برگزیده های پرشین تولز

كمك در مورد سري بازي هاي ResidentEvil

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوستان سلام

من خيلي به سري بازي هاي رزيدنت اويل علاقه مندم.
بطوريكه من Resident Evil Director`s Cut - Resident Evil 2 - Resident Evil Nemesis - Resident Evil Gun Survivor رو تا آخرش رفتم و تا چند بار هم دوباره تا آخرش رفتم.

ولي الان 3 شماره جديد از اين سري بازي اومده با نامهاي:
Resident Evil Code: Veronica
Resident Evil Outbreak
Resident Evil Outbreak File #2

ولی متعسفانه نسخه PC هیچ کدوم از این 3 تارو نیافتم. :(

حالا من می خوام اگر کسی از 3 بازی بالا خبری برای نسخه PC آن داره یا اینکه اگه نسخه PC نداره نسخه Convert شده روی PC داره یا نداره؟
اینجا بگه.

یه دنیا ممنون :)

DT_OL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tehranshahr :
دوستان سلام

من خيلي به سري بازي هاي رزيدنت اويل علاقه مندم.
بطوريكه من Resident Evil Director`s Cut - Resident Evil 2 - Resident Evil Nemesis - Resident Evil Gun Survivor رو تا آخرش رفتم و تا چند بار هم دوباره تا آخرش رفتم.

ولي الان 3 شماره جديد از اين سري بازي اومده با نامهاي:
Resident Evil Code: Veronica
Resident Evil Outbreak
Resident Evil Outbreak File #2

ولی متعسفانه نسخه PC هیچ کدوم از این 3 تارو نیافتم. :(

حالا من می خوام اگر کسی از 3 بازی بالا خبری برای نسخه PC آن داره یا اینکه اگه نسخه PC نداره نسخه Convert شده روی PC داره یا نداره؟
اینجا بگه.

یه دنیا ممنون :)

مشخصات دستگاهت رو بگو ولي من فقط در مورد ورونيكا ميتونم كمكت كنم يادت نره بگيا

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فكر كنم يه دونش براي pc نسخه اي داشته باشه ولي كلا بعد از resident evil 2 نسخهاي بعدي اين بازي افت كردن ولي حالا قرار نسخه 4 بازي كه تو game cube خيلي موفق بوده و خيلي هم مورد استقبال قرار گرفته تا اخر امسال براي ps2 هم عرضه بشه البته قرار سال ديگه نسخه 5 بازي هم براي ps3 عرضه بشه منم خودم خيلي اين بازي رو دوست دارم البته با نسخه 3 اصلا مثل نسخه 2 حال نكردم ولي اونم تا اخرش رفتم ولي نسخهاي بعد نسخه 3 بازي كلا بدرد نميخوره ولي نسخه 4 بازي كه قرار تا 1-2 ماه ديگه براي ps2 بياد بدون شك بهترين نسخه اين بازيه كه گرافيك وحشتناكيم داره

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
به نقل از DT_OL :
مشخصات دستگاهت رو بگو ولي من فقط در مورد ورونيكا ميتونم كمكت كنم يادت نره بگيا

مشخصات دستگاه من:

Cpu=Intel Celeron 2.4GHz
Ram=256DDR400
MptherBoard=Asus P4P800se
Graphic Card=Ati Radeon 9200SE 128MB
Monitor=LG Flatron F700P

البته من DVD بازی Outbreak File#2 رو با برنامه PCSX2 اجرا کردم ولی فقط لوگو های آخر بازی اجرا شد :( .

