برگزیده های پرشین تولز

كمك در مورد طراحي يك موتور جستجوگر

Amir asadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
درود به همه دوستان
من ميخوام يه موتور جستجو گر راه بندازم كه فقط توي فروشگاه هاي اينترنتي جستجو كنه.
با چقد ميتونم اين كارو راه بندازم؟
زمانش ممكنه چقدر طول بكشه؟
دوستان من اصلا اطلاعاتي در مورد زبان هاي برنامه نويسي و طراحي سايت و قيمت ها و هرچيز ديگري ندارم
ممنون ميشم يه نفر بياد و يه اطلاعات جامع و تكميلي بهم بده

PaPaTi

Registered User
لایک‌ها
91
خودتون میتونید از طریق گوگل یه جستجوگر کاستوم درست کنید و یه دامنه هم براش ثبت کنید و یه سایت جستجوگر راه بندازید که هسته اصلیش گوگل باشه
اول " customized search engine " رو تو گوگل سرچ کنید تا نحوه ساخت جستجوگر کاستوم رو یاد بگیرید.
تو این سایت هم میتونید نمونه های سایت های ساخته شده با این روش رو ببینید.

Amir asadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خودتون میتونید از طریق گوگل یه جستجوگر کاستوم درست کنید و یه دامنه هم براش ثبت کنید و یه سایت جستجوگر راه بندازید که هسته اصلیش گوگل باشه
اول " customized search engine " رو تو گوگل سرچ کنید تا نحوه ساخت جستجوگر کاستوم رو یاد بگیرید.
تو این سایت هم میتونید نمونه های سایت های ساخته شده با این روش رو ببینید.
سلام اين چه فرقي با اينكه بيايم از بيس كدهاشو بنيويسيم داره؟

PaPaTi

Registered User
لایک‌ها
91
سلام اين چه فرقي با اينكه بيايم از بيس كدهاشو بنيويسيم داره؟
سلام
این روشی که من گفتم رایگان و بیسش هم گوگله که قویترین جستجوگر
اما اگه اختصاصی بخاید باید کلی هزینه کنید و ۱۰۰٪ به قدرتمندی گوگل هم نخواهد بود

Amir asadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
این روشی که من گفتم رایگان و بیسش هم گوگله که قویترین جستجوگر
اما اگه اختصاصی بخاید باید کلی هزینه کنید و ۱۰۰٪ به قدرتمندی گوگل هم نخواهد بود
سلام
دامنه و هاست اختصاصي اش اماده هست
شما خودتون انجام ميدين يا كسي رو واسه انجام دادن سراغ دارين؟؟
اگه انجام ميدين يا كسي سراغ داريد انجام ميده لطفا بگيد و شرايط رو پخ كنييد ممنون

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
درود به همه دوستان
من ميخوام يه موتور جستجو گر راه بندازم كه فقط توي فروشگاه هاي اينترنتي جستجو كنه.
با چقد ميتونم اين كارو راه بندازم؟
زمانش ممكنه چقدر طول بكشه؟
دوستان من اصلا اطلاعاتي در مورد زبان هاي برنامه نويسي و طراحي سايت و قيمت ها و هرچيز ديگري ندارم
ممنون ميشم يه نفر بياد و يه اطلاعات جامع و تكميلي بهم بده

فکر کنم نمونه های فعالی هستن که چند قیمت رو از سایت ها میگیرن و کنار هم میذارن و به خریدار میگن فلان سایت داره ارزون تر میده !

کلا ایده خوبی نیست بیخیالش بشید

اول از همه نیاز به تیم طراحی دارید که کد نویسی استانداری داشته باشه که اگر هم پیدا کنید سایت های خودشون رو پشتیبانی میکنن و کار قبول نمیکنن ..

هزینه ای که بهتون بگن و امکانات درست و حسابی براش بخواید حداقل 2 تومن هست و سالی هم که کارو تحویل بدن روی دو سال حساب کنید

بعد از اون پول بک لینک و بنر و تبلیغات چند میلیون در دراز مدت هزینه میبره ...

این وضعیت وبمستریه ...

از قرار معلوم در این زمینه هم تجربه ای ندارید توصیه میکنم به هیچ عنوان وارد این حوزه نشید و پولاتونو جایی خرج کنید که جواب بده :general601:

Amir asadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
فکر کنم نمونه های فعالی هستن که چند قیمت رو از سایت ها میگیرن و کنار هم میذارن و به خریدار میگن فلان سایت داره ارزون تر میده !

کلا ایده خوبی نیست بیخیالش بشید

اول از همه نیاز به تیم طراحی دارید که کد نویسی استانداری داشته باشه که اگر هم پیدا کنید سایت های خودشون رو پشتیبانی میکنن و کار قبول نمیکنن ..

هزینه ای که بهتون بگن و امکانات درست و حسابی براش بخواید حداقل 2 تومن هست و سالی هم که کارو تحویل بدن روی دو سال حساب کنید

بعد از اون پول بک لینک و بنر و تبلیغات چند میلیون در دراز مدت هزینه میبره ...

این وضعیت وبمستریه ...

از قرار معلوم در این زمینه هم تجربه ای ندارید توصیه میکنم به هیچ عنوان وارد این حوزه نشید و پولاتونو جایی خرج کنید که جواب بده :general601:
دوست عزيز اگه بيزينس پلاني كه پشت اين قضيه هست رو ميدي. هيجوقت نميگفتي بيخيالش شو.
موفق باشي

PaPaTi

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
دامنه و هاست اختصاصي اش اماده هست
شما خودتون انجام ميدين يا كسي رو واسه انجام دادن سراغ دارين؟؟
اگه انجام ميدين يا كسي سراغ داريد انجام ميده لطفا بگيد و شرايط رو پخ كنييد ممنون

سلام
نه متاسفانه نه خودم انجام میدم نخ کسی رو میشناسم،اما میتونید توی پونیشا و بقیه سایت های برون سپاری درخاست بدید و یه حدود قیمت هم مشخص کنید تا براتون سایت رو بسازن

بالا