قسمت قبرستون به دست مياري رو بذاري اون قسمت ديتگاه تا يه كپي از اون مدال واست بگيره.

hassan2202655

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام دوست عزيز دست دردنكنه اونارو ردكردم الان خيلي جلوترم جايي هستم كه عنكبوت ابي رو دارم و يه عكس اسكلت . عنكبوت ابي رو كه يه جايي ميزارم ميگه عبه موزيك بازه اما هيچ دري چيزي نميبينم و هيچي بم نميده. عكس اسكلت رو نميدونم كجا بايد بزارم.؟؟؟ اگه ميشه كمك كن منتظرم ممنون ...

hassan2202655

Registered User
لایک‌ها
12
بازم سلام دوست عزيز. ميخواستم بگم اين فول دوم كه تو هوا پيما مياد جاوت رو بايد چجوري راحت كشت. من بهش شليك ميكنم بعد دكمه بقل در رو ميزنم اما اون جعبه رو ميگيره و پرت نميشه لطفا راهنمايي كن ...

بالا