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از saeid_2001 :
فكر كنم يه دونش براي pc نسخه اي داشته باشه ولي كلا بعد از resident evil 2 نسخهاي بعدي اين بازي افت كردن ولي حالا قرار نسخه 4 بازي كه تو game cube خيلي موفق بوده و خيلي هم مورد استقبال قرار گرفته تا اخر امسال براي ps2 هم عرضه بشه البته قرار سال ديگه نسخه 5 بازي هم براي ps3 عرضه بشه منم خودم خيلي اين بازي رو دوست دارم البته با نسخه 3 اصلا مثل نسخه 2 حال نكردم ولي اونم تا اخرش رفتم ولي نسخهاي بعد نسخه 3 بازي كلا بدرد نميخوره ولي نسخه 4 بازي كه قرار تا 1-2 ماه ديگه براي ps2 بياد بدون شك بهترين نسخه اين بازيه كه گرافيك وحشتناكيم داره
نسخه 3 كه خدا بود!!!
خيلي بهتر از 2 بود با كاراكتر اصلي بازي همون jill valentine به من که خیلی حال داد. دموی اول بازی هم که حرف نداشت. نسخه های متفرقه زیاد اومده بود ولی از طرف شرکت اصلی یعنی capcom نبود واسه همین خیلی مزخرف بود.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
حالا نسخه هاي جديد ترشو چجوري تو پي سي بازي کنيم؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
هنوز هيچ امولاتور واقعي كه واقعا كار بكنه براي ps2 ساخته نشده و فكر نكنم هم بسازن يه چنتا دونه هست كه اوناهم بدرد نميخورن يا اصلا اجرا نميكنن يا اگه اجرا كنن هم با مشكل اجرا ميكنن

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
خودت رو خسته نکن چون هیچ امولیتو کامل وجود نداره

از نظر من فقط 3 نسخه اول خوب بود
من خودم نسخه 2 رو بیشتر می پسندم و ادامه 2 هم که Code Veronica نام داشت خیلی زیبا و کامل بود
نسخه 3 هم یه خورده ضعف داشت و داستان کاملی نداشت اما باز هم خوب بود
نسخه هاس جدید Outbreak هم اصلا ارزش گفتن نداره
متاسفانه نسخه 4 هم اصلا داستانش ربطی به اویل نداشت و زامبی دیگه نبود و خیلی مسخره هم بود که Ada یی که در نسخه دوم می میره دوباره زنده بشه و دوباره بازی رو دنباله دار کنه

در کل فقط 3 نسخه اول جذابیت داشتن

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شما نسخه 4 بازي رو تو gamecube بازي كردي؟! نسخه ps2 بازي كه هنوز نيومده pc هم كه اصلا نداره ولي جالب بدوني تو gamecube اين بازي يكي از بهترين بازيهاست و براي مثال تو gamespot امتياز 9.6/10 رو بهش دادن يا تو ign 10/9.8 گرفته و خيلي بازي توپي بوده من كه منتظرم نسخه ps2 بازي بياد برم بگيرم بازي كنم در ضمن يه قسمت بود به نام بازيهاي كه در اينده قرار بياد تو اون قسمت يه preview از resident evil 4 بود
به نقل از Amir(Steve) :
خودت رو خسته نکن چون هیچ امولیتو کامل وجود نداره

از نظر من فقط 3 نسخه اول خوب بود
من خودم نسخه 2 رو بیشتر می پسندم و ادامه 2 هم که Code Veronica نام داشت خیلی زیبا و کامل بود
نسخه 3 هم یه خورده ضعف داشت و داستان کاملی نداشت اما باز هم خوب بود
نسخه هاس جدید Outbreak هم اصلا ارزش گفتن نداره
متاسفانه نسخه 4 هم اصلا داستانش ربطی به اویل نداشت و زامبی دیگه نبود و خیلی مسخره هم بود که Ada یی که در نسخه دوم می میره دوباره زنده بشه و دوباره بازی رو دنباله دار کنه

در کل فقط 3 نسخه اول جذابیت داشتن

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من تو سایتشون خوندم که نسخه 4 مالتی پلیره!! نفهمیدم چطور میشه؟!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از saeid_2001 :
شما نسخه 4 بازي رو تو gamecube بازي كردي؟! نسخه ps2 بازي كه هنوز نيومده pc هم كه اصلا نداره ولي جالب بدوني تو gamecube اين بازي يكي از بهترين بازيهاست و براي مثال تو gamespot امتياز 9.6/10 رو بهش دادن يا تو ign 10/9.8 گرفته و خيلي بازي توپي بوده من كه منتظرم نسخه ps2 بازي بياد برم بگيرم بازي كنم در ضمن يه قسمت بود به نام بازيهاي كه در اينده قرار بياد تو اون قسمت يه preview از resident evil 4 بود

بله عزیزم بازی کردم
2 تا سی دی مینی هست و قیمتش هم 70 دلار بود که از دوبی گرفتم
می دونم بهترین امتیاز داره و یکی از بازی های هست که برای اولین بار Widescreen واقعی نمایش داده می شود و از شخصیت های بازی هم علاوه بر لیون و ایدا البرت وسکر هم هست که ایدا از اون دستور می گیره و در انتهای بازی ایدا لیون رو سرکار می زاره و با یک هلی کوپتر فرار می کنه و به البرت وسکر می گه ماموریتم تمام شد

داستان بازی هم این هست که در یک سخنرانی که ریس جمهور داشته دخترش رو می دزدن و لیون پرونده رو به دست می گیره و در یکی از روزهای تحقیق گذرش به یک منطقه متروکه می خوره که همین جوری که جلو می ره یه کلبه می بینه و داخل که می ره یک نفری هست که داره شومینه خود رو روشن می کنه لیون هرچقدر ازش سوال می کنه جواب نمی ده تا اینکه لیون می ره جلوش و دست می زاره روی پشتش که یدفه بهش حمله می کنه و کنترل بازی دست شما می افتد

انشالله وقتی که برای PS2 امد می بیند اصلا جذابیت سری اویل های قبل رو ندارد و زامبی دیگه نیست در واقع ساکنان این منطقه نفرین شده هستن نه زامبی

یکی از چیزایی که اصلا به اویل نمی خوره و در این نسخه اضافه شده اپدیت کردن و خرید و فروش اسلحه هست "البته خودش یه سبکی شده" و اینکه شما هر شی قیمتی می بینید می تونین برین بفروشینش"من دوست داشتم گوشواره های دختر ریس جمهور رو بفروشم چون معلوم بود خیلی پول می کرد
39.gif
"
در PS2 هم یک اره برقی اضافه شده است که در نسخه گیم کیوب نداشت فقط امیدوارم گرافیکش زیاد عفت نکنه و تا اونجایی که می تونن مثه گیم کیوب و بهتر از گیم کیوب رو بیرون بدن ;)

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ميشه يكي همه ورژنهاي معتبري كه مال شركت اصلي هست رو به ترتيب معرفي كنه؟ چون من خيلي وقته كه سراغ بازي نرفتم ميخوام بدونم الان تو بازار كدوماشونو ميشه پيدا كرد و چه نسخه هاي تقلبي وجود داره.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از mostafa_gm :
ميشه يكي همه ورژنهاي معتبري كه مال شركت اصلي هست رو به ترتيب معرفي كنه؟ چون من خيلي وقته كه سراغ بازي نرفتم ميخوام بدونم الان تو بازار كدوماشونو ميشه پيدا كرد و چه نسخه هاي تقلبي وجود داره.

اصلا این بازی تقلبی نداره
3 شماره اول برای PS1 و PC منتشر شد
از نسخه دوم هم یه نسخه کوچک برای Nintendo 64 منتشر شد
سری جدید Code Veronica نام داشت که ادامه نسخه دوم بود و بازم دنباله دار شد
از اینجا به بعد قضیه فرق کرد
کنسول گیم کیوب هزینه بسیار بالایی داد به کاپکوم که از این به بعد سری اویل ها برای این کنسول ارائه شود و هیچ کنسول دیگه ای ارائه نشود
پس اویل 0 برای گیم کیوب اومد اویل 1.2.3 هم همون بازی ها یود فقط گرافیکش بالا تر رفته بود و فرقی نکرده بود
از این ور هم سری Biohazard که به کسی قولی نداده بود و قبلا هم برای PS2 بود دوباره سری خود را ادامه داد و Outbreak و 2 Files رو بیرون داد
از این ور هم چون اویل 4 در راه بود و در حال ساخت برای گیم کیوب بود کمپانی سونی شکایت کرد یا بیشتر پول داد که قرار شد که اویل 4 هم برای PS2 زده بشه اما کاپکوم گفت که من همه چی این بازی از قبیل کلید های بازی گرافیک بازی و غیره را برای گیم کیوب زدم و وقت می خواهم که برای کنسول PS2 کار کنم و برای همین به تعلیق افتاد
حالا کجای این تقلبی هست
تازه الان هم کمپانی کاپکوم و کونامی گفته که ما برای کنسولی کار می کنیم که از همه بیشتر قوی تر باشه که تا الان هم گیم کیوب هست و در کنسول های اینده"Revolution,PS3,X360" هم همینطور هست
الان هم تو بازی برای PC فقط همون نسخه های 1.2.3 هست و برای نسخه های دیگر باید با کنسول بازی کنی

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فكر كنم همه نسخهاش براي capcom باشه شركت ديگهاي resident evil نميزنه اگه براي pc ميخواي نسخه بدرد بخوري وجود نداره البته اگه 2 و 3 رو بازي كردي اگه براي ps2 هم ميخواي بازم نسخه بدرد بخوري نداره

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
از توضیحاتتون ممنون.
من يه دفعه چند سال پیش يه سي دي PS گرفتم فکر کنم به اسمresident evil survivor بود. همون روز 1300 خریده بودم که بردم یه جایی 1000 تومن فروختم. واقعا افتضاح بود! بازی از دید اول شخص بود و اصلا save و اینا هم نداشت کلا یکسره بود. بعید میدونم که capcom یه همچین افتضاحی داده باشه بیرون. واسه همین فکر کردم ممکنه نسخه های تقلبی هم وجود داشته باشه.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از mostafa_gm :
از توضیحاتتون ممنون.
من يه دفعه چند سال پیش يه سي دي PS گرفتم فکر کنم به اسمresident evil survivor بود. همون روز 1300 خریده بودم که بردم یه جایی 1000 تومن فروختم. واقعا افتضاح بود! بازی از دید اول شخص بود و اصلا save و اینا هم نداشت کلا یکسره بود. بعید میدونم که capcom یه همچین افتضاحی داده باشه بیرون. واسه همین فکر کردم ممکنه نسخه های تقلبی هم وجود داشته باشه.

اون بازی که فرمودید جزه گروه Biohazard و از همه مهمتر جز خانواده Survivor هست و بحثش کلا با اویل فرق می کنه

نسخه تقلبی نیست شما یه نگاه به
این بندازین
می بینید که اسپانسر و سازنده کاپکوم هست اما همینطور که گفتم برای سری Survivor هست و بحثش فرق میکنه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از saeid_2001 :
فكر كنم همه نسخهاش براي capcom باشه شركت ديگهاي resident evil نميزنه اگه براي pc ميخواي نسخه بدرد بخوري وجود نداره البته اگه 2 و 3 رو بازي كردي اگه براي ps2 هم ميخواي بازم نسخه بدرد بخوري نداره

کاملا موافقم PS2 دیگه نسخه بدرد بخوری نداره

البته ناگفته نماند سری اویل از Code Veronica به بعد کلا فرق کرد
حتی همین اویل 0 روی گیم کیوب که این همه طرفدار داره از نظر من اصلا جالب نیست (چون من بازی رو تموم کردم دارم می گم) یکی از ضعف هاش اضافه شدن یه چیزی تو مایه های مالتی پلایر هست چون شما در بازی دو نفر هستید یه دختره یه پسره و با انالوگ می تونی هر دو رو کنترل کنید
دموی اخرش هم خیلی ضعف داشت چون شما با دو ال غول سرو کار دارید که یکیش معلوم نیست کجا می ره و جالب هم اینجا بود که شما در یه تیکی از بازی به منتظقه اویل 2 می روید(اونجایی که ایدا زخمی می شه ولیون می ره براش انتی ویروس پیدا کنه) و جالب هم اینجا هم که منطقه خراب شده و کاملا مثه اینکه بعد از اون انفجار در بازی اویل دو هست
مگر این اویل 0 نیست خوب باید داستان برگرده عقب نه بره بعد از اویل 2 :blink:
خلاصه هر چی از سری جدید اویل ها بگم کم گفتم
فقط 3 شماره اول و کد ورنیکا ارزش داشت باقی رو بی خیال
از ایکه پر حرفی کردم ببخشید

بالا